18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dialog zamówienia w McD

Andrev • 2012-02-09, 15:57
Rozmowa mojego kolegi z przyjmującym zamówienie w McDonalds:

- jaki napój pan sobie życzy?
- sok
- jaki sok?
- a jaki macie?
- pomarańczowy...
- to na ch*j się pytasz?

Restauracje dla debili
:tecza:

Phallucifer

2012-02-10, 14:52
Z kolegami prezentujecie naprawde wysoki poziom kultury osobistej i potencji intelektualnej, jak na wasz rocznik to i tak jestem pod solidnym wrazeniem, ze potraficie plynnie artykulowac. chociaz co do pionowej postawy to nie mam pewnosci - pewnie gibacie sie jak malpy. Interesuje mnie jedno, co byscie uslyszeli, gdyby ten zamawiajacy mogl odpowiedziec adekwatnie do odbiorcy. Moze milaczac tez to zrobil, gdyz zrozumial, ze z klientami( ktorych sam podsumowales najlepiej swoim komentarzem i popisem kolegi) trakiej prowienencji i kondycji umyslowej lepiej nie obdzielac zbyt duza iloscia informacji i slow, bo mogliby nie zrozumiec. Mozliwe, ze taki natlok spowodowal emocjnonalna reakcje twojego ziomeczka, ktorego konstrukt psychiczny po prostu poczul sie zagrozony i musial sie bronic, a jak to bywa u dzikich swin - atak albo ucieczka. Nie mam nikogo w tego typu przybytkach, ale rozumiem co to znaczy szacunek dla ludzi pracujach - ku*asie.

Takeda

2012-02-10, 15:27
No k***a, ale mu wygarnął. Za dużo się chłopak Lindy naoglądał.

Adiro

2012-02-10, 15:36
ch*je i debile to są z was a nie z pracującego.

Andrev

2012-02-10, 16:33
wiek w profilu nie zawsze jest adekwatny do rzeczywistego, równie dobrze mogę podważyć wasze wszystkie wypowiedzi, a to że ktoś się napina jak plandeka w żuku to mi tylko piwa przybywa :kawa:

a tak widzę wasze komentarze :sraka:

Phallucifer napisał/a:

Z kolegami prezentujecie naprawde wysoki poziom kultury osobistej i potencji intelektualnej, jak na wasz rocznik to i tak jestem pod solidnym wrazeniem, ze potraficie plynnie artykulowac. chociaz co do pionowej postawy to nie mam pewnosci - pewnie gibacie sie jak malpy. Interesuje mnie jedno, co byscie uslyszeli, gdyby ten zamawiajacy mogl odpowiedziec adekwatnie do odbiorcy. Moze milaczac tez to zrobil, gdyz zrozumial, ze z klientami( ktorych sam podsumowales najlepiej swoim komentarzem i popisem kolegi) trakiej prowienencji i kondycji umyslowej lepiej nie obdzielac zbyt duza iloscia informacji i slow, bo mogliby nie zrozumiec. Mozliwe, ze taki natlok spowodowal emocjnonalna reakcje twojego ziomeczka, ktorego konstrukt psychiczny po prostu poczul sie zagrozony i musial sie bronic, a jak to bywa u dzikich swin - atak albo ucieczka. Nie mam nikogo w tego typu przybytkach, ale rozumiem co to znaczy szacunek dla ludzi pracujach - ku*asie.



piwo temu kto to całe przeczytał - co to jest "pracujach" ?

RHminus

2012-02-10, 17:25
@up
nikt się nie napina. Obiektywnie, twój kolega zachował się jak burak w stosunku do jakiegoś kolesia, nie ma się czym jarać. Zacząłby kozaczyć tak na ulicy to pewnie by dostał w końcu w papę, tyle w temacie.

sard

2012-02-10, 22:25
Kuźwa chodzenie po sok do Maka ma tyle samo sensu co robienie minety prostytutce...

