18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

dla jasności, tylko Sadistic

Berghest • 2013-10-20, 22:40
nie będzie kwejk nam melał w twarz i dzieci nam pedaaaalił
Sadola my naród, Sadystyczny lud, centurion będzie nam hetmanił !







jeśli lubisz kwejka to jesteś ch*j nie człowiek

endrju1993

2013-10-21, 01:37
koleżanka Cie zdissowała i przyszedłeś się pochwalić?

Seboolek

2013-10-21, 01:38
Sadistic jest lepsza odmianą Kwejka ale nie jest idealny i z sadyzmem ma niewiele juz wspólnego. Wszystko przez głupi regulamin w tym działów hard. Niby jest hardcore ale nie można wrzucić filmów z morderstw czy innych tego typu rzeczy bo sa niezgodne z regulaminem. Ja tutaj wchodze ze względu na wesołą atmosferę bo wiem ze zawsze ktoś dojebie jakimś filmem przy którym można się pośmiać. Jeśli jednak chce zobaczyć prawdziwy hardcore to są do tego inne portale lub fora. Wiec nie jarajcie się tak nazwą bo sadyzmu tu mało.

Wraco

2013-10-21, 02:22
Tak wszyscy jadą po Kwejku, a to jeden ch*j czy Kwejk, czy Sadistic, czy Jebzdzidy... sieć stron do zamieszczania takich samych głupot i to pod jedną banderą (patrz: stopka tej strony), a wy sobie ideologię jakąś dorabiacie niczym "sadystyczna subkultura" - to jest żałosne :)

Irenvelle

2013-10-21, 03:20
Teraz jestes k***a elitarny

T0B1

2013-10-21, 08:41
Seboolek napisał/a:

Sadistic jest lepsza odmianą Kwejka ale nie jest idealny i z sadyzmem ma niewiele juz wspólnego. Wszystko przez głupi regulamin w tym działów hard. Niby jest hardcore ale nie można wrzucić filmów z morderstw czy innych tego typu rzeczy bo sa niezgodne z regulaminem. Ja tutaj wchodze ze względu na wesołą atmosferę bo wiem ze zawsze ktoś dojebie jakimś filmem przy którym można się pośmiać. Jeśli jednak chce zobaczyć prawdziwy hardcore to są do tego inne portale lub fora. Wiec nie jarajcie się tak nazwą bo sadyzmu tu mało.


1. Najwyraźniej nie wiesz co to sadyzm:
portalwiedzy.onet.pl napisał/a:

Sadyzm, dewiacja seksualna, której cechą podstawową jest czerpanie rozkoszy seksualnej z podporządkowania sobie drugiej osoby (partnerki, partnera) w zakresie znacznie przekraczającym zachowania przyjęte jako dopuszczalne. Sposobem, który daje sadyście (sadystce) poczucie nieograniczonego panowania nad drugą osobą, jest bardzo często zadawanie jej cierpień (także psychicznych), bólu, a w przypadkach krańcowego sadyzmu - śmierci. W życiu codziennym, pozaseksualnym, zawodowym, sadyści bywają ludźmi uprzejmymi, nie rzucającymi się w oczy. Termin sadyzm pochodzi od nazwiska markiza D.A.F. de Sade'a


A tego na hardzie nie brakuje.
2. Wiesz co to prawo? Kodeks karny? Jeśli wiesz to właśnie między innymi z tych powodów na sadolu nie zobaczysz fotek z morderstw, zoofilii (to akurat jest na hardzie, ale podobno co jakiś czas robią z tym porządek) czy jakichkolwiek innych rzeczy wykraczających poza panujące w Polsce przepisy prawne.

@topic Scroll down aż do stopki... Przypadek?

BTW, można by co jakiś czas wrzucać jakieś takie kwejkowate tematy jak ten i banować wszystkich co stawiają im piwa :emo: .

Valkiria_

2013-10-21, 09:49
WujaszekStalin, przeglądam sadola niemal codziennie, od 2009 roku. Zarejestrowałam się - chyba jakiś tydzień temu, może trochę więcej. Żeby dawać piwka i czasem coś skomentować, bo nie jednokrotnie aż palce świerzbiły. To znaczy, że jestem gorszym userem od starszyzny plemiennej?

Zaraz ktoś światły napisze: nie dlatego, ale dlatego żeś baba. Nie wychodź z kuchni.

Ja pie**ole.

ChomikAdrian

2013-10-21, 09:50
Cytat:

Tak wszyscy jadą po Kwejku, a to jeden ch*j czy Kwejk, czy Sadistic, czy Jebzdzidy... sieć stron do zamieszczania takich samych głupot i to pod jedną banderą (patrz: stopka tej strony), a wy sobie ideologię jakąś dorabiacie niczym "sadystyczna subkultura" - to jest żałosne



Dokładnie, nic dodać nic ująć.

jaxon18

2013-10-21, 10:03
Wraco napisał/a:

Tak wszyscy jadą po Kwejku, a to jeden ch*j czy Kwejk, czy Sadistic, czy Jebzdzidy... sieć stron do zamieszczania takich samych głupot i to pod jedną banderą (patrz: stopka tej strony), a wy sobie ideologię jakąś dorabiacie niczym "sadystyczna subkultura" - to jest żałosne :)




MareKSG

2013-10-21, 11:00
Wszystko fajnie, dobrze, ale to nie jest zbyt sadystyczne, więc bardziej nadaje się na kwejka ;) Gdybyś jeszcze wysłał jej materiał z harda i powiedział, że to z nią zrobisz jak jeszcze raz wyśle linka z kwejka to jeszcze by się nadawało.

rorryro

2013-10-21, 11:51
Ależ dowaliłeś koleżance! Opowiedz mi o tym, jakim to jesteś prawdziwym sadystą.

kylo3000

2013-10-21, 11:58
Dołączył: 27 Cze 2013

Zaczeły sie wakacje to nalot gimbow na sadola był. Teraz jest tego pokłosie :-)

Taumantis

2013-10-21, 12:31
kiedy ja dołączyłem?

Taumantis napisał/a:

Wiek: 24
Dołączył: 12 Lut 2012
Posty: 79




dzięki

Sober159

2013-10-21, 19:23
MocnyFull napisał/a:



po ch*ju. Wypie**alaj tam, skąd tu trafiłeś.



Cytat:

Wiek: 74
Dołączył: 20 Maj 2013



Nastepny debil..

Devilyn

2013-10-21, 22:33
Ja myślę że lista tych którzy pod tym piwo postawili powinna być przestrogą ... że w ochronkach też są komputery... nigdy nie wiesz kto siedzi po 2 stronie.