18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dindu Nuffin gryziony przez psy

T3RMINATOR • 2019-03-13, 21:21
Kradziej poszczuty pasami...



plnlbrt

2019-03-14, 09:03
pies go j***ł

~_Killa_

2019-03-14, 09:16
Bardzo swietne zachowanie pana ktory poszczul psami czarnoskorego osobnika. Pewnie zlodziej a moze i gwalciciel? A moze przyszly zabojca? Bardzo dobrze postapil, pieski sie spisaly, widac ze sie ciesza kiedy pancio sie cieszy. Nauczka dla osobnika innej rasy.

freaky

2019-03-14, 09:35
Tydzień temu wybiegłem z domu po usłyszeniu donośnego krzyku. Okazało się, że jakaś husky w trakcie rui zakleszczyła zęby na psie sąsiadki- takim białym, z kędziorami, wielkości dużego jorka, czy sznaucera mini- i wedle skróconej relacji nie chciała go puścić mimo użycia buta :shock: Sytuacja ch*jowa, bo husky w amoku, biały kark psiaka nabrał czerwonego kolorytu, a ja w krótkich spodenkach z obawą, że jeszcze mnie upie**oli. A ch*j, chwyciłem agresora za tylne łapy, podrywam do góry w nadzieji, że ten straci równowagę i puści. Udało się. Pies wyzwolony, ale jakiś nieprzytomny. Ja dalej trzymam huskiego, bo w tej pozycji raczej niegroźny. Ustaliliśmy, że przeciągnę sk***iela pod jej ogrodzenie, puszczę i odczekam chwilę na terenie posesji. Na szczęście szybko się oddalił, tymczasem z małym było coraz gorzej. Udaliśmy się do pobliskiego weterynarza, co autem zajęło dosłownie 2 minuty. Niestety już nie dało się go odratować :-/

ziajos

2019-03-14, 10:24
freaky napisał/a:

Tydzień temu wybiegłem z domu po usłyszeniu donośnego krzyku. Okazało się, że jakaś husky w trakcie rui zakleszczyła zęby na psie sąsiadki- takim białym, z kędziorami, wielkości dużego jorka, czy sznaucera mini- i wedle skróconej relacji nie chciała go puścić mimo użycia buta Sytuacja ch*jowa, bo husky w amoku, biały kark psiaka nabrał czerwonego kolorytu, a ja w krótkich spodenkach z obawą, że jeszcze mnie upie**oli. A ch*j, chwyciłem agresora za tylne łapy, podrywam do góry w nadzieji, że ten straci równowagę i puści. Udało się. Pies wyzwolony, ale jakiś nieprzytomny. Ja dalej trzymam huskiego, bo w tej pozycji raczej niegroźny. Ustaliliśmy, że przeciągnę sk***iela pod jej ogrodzenie, puszczę i odczekam chwilę na terenie posesji. Na szczęście szybko się oddalił, tymczasem z małym było coraz gorzej. Udaliśmy się do pobliskiego weterynarza, co autem zajęło dosłownie 2 minuty. Niestety już nie dało się go odratować



Wzruszyła mnie ta historia, ale wnioskując z niej, to nie wiesz czym jest ruja...


A co do filmu - piękna kolekcja psów.
- owczarek niemiecki
- owczarek belgijski
- rottweiler

petru23

2019-03-14, 11:01
pierwsze co mi się skojarzyło to



i ze szczegółami, tak od około 0:57s


Yakov

2019-03-14, 12:34
Zdarzyło mi się kiedyś pracować jako wolontariusz w schronisku przy resocjalizacji psów, które "rokowały". Ale takiego efektu jak na filmie nie osiągnąłem nigdy. Rewelacyjna sprawa i fenomenalnie wytresowane psy. Widać, że ich jedynym celem jest unieszkodliwienie przeciwnika, a nie zagryzienie. Nie skaczą do szyi (co w ich świecie jest równoznaczne z próbą zabicia), a łapią za kończyny, nie pozwalają ofierze wstać, sprowadzają do parteru, a w 1:36 owczarek niemiecki kładzie się na ofierze w pozycji "waruj"- oznaka totalnej dominacji psa, który przewodzi watasze.

Niemożliwe żeby układał je czarny człowiek.

Wiewór

2019-03-14, 12:49
Słyszałem w głowie muzykę z Django jak to oglądałem.

Drapichrust

2019-03-15, 00:34
plnlbrt napisał/a:

pies go j***ł



A fe to zboczenie.