18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dindu Nuffin po Florydzku

MisDetonator • 2023-11-22, 01:41
Pani o wdzięcznym imieniu Kevhani Camilla Hicks znana także jako Key Vhani znalazła gdzieś łańcuchy i jak to murzyn po założeniu ich zaczęła rapować. Pewnego wieczoru rozmawiała ze swoim menagerem i o coś się pokłócili. Kevhani w obawie o swoje życie wyciągnęła klamkę i odj***ła menadżera na miejscu. Jej adwokat zagrał kartą rasową i potwierdza że ona biedna Dindu Nuffin, Sze Łas a Good Gerl, Want to Goł to Kolydż i w ogóle to oczywista samoobrona była :roll: .

A jak było naprawdę możemy ocenić dzięki pojawieniu się filmu z motoringu.





Ewidentna samoobrona. W dodatku jakiś wstrętny biały suprematysta, w dodatku w białym samochodzie ją rozjechał. Na szczęście nasza małpka wyszła za kaucją i napisała na insta oświadczenie dla swoich fanów:

Cytat:

Dzień dobry wszystkim moim zwolennikom i fanom! W końcu jestem w domu po doświadczeniu czegoś tak traumatycznego i zmieniającego życie. Mam 3 złamane żebra i siniaki na całym ciele, więc obecnie dochodzę do siebie i odpoczywam” – napisała. „Chcę tylko osobiście podziękować wszystkim, którzy mnie wspierają i wiedzą, że nie jestem okropną osobą jak niektórzy twierdzą . Nie mogę w ogóle komentować tej sprawy, ale modlę się, abyście wszyscy nadal byli przy mnie i wspierali mnie w tym tragicznym czasie. Kocham was wszystkich na zabój!



Jak widać jak typowy murzyn w dodatku kobieta bardzo się przejęła tym że z zimną krwią odj***ła człowieka. W końcu najważniejsze jest to jak ona się czuje i jej siniaki na całym ciele oraz to że niektórzy nie wiedzieć czemu źle o niej mówią :szloch:

spoiler


spoiler

viking19

2023-11-22, 12:36
Nie no, piwo postawię, nie powiem że nie.
Ale dlaczego w opcji nie ma dłuższej wstawki. Powiedzmy początek(tu niekoniecznie) ale i dłuższy fragment końca akcji. Przecież on mógł się jeszcze czołgać pod auto, ona biegać wokół niego. On jakieś drgawki, konwulsje albo inne przedśmiertne podrygi...
No tu aż się prosi o ciut dłuższy materiał.
To uwaga ogólna, do Opa się nie dopie**alam, absolutnie.

Antebot

2023-11-22, 14:07
Dalej lunk na jej profile. Napiszemy wyrazy i inne pozdrowienia.

Bul_od_bytu

2023-11-22, 22:04
Eufemistyczny opis jak diva odj***ła swojego alfonsa za zmianę stawki bez uzgodnienia z nią. Jak rasowej szympansicy tak i tej w sytuacji zagrożenia życia odpadły włosy :D

kakalos

2023-11-24, 02:42
z pieniędzmi nawet malpa moze byc nietykalna