18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Diler z Groningen

~_Yarko_ • 2022-07-10, 19:35

W Holenderskim mieście Groningen doszło do strzelaniny w której postrzelono trzech mężczyzn.
Jeden z rannych zmarł w szpitalu.

Źródło:

7wporzondku

2022-07-11, 07:59
I ch*j tez kojarzę groningen. Tyle razy wyjeżdżam za granice a i tak mnie do Polski ciągnęło

WysuszoneGronoweTruchła

2022-07-11, 09:22
Sami łysi z piwerkami w ręku, nie zdziwiłoby mnie gdyby to byli jacyś narodowcy.

perun14

2022-07-11, 09:57
Jebac murzynow i tych wszystkich lewych sk***ysynow ktorzy sprowadzaja ten zwierzyniec do Europy 8-)

Zaprzysiężony

2022-07-11, 10:21
Brak instynktu samozachowawczego. Gość z bronią, a ci go gonią. No to czego się spodziewali?

FeeGiee

2022-07-11, 11:48
sard napisał/a:

Kolor czarnego kozaka oczywiście przypadkowy.



czarnego kozaka? xd ten sam film oglądamy? przecież to dindu uciekał od białych samców alfa którym się włączył tryb nieśmiertelności

ProVVe

2022-07-11, 14:05
Przeciez jest zakaz posiadania broni i nie sprzedaje jej się to jakim cudem czarny ma? Jezu gdzie są cioty przeciwko posiadaniu i mi wytłumaczą skad brudasy maja w jewropie broń jak jest zakazana i trudno dostępna? Czy to zależy od bycia brudem i dostaje się zaraz w strefie Schengen

music0

2022-07-11, 14:06
zdrowoyebne napisał/a:

i na hcuj kozaczyli biegnac za małpą? chyba internetu nie mają w domu i nie wiedzą ze te zwierzęta jak nie walą z zaskoczenia,to skaczą p ogłowie,albo własnie strzelają,teraz sie nauczą



Tak. Najlepiej nic nie robić, leżeć pod kołdrą i walić konia, jak Ty.

pharmasone

2022-07-11, 17:35
i ta historia uczy nas jednej rzeczy - posiadacz broni jest w stanie ogarnąć kilku napastników - a że czarny? a że diler? j***ć - miał gnata i skutecznie się obronił przed przekopaniem i najprawdopodobniej ciężkim uszczerbkiem na zdrowiu . miał pozwolenie / nie miał - to nieistotne , nie było tam aparatu państwa w postaci psiarni

zdrowoyebne

2022-07-11, 20:13
music0 napisał/a:

snie strzelają,teraz sie nauczą


Tak. Najlepiej nic nie robić, leżeć pod kołdrą i walić konia, jak Ty.



dokladnie
dzieki temu zyje i se wale dalej

AdamBrown

2022-07-11, 22:57
" U wiatraków" Dobre....

lesku73

2022-07-13, 00:21
no k***a zajebiście idzie dzikus czarnokształtny, giwera w łapie, strzela na ulicy jakby był u siebie w Sudanie no k***a fajna ta zachodnia Europa, taka nie za biała

Luksus40percent

2022-07-23, 22:15
zdrowoyebne napisał/a:

i na hcuj kozaczyli biegnac za małpą? chyba internetu nie mają w domu i nie wiedzą ze te zwierzęta jak nie walą z zaskoczenia,to skaczą p ogłowie,albo własnie strzelają,teraz sie nauczą



Bo mają jaja i sie sprzeciwili czego my Polacy nie rozumiemy!!!