18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dimitri o metalach

Bullet739 • 2013-02-17, 16:31
Kolejna przeróbka kochanego przez internautów Dimitriego

Shadow323

2013-02-17, 19:59
Ivra zamknij twarz
/watch?v=fGhnEsxeg_A&oref=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DfGhnEsxeg_A&has_verified=1

smugga

2013-02-17, 20:03
/watch?v=Wppr-BH-Qs0 prosze, jeszcze mi podziękujecie :D

Adiksen

2013-02-17, 20:09
Widać,jacy ludzie komentują filmiki dot. ich ulubionej gimbomuzyki.
A tak swoją drogą,Nirvana to grunge.Ale ch*j z tym.

pi73rmaster

2013-02-17, 20:14
profanacje nirvany? przecież nirvana to gówno dla pretensjonalnych gimbów

hudziel

2013-02-17, 20:38
@pi73rmaster
Ty pewnie słuchasz Beethovena ... szkoda tylko, ze tego psa z filmu.

DisH0noreD

2013-02-17, 21:03
Nirvana to gówno i co teraz

GrzesMk4

2013-02-17, 21:14
powiem gorzej, to jedyna wersja nirvany której da się słuchać, napnij się teraz :)

MyDreams

2013-02-17, 21:31
hudziel napisał/a:

@pi73rmaster
Ty pewnie słuchasz Beethovena ... szkoda tylko, ze tego psa z filmu.




kyk

2013-02-17, 22:43
Już odezwali sie wielcy fani którzy uważają że tylko nirwana i metalika to prawdziwa muzyka a reszta to ścierwo. Śmieszą mnie tacy ludzie. Każdy słucha tego co mu sie podoba a innych to powinno gówno obchodzić. Mam w to wyje***e czy ktoś sie rajcuje biberem, haną montaną czy nirvaną. Denerwuje mnie natomiast jak ktoś na siłe chce pokazać innym swoje racje i idzie w zaparte że tylko metalika może być nazywana muzyką a wszystie inne techna popy czy elektra to jest syf i powinno być to zakazane.

milox

2013-02-17, 23:15
Jakby ktoś szukał piosenki to z góry polecam teledysk. Przewijał się już parokrotnie przez sadola.

Są cycki, enjoy :D

Massivee

2013-02-18, 00:14
Nikt nie powinien przerabiać żadnej gitarowej muzyki czy to rock, hardcore punk, heavy metal, indie rock, grunge itd... w jakieś k***a (techno, house, dubstep, pop remixy) i k***a ch*j. Niby to oddzielne gatunki bardzo bronione przez fanów wszelakiej maści piksów, ale k***a bez sampla z jakiegoś klasyku gówno cieknie śluzem z uszu. Bo niewiele jest pełnowartościowych utworów elektronicznych których da się posłuchać. Vangelis to było coś, jeśli chodzi o tego typu muzykę, ale jaka gimba słyszała o Vangelis na pewno nie ta co jara się van beruntami, tiestami i innym gównem.

Tyle jeśli o mnie chodzi i niech każdy sobie słucha czego chce nie mi oceniać czyjś gust muzyczny, ale profanacji nie strawię.

jeyjey344

2013-02-18, 13:42
ivra napisał/a:

Za tą przeróbkę Nirvany w tle ktoś powinien dostać solidny wpie**ol!




Ale już za teledysk powinien być zimny browar

zavalistyzaval

2013-02-18, 19:29
k***a wk***ia mnie jak jakieś brudne zjeby próbują pokazać jaki to ten "rok"/metal jest zajebisty. Ja pie**ole, a co cię k***a ku*asie interesuje kto co remixuje i kto czego k***a słucha. Soczysty ch*j ci w dupę.

Koniec Świata

2013-02-18, 23:31
Nirvana to nie jest gówno. Nie macie pojęcia o dobrej muzyce. Dla was muzyka to pierdzenie w subwoofer, przetworzone komputerowo i skompresowane do postaci cegły, żeby jakiś ułom w Golfie II mógł sobie testować caraudio z Tesco. Cobain przynajmniej grał na gitarze, śpiewał i rozpie**alał sprzęt, a potem znów składał go do kupy, zagrał koncert, rozpie**olił i znowu poskładał. Może był ćpunem i strzelił sobie w beret, ale miał talent do tworzenia piosenek z 3 akordów. Nawet muzycy tacy jak Bob Dylan potrafili to docenić. Tak, uwielbiam szarpidruty, grane przez "brudasów", a nie gówno wirtuozów "frutylupsa" i trzech klawiszy na keyboardzie.



Nirvana - Drain You (Live on French TV 1994)

pi73rmaster

2013-02-22, 01:17
a czemu pretensjonalne/ignoranckie gimby? Pan nade mną to właśnie udowadnia. Napisałem, że Nirvana to gówno.
Co robi ten pan? Ciśnie mnie od technozjebów.
Dobrej muzyki słucham od czasów kiedy ty jeszcze podstawówki nie skończyłeś... owait 27 lat, o k***a, to mamy do czynienia z dobrym pacjentem :D
Słucham muzyki klasycznej, jazzu, rocka, bluesa, metalu, reggae, rapu i czego sobie jeszcze zażyczysz. Uważam, że mam wystarczającą wiedzę oraz wrażliwość muzyczną, żeby móc z całą pewnością stwierdzić, że Nirvana to gówno. 0 techniki, 0 feelingu, poza paroma kawałkami(które można zliczyć na palcach 1 dłoni), które są słuchalne tylko dzięki nie najgorszej linii basowej.
W muzyce rockowej/metalowej akurat treść wyrażona prostymi środkami jest bardzo ceniona, jednak tutaj radzę spojrzeć na np. Motorhead czy Celtic Frost(który spokojnie może pretendować do miana najlepszego zespołu metalowego), bo w muzyce Nirvany nie ma treści muzycznej. Jedyne co osiągnęło to podniszczyła popularność glam rocka, a za tym również i całego nurtu muzyki metalowej, co pośrednio się przyczyniło do tego, że teraz słuchamy w radiu Bieberów i innych podobnych.
Mógłbym tak się rozwodzić, na temat muzyki na parę stron(zaczynając od tego czemu King Crimson jest najlepszym zespołem grającym muzykę rozrywkową 8-) ), ale po co skoro sam Cobain, w którymś z wywiadów nie mógł się nadziwić jak ludzie mogą słuchać takiego gówna jakie nagrał.
W sumie po co ja to piszę, pewnie jesteś jakimś kucem, który z jakiegoś powodu dalej słucha Nirvany, mimo że przeważnie się z niej wyrasta maksymalnie w wieku 16 lat.
Cytat:

Nawet muzycy tacy jak Bob Dylan potrafili to docenić.


I co z tego? Osbourne i paru innych rockmenów, którzy są twoimi idolami spuszczali się nad muzyką lady gagi(która w sumie gra chamskie niemieckie dicho z lat 90, lekko podrasowane momentami). I co teraz? :(