18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dildo darts

man_of_steel • 2015-07-28, 10:11
Angol reprezentuje amplitudę poziomu swojej inteligencji, jaką kiedykolwiek mógł w życiu osiągnąć.



Plus bonus:


Raikiri73

2015-07-28, 10:39
To musi być mądry facet, aż ch*j na ścianie stanął :amused:

LesnyBoruta

2015-07-28, 10:54
Cytat:

Angol reprezentuje amplitudę poziomu swojej inteligencji, jaką kiedykolwiek mógł w życiu osiągnąć.



Nie masz pojęcia o znaczeniu terminów których używasz, a chcesz przykozaczyć na mądre słowa...

:ja_pie**ole:

man_of_steel

2015-07-28, 10:57
LesnyBoruta napisał/a:



Nie masz pojęcia o znaczeniu terminów których używasz, a chcesz przykozaczyć na mądre słowa...

:ja_pie**ole:



https://pl.wikipedia.org/wiki/Amplituda

Przyrównując cykl życia do wzlotów i upadków, pozwoliłem sobie użyć tej metafory. Jeżeli jest ona dla Ciebie zbyt trudna do zrozumienia, to mi przykro.

Policeman

2015-07-28, 11:43
Bo rzucił jakimś dildo o ścianę? Autor tematu musi być totalnie nudną p*zdą, jak idzie na imprezę siedzi na kanapie i myśli "po ch*j oni tańczą, co za idioci?" Jak potem ludzie piją "ale kretyni, alkohol jest niezdrowy", a na koniec jak wracają do domów z dziewczynami i się grzmocą, wali konia i płacze w tym samym momencie. Zjadacz-Wszystkich-Rozumów, pan profesor socjoch*jologii.

NieLubjeLudzji

2015-07-28, 12:02
Lepiej walic konia niz sie grzmocic z prostaczkami.

MaratHS

2015-07-28, 12:44
Nie wiem, może się nie znam, ale jak trzeba być ch*jowym w łóżku żeby dziewczyna kupowała sobie dildosa, no chyba że on jest tylko do rzucania :D

bosslolkowy

2015-07-28, 13:00
ch*jowa zabawa.

@ MaratHS - może się nie znasz, dildos/wibrator czy inne zabawki mogą być wykorzystywane podczas seksu ;)

Yellow_Submarine

2015-07-28, 13:01
man_of_steel napisał/a:



https//plwikipediaorg/wiki/Amplituda

Przyrównując cykl życia do wzlotów i upadków, pozwoliłem sobie użyć tej metafory. Jeżeli jest ona dla Ciebie zbyt trudna do zrozumienia, to mi przykro.



To nie ulega frekwencji, że używasz słów, których znaczenia nie znasz i nim oburzysz się skierowanym do ciebie alibi przeczytaj sobie jeszcze raz definicję z wklejonego linka.

Nie możesz mówić o amplitudzie nie znając położenia bazowego, zaprezentowałeś filmikami tylko pewien punkt jak sądzisz maksymalnego wychylenia od normy (jego głupoty).
Należałoby się powołać na filmiki kiedy się nie popisuję dildosami i nadać im wartości liczbowe po czym nanieść je na wykres "głupot" w jakiejś arbitralnej skali w czasie.
Po założeniu ciągłości funkcji i uzyskaniu sinusoidalnego wykresu można bawić się w amplitudę.

gooru

2015-07-28, 13:01
Na tym drugim filmie mogła do ryja łapać

MaratHS

2015-07-28, 13:08
@bosslolkowy,

Ja słyszałem żeby wykorzystywać penisa w trakcie seksu, ale dildosa? ktoś tu rzeczywiście jest h*jowy :D

woytasw

2015-07-28, 13:33
Robin Hood

Fedek

2015-07-28, 15:39
Co ma inteligencja do zręczności?

Luki1302

2015-07-28, 16:17
k***a no nie mogę, wtorek, 16 z hakiem a ja oglądam jak gościu rzuca ku*asem w ścianę. Idę na piwo.