18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

DiCaprio udaje JACKA NICHOLSONA

Dz...........ak • 2013-03-09, 09:14


W japońskim talk show Leonardo DiCaprio zaprezentował swój talent do naśladowania Jacka Nicholsona. Prowadzący program najpierw stwierdził, że romansujący z seksownymi modelkami 38-latek prowadzi podobny tryb życia, co znacznie starszy gwiazdor. Następnie zasugerował, że DiCaprio jest podobny do Jacka. Wtedy Leonardo zaprezentował firmową minę Nicholsona w swoim wydaniu..

Koniec Świata

2013-03-09, 13:48
Ja bym chciał TĄ Japoneczkę, TĘ. :emo:

brisen

2013-03-09, 13:49
Uwielbiam goscia. Kazdy w film w ktorym gral, w ostatnich paru latach byl po prostu zajebisty. Mozna wymieniac i wymieniac.

Takeda

2013-03-09, 13:57
Z ciekawostek to DiCaprio ma tyle samo Oscarów co ja :D Pora lecieć do LA.

Kombivar

2013-03-09, 14:16
@ Suty_dziobaka
Nie zapominajmy o Incepcji i Buntowniku z wyboru, za którego powinien dostać statuetkę, a nie dostał...

W "Szybcy i Martwi" też był niezły...

MeVido

2013-03-09, 14:33
...a oskarów zero

wudun

2013-03-09, 14:57
Bardzo bobrze że nie ma oskarów bo to znaczy że nie liże im dupy. Nagrody akademii filmowej są bardziej ustawione niż nasza ekstraklasa za czasów fryzjera;D.
Pomijam już fakt że nie ma już nagród które były by drogowskazem na dobre kino.

Leonardo dobrym aktorem jest.

Gr...........3l

2013-03-09, 15:39
MeVido napisał/a:

...a oskarów zero


Właśnie.

cocaine.animals

2013-03-09, 16:02
Kombivar napisał/a:


Buntowniku z wyboru



Coś ci się chyba popie**oliło.

fifus92

2013-03-09, 16:11
Jeszcze z 10 komentarzy dojebcie ze nie ma oscara, to dalej takie zabawne

bimbastah

2013-03-09, 17:21
Suty_dziobaka napisał/a:



Akurat z tą łątką zerwał już dawno temu. Aviator, Krwawy diament, Infiltracja, W sieci kłamstw, Wyspa tajemnic, J. Edgar, Django... Sporo świetnych ról miał w ciągu kilku ostatnich lat. :-)



Jak wspomnieli poprzednicy jeszcze Incepcja :-)

Od siebie dodam jeszcze dosyć mało znany film z DiCaprio i Hanksem "Złap mnie jeśli potrafisz" - jeden z moich ulubionych filmów.

Co jak co ale Leo to moim zdaniem najlepszy aktor swojego pokolenia.

BulaKSSG

2013-03-09, 17:43
Suty_dziobaka napisał/a:



Akurat z tą łątką zerwał już dawno temu. Aviator, Krwawy diament, Infiltracja, W sieci kłamstw, Wyspa tajemnic, J. Edgar, Django... Sporo świetnych ról miał w ciągu kilku ostatnich lat. :-)



Ale on niestety nie ma nic do gadania. Przylgnął do niego wizerunek lalki z Titanica albo Romeo i Julii i już nic na to nie poradzi.

A za przynajmniej dwie z tych ról które wymieniłeś zasługiwał na Oscara. Za Django to w ogóle bezdyskusyjnie.

cl...........er

2013-03-10, 19:49
k***a, ch*j z DiCaprio... j***łbym tą japoneczkę :lozko: