18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Desperat i pociąg

CrazyEdek • 2023-03-09, 19:20
Zmiotło go z planszy.


Orbitalasd

2023-03-09, 19:23
Dla większej skuteczności nie powinien się kłaść.

zwierzak30

2023-03-09, 20:43
Motop*zdeusz nawet nie zakumał co się właśnie odj***ło. :mrgreen:


Geraldinio

2023-03-09, 21:04
Orbitalasd napisał/a:

Dla większej skuteczności nie powinien się kłaść.



W ogóle nie powinien się rzucać, ty wyzuty ze wszelkiej empatii zły człowieku!!!
Pamiętaj, że w tym pociągu jedzie mnóstwo ludzi do pracy/szkoły. Wczuj się w ich sytuację, teraz marnują godziny na postój w szczerym polu bez neta, wilki jakieś... bo musi kuźwa przyjechać policja, prokurator, zakład pogrzebowy AS Bytom itp. itd.

Json

2023-03-09, 21:40
zwierzak30 napisał/a:

Motop*zdeusz nawet nie zakumał co się właśnie odj***ło.



Toć to w końcu motop*zda pewnie już myśli w który budynek czy pod którego tira się wpie**olić

8-)

smc

2023-03-09, 21:52
Myślał, że zginie bezboleśnie w ułamku sekundy. Nieprawda.

Konał w potwornych męczarniach już pokrojony w kawałki. Nawet jeśli ciało się nie rusza, mózg odczuwa ogromny ból. Wybrał najgorszy rodzaj śmierci.

Kozłastopa

2023-03-09, 22:06
smc napisał/a:

Myślał, że zginie bezboleśnie w ułamku sekundy. Nieprawda.
Konał w potwornych męczarniach już pokrojony w kawałki. Nawet jeśli ciało się nie rusza, mózg odczuwa ogromny ból. Wybrał najgorszy rodzaj śmierci.



Mowisz o wiedzy popartej doswiadczeniem? Ciekawe.

Pawehan

2023-03-09, 22:30
Będzie miał parę siniaków

Orbitalasd

2023-03-09, 23:32
Geraldinio napisał/a:

W ogóle nie powinien się rzucać, ty wyzuty ze wszelkiej empatii zły człowieku!!!
Pamiętaj, że w tym pociągu jedzie mnóstwo ludzi do pracy/szkoły. Wczuj się w ich sytuację, teraz marnują godziny na postój w szczerym polu bez neta, wilki jakieś... bo musi kuźwa przyjechać policja, prokurator, zakład pogrzebowy AS Bytom itp. itd.



To był sarkazm... trudne słowo - nie ogarniesz. Natomiast podoba mi się tok twojego rozumowania.
jeśli przeszkadza ci wŁasna empatia polecam tik toka a nie sadola.
Oglądasz rozj***ne ciała dla własnej podniety a nie żeby użalać się nad ludźmi w pociągu. Pogódź się z tym

mordka009

2023-03-09, 23:33
Zamiast się kłaść ro powinien podskoczyć żeby się ładnie rozprysnąć na szybie dla maszynisty

Jim_Carrey

2023-03-10, 00:11
Fajna śmierć :-D . Żartowałem xd

Geraldinio

2023-03-10, 15:00
Orbitalasd napisał/a:

To był sarkazm... trudne słowo - nie ogarniesz. (...)



Nie, to nie był sarkazm, co najwyżej słaby suchar, za to można do niego zaliczyć mojego posta. Trzeba jednak się poświęcić i przeczytać całość do końca, jak za pierwszym razem nie załapiesz, to próbuj ponownie. Wierzę w Ciebie, w końcu Ci się uda.

ps
tak, to też był sarkazm.

szwarc_one

2023-03-10, 15:10
Masaż mu to zrobiło

Orbitalasd

2023-03-10, 22:27
Geraldinio napisał/a:

Nie, to nie był sarkazm, co najwyżej słaby suchar, za to można do niego zaliczyć mojego posta. Trzeba jednak się poświęcić i przeczytać całość do końca, jak za pierwszym razem nie załapiesz, to próbuj ponownie. Wierzę w Ciebie, w końcu Ci się uda.
ps
tak, to też był sarkazm.



Nie zesraj się

:shock: