18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Deszcz pada...

aaaaaaaaaaaaaa • 2020-07-22, 21:14
...a ja zapie**alam
No bo Hamilton też Mercedesem jeździ.



Bziku

2020-07-23, 12:07
Romo666 napisał/a:

jakby nie wpie**oliła (zapewne kobieta) hamulca w podłogę, bo się wystraszyła włączającego do ruchu busa to by się nic nie stało...



Wiesz co oznacza pojęcie aquaplaning? Wypadek miał miejsce na obwodnicy Kielc gdzie po większym deszczu drogą płynie sobie rzeczka (co widać na filmiku), w żaden sposób nie bronię kierowcy bo nie dostosował prędkości do warunków jazdy, czy opony miał łyse, nie musiał, przy prędkości ponad 120km/h nowe opony z bieżnikiem 8mm utrzymują przyczepność w warunkach jak wyże w jakiś 45-50%, opony z 4mm bieżnika (więc jeszcze okej jakby to Janusze biznesu określili) trzymają w jakiś 10-15%, więc gość wcale nie musiał mieć łysych opon, jechał za szybko, zareagował najgorzej jak mógł w danej sytuacji i efekt mamy na filmie.

kielbaza

2020-07-23, 16:19
S7 droga pomiędzy skarżyskiem kamienną a kielcami, jechałem tamtędy jak już zbierali go, pamiętam jak wczoraj.

uki1

2020-07-23, 17:23
na filmie nie widac ratowania poslizgu
zero odkrecenia w lewo

i dziwne ze poduchy nie wyj***ły

czorny711

2020-07-23, 18:14
Trzeba być upośledzonym zeby się rozj***ć na prostej drodze

aaaaaaaaaaaaaa

2020-07-23, 19:10
uki1 napisał/a:

na filmie nie widac ratowania poslizgu
...



Próba ratowania była (w mniemaniu kierowcy), czyli hample jak auto było w poprzek drogi. :-)

fabiothethird

2020-07-23, 20:46
Ale dla kierownika nagrywającego szacun za reakcję. Jak by się wpinkolił to z tego maleństwa by tylko śrubki zostały

roughfuck

2020-07-24, 07:57
Tak swoją drogą kwestia prowadzenia tych mercedesów a klasy to dramat. To było pierwsze auto które seryjnie zostało wyposażone w ESP (dumnie prezentowane na klapie w wielu egzemplarzach) bo prowadziło się tak tragicznie że bez kontroli trakcji nie zostało by dopuszczone do ruchu.