Andrev

2012-02-10, 22:45
Hejterzy spadać na pudelek.pl albo kozaczek.pl - to jest sadistic.pl
przypominam to jest sadol dz**ko! :kawa:

RHminus

2012-02-10, 23:04
@up no to ja się powtórzę, jak to już gdzieś napisałem nie wiem czy mam śmiać się albo udawać że czegoś nie ma?.... wybacz człowieku ale pokazując coś ludziom, tak jak tutaj, poziom pokazujesz kultury swojego kolegi, naturalne jest że mam to j***ne prawo do krytyki, dokładnie to prawo którego ty nie rozumiesz i wraz z resztą ch*jowizny nazywasz "hejterstwem".
Trudno ogarnąć że nie będzie tolerowana cienizna, przynajmniej tu, bo to sadistic.pl (o czym dobrze wiesz) i nie chce się nikomu tu tolerować "wyprawy z gimbazy"... wiem, teraz jest w modzie brak krytyki i rzucanie "nie hejtuj",
Boże społeczeństwo ciotowacieje.

Matce też tak odpowiada jak się pyta czy chce kotleta na obiad? To że lubię sadistica nie znaczy że mam przyklaskiwać jakiemuś chamowi że nie szanuje kolesia który podaje mu jedzenie, no k***a, ogarnij się chłopie.
Tak, lubię czarny humor, co nie znaczy że przyklasnę deklowi który pomiata ludźmi, ciekawe czy płacze jak mu rodzice nie kupią iPhone'a?

Cytat:

przypominam to jest sadol dz**ko!



"to jest gówno dz**ko!", "ogień dz**ko!".... kolejny popularny tekścik od którego już chce się rzygać, wszyscy to powtarzają, oryginalnością nie grzeszysz. Więc sam dziecko nie spinaj.

Andrev

2012-02-11, 16:26
@up nie napiszę kim jestem ile mam lat i co robię, ale iphona mogę sobie kupić sam za swoje i to tyle :kawa:

Złowroga Pralka !

2012-02-11, 17:19
Andrev napisał/a:

@up nie napiszę kim jestem ile mam lat i co robię, ale iphona mogę sobie kupić sam za swoje i to tyle :kawa:




tak patrze na to co mówisz i ugoszczę cię na Tym Cudownym forum tym co przeznaczam tylko dla tak totalnych debili jak ty

Hekhem :


Jeżeli chcesz być śmieszny to





Jeżeli nie możesz w to uwierzyć to

bo te twoje




są do dupy :/

Andrev

2012-02-11, 22:25
wystarczy tupnąć i hejterzy mają karmę, nawet na sadolu... im więcej takich komentarzy tym więcej ginie małych kotków :kawa:

GroobyPL

2012-02-13, 14:49
@up Troll ciągle karmiony widzę.

PS. Nie powiem, zazdroszczę ci, że w wieku 13 lat możesz sobie spokojnie kupić iPhone za "wypłatę" (portfel rodziców?) od wykonanej "pracy" (pochwalenie się mamie piątką z czegoś tam) w ciągu miesiąca na miękkim ch*ju. :)

Pozdrów kolegę, i poproś go, żeby odwalił jakąś kolejną zabawną akcję z kimś innym... może tym razem z jakimiś dresikami? Przynajmniej poziom intelektualny będzie wyrównany. No i do tego może ktoś mu będzie miał możliwość wypie**olić prosto w ten pryszczaty i niewyparzony ryj, bo tak jak wspominane było wcześniej, facet z MC mógł co najwyżej przemilczeć wasze cwaniactwo, ponieważ riposta (po której pewnie przez dobre pół godziny i tak nie załapalibyście o co chodzi) mogła kosztować by go utratą pracy.

Mówisz, że to sadistic... Ale ty kolego chyba nie rozumiesz, że ten twój gówniany temat może co najwyżej pójść na kwejka, tam siedzą ludzie w twoim wieku, i może ich to wyjątkowo bawi, ale żeby tu takie suchary pizgać i jeszcze wygrażać się "bo to sadistic!". Już na serio pominę to dz**ko, bo srać mi się chce jak widzę to po raz ch*j wie ile razy setny tysięczny, w jakimś debilnym zwrocie.

A teraz ciepło cię pozdrawiam, i lepiej wypie**alaj do nauki bo chyba masz w tym roku egzamin gimnazjalny, 3 klasa w końcu byku nie? A z takimi to już nie ma co się napinać, bo nas zmiażdżą ripostą. ;]

Andrev

2012-02-13, 16:15
@up zginął kolejny mały kotek :catfacepalm:

GroobyPL

2012-02-13, 16:24
I chwała bogu bo nie lubię tych kudłatych sk***ysynów.

Buffalo_Bill

2012-02-13, 17:41
Zadnej spiny ale @GroobyPL dobrze mowi, piwo mu! ;)