18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Destroy Megane

PodpiwekJedrzej • 2013-06-24, 19:00
Piękna zabawa :-P




bananakiller

2013-06-24, 19:09
Co jak co, ale adbustera się nie spodziewałem. Zwłaszcza tego, że robi przysługę dla ludzkości, rozpie**alając gówniane auto :p

jacekmatys

2013-06-24, 19:31
Niszczy megankę za 3500 złotego bo go stać na coś lepszego.Ot k***a,burżuj....

Snaku

2013-06-24, 19:32
jacekmatys napisał/a:

Niszczy megankę za 3500 złotego bo go stać na coś lepszego.Ot k***a,burżuj....



Żeby dać 3.5 koła za tak rozj***ną megankę, trzeba być chyba królem biznesu.

PodpiwekJedrzej

2013-06-24, 19:34
jacekmatys napisał/a:

Niszczy megankę za 3500 złotego bo go stać na coś lepszego.Ot k***a,burżuj....



Geniuszu oglądałeś to w ogóle ? Może jesteś głuchy ... Mówił i widać , że jest zerdzewiały

jirki

2013-06-24, 19:40
"zarabiam na JUtubie, Kupie se nowy..." albo nowy czeka już w garażu...

wiesiors4

2013-06-24, 19:47
Cytat:

Destroy Megane


A języka polskiego nie znasz? :facepalm:

~Angel

2013-06-24, 19:54
czemu nie rozpie**alał tego samochodu na swoim podwórku i tam syf sobie robił? - kawał murzyńskiego ku*asa mu w dupsko za zaśmiecanie terenów zielonych

Człowiek potem idzie z psiakiem na spacer aby się wybiegał to zaraz ma łapy porozcinane bo jakiś debil szyby powybijał w starym złomie tylko po to aby oglądalność była na YT.
Mam nadzieję, że ktoś ze straży miejskiej lub policji zobaczy ten materiał i odpowiednio nagrodzi takie debilne zachowanie.

~zsakuł

2013-06-24, 20:12
@up doładnie, idziesz się wysrać w krzoki a tam wszędzie szkło, i śmieci, które przeciwieństwie do kupy będą rozkładać się tysiące lat :/

rubaszny_rollo

2013-06-24, 20:45
@Angel
on chce zarabiać na yt,
a ty ściskasz poślady bo jesteś moderatorem na sadolu i źle ci z tym bo nie zarabiasz !?

rób takie filmy i wtedy kupisz sobie duże podwórko dla swojego psa a nie będziesz go po szkłach prowadzał

T-Will

2013-06-24, 21:08
Angel napisał/a:

czemu nie rozpie**alał tego samochodu na swoim podwórku i tam syf sobie robił? - kawał murzyńskiego ku*asa mu w dupsko za zaśmiecanie terenów zielonych

Człowiek potem idzie z psiakiem na spacer aby się wybiegał to zaraz ma łapy porozcinane bo jakiś debil szyby powybijał w starym złomie tylko po to aby oglądalność była na YT.
Mam nadzieję, że ktoś ze straży miejskiej lub policji zobaczy ten materiał i odpowiednio nagrodzi takie debilne zachowanie.




~Angel

2013-06-24, 21:09
rubaszny_rollo,

mam nadzieję, że kolejny odcinek zrobi na temat papieru toaletowego i będzie srał pod twoim oknem - bo przecież chce zarabiać na YT a Tobie pozostanie wdychanie jego smrodów i nie będziesz narzekał bo możesz zamknąć swoje okno i duśić się we własnym smrodzie

Niech sobie kręci i zarabia jak chce byle przy tym nie pozostawiał śmieci i nie szkodził tym innym.

by...........cz

2013-06-24, 21:10
Informacje z FB
Narażam się korporacjom, aby dostarczyć Wam rozrywki w postaci konfrontacji reklam z rzeczywistością...

Brak pomysłów już na robienie konfrontacji i musi się ratować rozpie**alanie samochodu :dead:

demz

2013-06-24, 21:11
Ta, rozwalanie Meganki to tylko pretekst, żeby znowu przywdziać za ciasną koszulkę i ponapinać mięśnie przed kamerą + popis umiejętności rzucania młotem. Ot cały AdBuster, jeden wielki popis przed kamerą.