18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

DIDN'T READ LOL

Lol1982 • 2012-07-24, 16:18
Za długi tekst? Nie chce czytać? Zhejtuj kogoś tym filmikiem:

Diral

2012-07-24, 22:21
Jak to gówno dostało się na główną.. No tak zapomniałem, wakacje -.-

Kondra

2012-07-24, 22:37
Młynarz2033 napisał/a:

@ru_ziolo
Czy w dzisiejszym świecie każdy gimbus musi być taki sam ? Czy jak to tam ich nazywacie ? nie wnikam , w każdym razie jeździcie po tych gimbusach , a przecież nie wszyscy są tacy sami ... chyba . :)



Bo gimbus to nie uczeń gimnazjum, gimbus to stan umysłu.

Co do tematu: niektórzy wchodzą na sadistic'a, tudzież inne strony o podobnej tematyce nie po to by zdobywać wiedzę, czytać wywody itp. Chcą się poprostu szybko i przyjemnie rozerwać, zobaczyć coś smiesznego/lekkiego. Sam często otwieram sadistica na 2 minuty i zazwyczaj omijam przydługie teksty (chyba, że ich tematyka faktycznie mnie zainteresuje). Podsumowując: nie rozumiem hejtu w stylu "ciężko k***a się wysilić i przeczytać" - pie**ol się.

Lol1982

2012-07-24, 23:31
Ludzie, nie mam nic do długich tekstów, sam bardzo lubię czytać. Temat wrzuciłem żeby się z wami tym podzielić, zwłaszcza ze względu na 1 klip :D Zrozumcie że nie każdy ma czas na przeglądanie internetu w wakacje -,-

seba1415

2012-07-24, 23:34
ru_ziolo napisał/a:

Gaimbusiątka uznały, że jak wakacje to już nie muszą czytać.
Bo i po co teraz prawie każdy ma papiery na dysleksje i dysortografie.
Jak dla mnie to papiery na debilizm.

I to pokolenie ma pracować na moją emeryturę.
Ja pie**ole.


Ty w tym kraju liczysz na to że dożyjesz emerytury? :idzwch*j:

ErmEr1908

2012-07-25, 01:09
ru_ziolo napisał/a:

Gaimbusiątka uznały, że jak wakacje to już nie muszą czytać.
Bo i po co teraz prawie każdy ma papiery na dysleksje i dysortografie.
Jak dla mnie to papiery na debilizm.

I to pokolenie ma pracować na moją emeryturę.
Ja pie**ole.





k***a jaki ty nowy w tym internecie jesteś...

elvese1

2012-07-25, 02:17
ru_ziolo napisał/a:



I to pokolenie ma pracować na moją emeryturę.
Ja pie**ole.



Myśląc, ze mając 32 lata ( o ile wiek podany na forum jest prawdziwy) doczekasz emerytury wlasnie pokazujesz, ze jestes glupszy od gimbusów o ktorych raczyles wspomnieć... nie chodzi o dlugosc zycia, lecz o bankructwo systemu, ktory jest nad przepaścią..
Pozdrawiam płacących podatki myśląc, ze zobacza kiedykolwiek te pieniądze chociaz w 40 %/

Quovadis

2012-07-25, 08:35
Teraz wstałem i pierwsze co to włączyłem ten filmik, zajebiście humor poprawia z rana :piwo:

drakkarrudy

2012-07-25, 09:15
Wie ktoś co to za filmik, z tym karłem?

superfosfat

2012-07-25, 12:41
zgh napisał/a:

jaki jest tytuł drugiego kawałku? :|


To jest dopiero debilizm. Filmik o zachowaniu ludzi którym nie chce się czytać, a Ty odpie**alasz komentarz co to za nuta w filmie nie czytając poprzednich postów, gdzie odpowiedź jest zamieszczona.
Niech ginie...
Pamiętam sytuację na komisji wojskowej. Był tam papier do podpisania. Lekarze mnie pochwalili, że jako pierwszy po około 15 osobach przeczytałem co podpisuję.

Ma...........ry

2012-07-25, 17:49





zuzahofner

2012-07-26, 22:50
ru_ziolo napisał/a:

Gaimbusiątka uznały, że jak wakacje to już nie muszą czytać.
Bo i po co teraz prawie każdy ma papiery na dysleksje i dysortografie.
Jak dla mnie to papiery na debilizm.

I to pokolenie ma pracować na moją emeryturę.
Ja pie**ole.





http://www.sadistic.pl/didnt-read-lol-vt128310.htm

Novik

2012-07-28, 10:47
wystarczy popatrzeć kiedy kto dołączył na sadola i wiadomo..


od reklam na innych serwisach zlatują się tu gimnazja i spamuja chcąc być sadystyczni

axeraver

2012-08-02, 08:59
czy zastanowiliście się nad napisami na tych gifach i filmiku OPRÓCZ NAPISU didn't read, lol? Jest tam hater's gonna hate, you mad i innych? z tego co widzę i co wyczytałem w innych miejscach w internecie, te gify nie służą propagowaniu nieczytania czy olewania długich tekstów, tylko w celu irytacji ludzi, z którymi kłócisz się lub hejtują i dajesz sobie spokój

jest to żart mający wk***ić kogoś, kto wkłada esencję złośliwości i trollowania w to co pisze, by przerwać bezcelową wymianę zdań.

(...)lol? Czyli* hater's gonna hate(...)