18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Disiejszy świe(r)ży temat

Scareface101 • 2013-08-07, 01:07
Jak w temacie max 30 min. temu.
Wracając z rancza czyt. ( dworu ) usłyszałem dziwne dźwięki na autostradzie.
Sąsiad zaprosił nieodpowiednich ludzi.
Sorki przez chwile gówno widać.

ENDŻOJ



cena_z_lombardu

2013-08-07, 08:59
Taumantis napisał/a:



Programista jak ich mało



:homer: Jak ich mało to co? Mamy ich sprowadzić?

zarpion

2013-08-07, 09:52
o j***ny, ma uszy w paski!

ma...........ok

2013-08-07, 09:55
Scareface101 napisał/a:


Sorki przez chwile gówno widać.



Faktycznie,
00:02-00:06 gówno, aż przewinąłem.

filipczax_ck

2013-08-07, 10:05
nie wstyd ci ojca nagrywać ?

ma...........ka

2013-08-07, 10:13
on śpi, zdycha czy sra? bo nie rozumiem.

kamuha

2013-08-07, 10:17
jeszcze od tej świerzości świerzbu dostaniesz.

xysma

2013-08-07, 10:43
Taumantis napisał/a:

Programista jak ich mało, liczący jak kalkulator.



Ty o jakimś stylu mówisz? Hm, że niby o jakim? Pewnie o tym zawierającym "liczoncy" i "kankólator"?

anetamineta

2013-08-07, 10:54
k***a mój stary znowu sie zapomniał ;P

Tommy_19

2013-08-07, 10:57
Sk***ysyn jak chrapie srogo xD

Scareface101

2013-08-07, 11:06
Nie czepiajcie się ledwo co ten filmik wstawiłem .
Odpowiadając.
NIE nie jestem ciapatym jestem Polakiem.
Słysząc dziwne odgłosy musiałem zajrzeć na pukanie nikt nie reagował.
Co do ortografii to ledwo literki na klawiaturze znajdowałem.
Nie brałem udziału w tej imprezie uskuteczniałem browar na dworze.

Co się okazało nagrałem drugi filmik temat ten sam. Wyszedłem z psem po powrocie widać że osobnik się kapkę przemieścił.
Tak pies był ze mną co słychać na filmie.
EDŻOJ


stalin_za_mlodu

2013-08-07, 12:39
ty mieszkasz w jakimś obozie dla uchodźców? ty azerbejdżan z ryja, somsiad mongolski step, k***a... a psa tylko r*chasz czy tuczysz na ramadan???
do piekła pójdziesz i diabły cię w dupę będą trachać za to, że zakłócasz mir domowy i wpie**alasz się z h*jowym przez samo h telefonem na chatę i filmujesz śpiącego chingis Andrzeja. pała to pała.
mam nadzieję, że ci ktoś chociaż strzała w ten nieogolony ryj wyjebie za tak podły postępek.

I nie pie**ol, że jesteś Polakiem - świeży przez rz, rzygi przez ż. idź smażyć falafele.

grlouie

2013-08-07, 13:06
stalin_za_mlodu napisał/a:

ty mieszkasz w jakimś obozie dla uchodźców? ty azerbejdżan z ryja, somsiad mongolski step, k***a... a psa tylko r*chasz czy tuczysz na ramadan???
do piekła pójdziesz i diabły cię w dupę będą trachać za to, że zakłócasz mir domowy i wpie**alasz się z h*jowym przez samo h telefonem na chatę i filmujesz śpiącego chingis Andrzeja. pała to pała.
mam nadzieję, że ci ktoś chociaż strzała w ten nieogolony ryj wyjebie za tak podły postępek.

I nie pie**ol, że jesteś Polakiem - świeży przez rz, rzygi przez ż. idź smażyć falafele



Spuściłeś się po tym wspaniałym, dużo wnoszącym wywodzie? Prawdziwy polak z Ciebie, wszechwiedzący, wykształcony, kulturalny. Ja wiem, że to sadistic, ja rozumiem zasadę 'po co wchodzić do palarni i narzekać na dym' ale czasami zastanawiam się czy ktoś taki jak Ty to nie siedzi przypadkiem na tym portalu tylko po to, żeby zwyzywać kogoś i podniecić się swoją przedłużoną w ten sposób męskością. Wydaje mi się, że jakieś minimum trzeba sobą nieść, bo bądź co bądź ktoś władował ileś lat swojego życia, żeby Cię wychować, a Ty mu tak się odwdzięczasz. Cała podnieta idzie o błąd ortograficzny zresztą, co każdemu się zdarza, zwłaszcza po alkoholu.

Swoją drogą, świerzy to bardzo głupi błąd i może byłeś pijany, ale nie trafiając w literki utworzyłbyś śmieszną formę świexy, świesy, czy coś w tym stylu, a Ty popełniłeś błąd, więc się przyznaj, przeproś, popraw i z głowy.

cripkillah

2013-08-07, 14:58
k***a jakby ktoś drewno piłował :D

DuckDodgers

2013-08-07, 15:17
Hehe przynajmniej wiemy skąd taki nick na forum :amused:

Pogos

2013-08-07, 18:41
przez te upały zaczął się rozpuszczać