18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Disco Star i reakcja lidera grupy Boys

Ja...........ro • 2012-10-20, 15:01
Że też tutaj tego nie było... Jak w temacie, reakcja Marcina Millera, lidera Boys'ów, na śpiew jakiegoś gościa. Moja ekspresja na ten materiał była niemal identyczna.

Ogólnie polecam program - poziom żenady, żałości i głupoty sięga tam zenitu, nie oglądać na trzeźwo i tylko w większej grupie! Facepalmy i beka gwarantowana.

Darkstep

2012-10-20, 15:03
0:45 epickie wyciągnięcie głosu :D

Halman

2012-10-20, 15:08
Waldek Kiepski?

jacekmatys

2012-10-20, 15:53
Biorę urlop od sadola na jakieś 300 lat! Może coś się zmieni i zacznie ktoś tutaj wrzucać coś na poziom sadistic k***a kropka peel

Ja...........ro

2012-10-20, 16:10
@up
to może wejdź w zakładkę HARD?
w każdym razie jednego turbogimba mniej.

jacekmatys

2012-10-20, 16:19
jaczuro napisał/a:

@up
to może wejdź w zakładkę HARD?
w każdym razie jednego turbogimba mniej.



Jestem mlodym wcześniakiem użyszkodnika sadola ale co ty k***a chcesz mi powiedzieć? I co to k***a jest : turbogimp??Niechcę się zniżyć do twojego poziomu bo niżej to mam dywan.Jeżeli chciałeś mnie ośmieszyć to ci się udało bo odpowiedziałem na twoje wypociny.....przepadnij i :idzwch*j:

st...........er

2012-10-20, 20:41
hahahahahahhaha k***a mać - umarłem - jutro pogrzeb - szczególnie gość z koszulką "FUCKED" hahahah

@jacekmatys - weź się puknij w dupę. Jak chcesz tak koniecznie krwi pooglądać to idź na stanowisko mięsne w auszanie...

ktbffh

2012-10-20, 23:10
Tak czy ta stacja jest na CyfrowymPolsacie, jak tak to na którym kanale, i kiedy jest emitowany ten wspaniały program ?

aLBEDo

2012-10-20, 23:14
pała tv

Roger89

2012-10-20, 23:14
j***ć tą parodię muzyki zwaną disco polo. Piwa nie ma

massq

2012-10-20, 23:35
@Roger89, kolega urodzony w drugim tysiącleciu?
O disco polo można mówić różne rzeczy, ale w latach '90 (wcześniej być może też) taka muzyka była wszechobecna i bądź co bądź to przy niej ludzie się bawili.
Zresztą nikt nie słucha disco polo a słowa zna każdy :roll:
Nie ma co pie**olić o tym, że gatunek do dupy bo jest jaki jest, ale zawsze jak trafię na jakiś znany mi kawałek disco polo to przypomina mi się dzieciństwo, gdzie taka muza leciała ze starych kaset i czuję się wtedy zajebiście, o!

A co do samego materiału, nie wiem czy ten program to na serio czy nie. Wygląda troche jak discopolowy idol. Najważniejsze, że ludzie się dobrze bawią i być może w jakimś stopniu otworzy to im drogę do muzyki [nie wiemy przecież jaka jest główna nagroda (o ile w ogóle jest)].

kih0n

2012-10-21, 00:05
massq, sorry man, ja tego shitu nigdy nie słuchałem, rozumiem że na weselu można sie przy tym bawić, rozumiem że to dobre na potańcówki ale nie wciskaj kitu że słowa zna każdy, britney spears też słowa zna każdy bo leciało k***a na każdym kanale tv i w radiu! o piosence celin dion z titanica nie wspomnę...

muzyka jest kiczowata i nie wiem skąd biorą się ludzie w tym programie, wtf? pomijając faktu że nie oglądam telewizji to wole chyba jakieś pseudo amerykańskie programy.

mnie dzieciństwo kojarzy sie z queen, guns n roses, the prodigy i wiele wiele innych a nie z disco polo

at...........25

2012-10-21, 00:48
Marcin zawsze na propsie :)

Azizi1926

2012-10-21, 01:27
Ja nie zauważam różnicy, dla mnie każdy Nich to pełnoprawny wokalista dpolo. Pozdrowienia dla śledziostoku!