18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dindu kulturalnie...

Jesse.Pinkman • 2021-10-02, 21:12
...i bez faszerowania ołowiem zgarnięty za rozbój z użyciem broni i napaść na kobietę. Jak widać czasami można odsyłać ich do więzienia a nie prosto na tamten świat.

mygyry

2021-10-02, 21:36
Black male? Ja pie**ole jaki rasizm i zaścianek! A jeżeli on się identyfikował jako asian fluid bi sexual nine years Old?

poldik

2021-10-02, 21:37
No niby można. Tylko po co?

JaTylkonaChwile

2021-10-02, 21:39
1:30 American dream, pieniadze leza na ulicy - wystarczy sie tylko po nie schylic. Czarni jednak wola popelniac przestepstwa.

żmij

2021-10-02, 23:12
"Na tamten świat" wychodzi w ch*j taniej.

Zasysacz

2021-10-02, 23:55
Trafił go z paralizatora z takiej odległości strzelając lewa reka ? To szacun. Pozatym nie faszerował go ołowiem jak indyka na święta bo ten po za ucieczka nie walczył i nie strzelał tylko leżał grzecznie na ziemi i dal się skuć. Myślę że jak by oddal chociaż jeden strzał w police majster nie miał by oporów go naszprycowac i słusznie.

mazga50

2021-10-03, 02:21
Jesse.Pinkman napisał/a:

...i bez faszerowania ołowiem zgarnięty za rozbój z użyciem broni i napaść na kobietę. Jak widać czasami można odsyłać ich do więzienia a nie prosto na tamten świat.



Ale po co to komplikować?

Touch_Of_Madness

2021-10-03, 08:59
Dostanie nagane za nieprawidłowo przeprowadzoną interwencję

LPCrooks

2021-10-03, 09:40
Wystarczy tytuł, nie trzeba oglądać i od razu wiadomo, że czarny.

dudidudi

2021-10-03, 09:56
rasistowska kamera pokolorowała napastnika na czarno

jebać_pis_w_dupsko

2021-10-03, 10:41
I po ch*j cała ta akcja. Zamiast od razu odj***ć czarnego śmiecia, koszt całej akcji parę centów za kilka kul to nie dość że się nabiegał, użył tasera a to dopiero początek kosztów jakie poniesie społeczeństwo. Teraz takiego śmiecia trzeba postawić przed sądem, potem do więzienia, tam trzeba ścierwu dać jeść zeby nie zdechło z głodu bo to nieludzkie, koszty ogromne a można to było załatwić od razu, na miejscu, za parę centów. Gdzie tu w ogóle logika?

filipedia2

2021-10-03, 12:11
j***ć_pis_w_dupsko napisał/a:

I po ch*j cała ta akcja. Zamiast od razu odj***ć czarnego śmiecia, koszt całej akcji parę centów za kilka kul to nie dość że się nabiegał, użył tasera a to dopiero początek kosztów jakie poniesie społeczeństwo. Teraz takiego śmiecia trzeba postawić przed sądem, potem do więzienia, tam trzeba ścierwu dać jeść zeby nie zdechło z głodu bo to nieludzkie, koszty ogromne a można to było załatwić od razu, na miejscu, za parę centów. Gdzie tu w ogóle logika?



Logika jest taka, że nie ważne, jakie czyny ktoś rzekomo popełnił, każdemu należy się uczciwy proces.

homorek

2021-10-03, 14:16
" czasami można odsyłać ich do więzienia a nie prosto na tamten świat." Ale czy warto ?

StJimmy92

2021-10-03, 18:46
żmij napisał/a:

"Na tamten świat" wychodzi w ch*j taniej.



Powiedz to mieszkańcom miast i właścicielom biznesów zdemolowanych przez BLM bo jeden patus "can't breath".

Wiewór

2021-10-03, 21:29
Ja jebie ani raz nie powiedział dindunuffin.