18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Deviance. - zajebisty filmik od ruskich

nyypl • 2012-11-12, 18:06
Film troche długi ale kto zajawiony w temacie napewno oglądnie do końca. Polecam, podaje link do filmiku a wstawiam jakiś gówniany nieporównywalny bo nie da się dodać powyżej 20minutowego;]
Kod:
www. youtube . com /watch?v=cEdTRFcEikk


~Sokole_Oko

2012-11-12, 18:13
wezcie go k***a usuncie z tego forum bo szlak mnie nagly jasny k***a zaraz trafi !

dirty_pig

2012-11-12, 18:14
nie wrzucajcie na sadola graffiti, bo zaraz bedzie banda hejtow. szczegonie ludzie nie rozumieją graffiti na pociągach, tego nigdy nie będą w stanie zrozumieć nawet jak by się postarali bardzo to zrozumieć.

Radysh

2012-11-12, 18:24
dirty_pig Po cudzym się k***a nie bazgrze ani nie uprawia sztuki.
Do k***y nędzy, staremu auto, jeden z drugim niech pie**olnie sprejem to przez miesiąc na dupie nie usiądzie. I dobrze o tym wie.
Ale k***a publiczne, znaczy niczyje, można bazgrać. Gorzej k***a niż zwierzęta co znaczą swój teren.

lie

2012-11-12, 18:40
nyypl napisał/a:

napewno oglądnie

:samoboj:

kaffi

2012-11-12, 19:37
A mnie pie**oli ze cudze. Niektórzy lubią się najebac inni iść potanczyc, pograc na gitarze jeszcze ktoś inny woli siedzieć z dupskiem i komentować a ja mam wyj***ne, lubie adrenaline i maluje.

Jesteście strasznie nudni, Radysh idz lepiej zobacz co u Twoich kotow :)

Peace, yo

Radysh

2012-11-12, 20:04
kaffi napisał/a:

A mnie pie**oli ze cudze. Niektórzy lubią się najebac inni iść potanczyc, pograc na gitarze jeszcze ktoś inny woli siedzieć z dupskiem i komentować a ja mam wyj***ne, lubie adrenaline i maluje.

Jesteście strasznie nudni, Radysh idz lepiej zobacz co u Twoich kotow :)

Peace, yo



Lubisz dostawać skuteczną dawkę adrenaliny? To się do klubu skoczków spadochronowych zapisz, może na żużel? Polecam jedno i drugie a przecież opcji masz setki!

Po ki ch*j malujesz po cudzym?

kaffi

2012-11-12, 20:22
żużel, siedzenie z dupą, skok fajna opcja ale droga.

A czemu Ty trzymasz u siebie koty?

Radysh

2012-11-12, 20:56
kaffi napisał/a:

żużel, siedzenie z dupą, skok fajna opcja ale droga.

A czemu Ty trzymasz u siebie koty?



To koty u mnie są. Nikt ich na siłę nie trzyma. A ty syfisz po publicznym transporcie. Jakby obsrane i zabrudzone przedziały/kible/podróżujący... to było mało.

Gębę sobie pomaluj, ścianę w domu, a nie to z czego każdy korzysta na co dzień.

PS Auto ojca chlasnąłeś w jakieś ładne logo czy peniasz, mięczaku?

kaffi

2012-11-12, 21:22
Radysh napisał/a:



To koty u mnie są. Nikt ich na siłę nie trzyma. A ty syfisz po publicznym transporcie. Jakby obsrane i zabrudzone przedziały/kible/podróżujący... to było mało.

Gębę sobie pomaluj, ścianę w domu, a nie to z czego każdy korzysta na co dzień.

PS Auto ojca chlasnąłeś w jakieś ładne logo czy peniasz, mięczaku?



Jak dla mnie publiczny transport wygląda ładniej pomalowany niż zwykły, do tego adrenalina i satysfakcja po udanej akcji. Ty będziesz mówił w przyszłości wnukom, że siedziałeś w domu z kotami, ja będe mogl pokazać im w ilu miejscach pozostawiłem po sobie ślad. Malowanie po pociągach ma to do siebie, że taki pociąg jedzie przez pół albo i nawet całą polskę i zobaczy go dużo więcej osób. Każdy robi co chce i wyj***ne mam na to co mówi mi jakiś hodowca kotów.

3maj sie, mam nadzieje że Ci ktoś w przyszłości coś namaluje ;)

nyypl

2012-11-12, 21:33
Radysh napisał/a:



To koty u mnie są. Nikt ich na siłę nie trzyma. A ty syfisz po publicznym transporcie. Jakby obsrane i zabrudzone przedziały/kible/podróżujący... to było mało.

Gębę sobie pomaluj, ścianę w domu, a nie to z czego każdy korzysta na co dzień.

PS Auto ojca chlasnąłeś w jakieś ładne logo czy peniasz, mięczaku?


widzę brud się sapie :smiechzula:
lepsza dobra wrzuta niż brudny blok ;]

@bart0lini1 Ty jesteś popie**olony jakiś, żebym jeszcze napie**alal tych postów codziennie to zrozumiem ale Ty po prostu sapiesz się jak troll.
@lie no nieźle bandyto wyłapałeś mój błąd,

pekka satan

2012-11-13, 04:16
@up

Ja pie**ole... Rozumiem Waszą adrenalinę, rozumiem zajawkę graffiti, ale macie j***ne miejsca, gdzie nikt z nas się nie przypie**oli, że coś namalowaliście.
Ciekaw jestem, czy cieszyłbyś się, gdyby ktoś Ci coś namalował na samochodzie, domu, drzwiach do mieszkania? To może być ładne, ale z pomalowaniem pociągu jest tak samo jak z zagospodarowaniem przestrzennym. Gdy ktoś o to nie zadbał to będziesz miał garbarnie skór, albo kurzą fermę koło domu i będzie Ci j***ło przez cały dzień, albo ktoś w centrum miasta przy rynku postawiłby sobie magazyn. Nie można sobie pomalować każdego wagonu jak Ci się widzi, albo każdego składu, bo k***A nie każdy sobie tego życzy.
Dla mnie wandalizm a nie sztuka. Mieszkam w WAWie w okolicach wyścigów i to co tutaj ludzie z Waszego środowiska robią jest zajebiste, w Łodzi chyba ściany niektórych kamienic są pomalowane i też super.
Sztuką jest tworzyć coś zajebistego nie niszczyć. A z Was chyba jednak rzemieślnicy a nie artyści.

nyypl

2012-11-13, 07:46
@up
jakich Was? do kogo Ty wgl mówisz? czy ja gdzieś napisałem że taguje?
k***a nie widziałem jeszcze żeby ktoś kumaty robił wrzuty na domach, samochodach. Masz naj***ne w głowie lekko

Archeolog

2012-11-13, 11:51
Cytat:

szczegonie ludzie nie rozumieją graffiti na pociągach, tego nigdy nie będą w stanie zrozumieć nawet jak by się postarali bardzo to zrozumieć.



k***a brzmi co najmniej jakbyś mówił o iluminatach, o czymś niepojętym i niemożliwym do zbadania przez ludzki rozum. A tu k***a chodzi o tak prostacką i prozaiczną rzecz jak sk***iały wandalizm. Ja pie**ole...

:erniepalm:

ziehzeit

2012-11-13, 11:54
Bombing zawsze na propsie. "Prawda wypisana na podłogach i na murach". Jak ktoś się interesuje to polecam filmy ekipy ze Słowacji.