18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Desperados z 2 nożami

T3RMINATOR • 2022-12-24, 22:22
Wideo pokazuje trzech policjantów z Albuquerque, Arniela Sampanga, Christophera Taddoniego i Jacoba Muñoza, którzy strzelają i zabijają 30-letniego Blaine'a Denetdele'a, który zbliża się do nich, trzymając dwa noże nad głową.


Lobo24

2022-12-24, 22:34
To wygląda na typowe "suicide by cop"/

zdrowoyebne

2022-12-25, 00:06
czemu k***a nie moga strzelac w nogi,wiem moglby jeszcze cos zrobic.ale wtedy np psa spuscic albo podbiec i obezwladnic ch*ja.widac dzieciak desperacko chcial smaoboja

Puczysta

2022-12-25, 00:26
Spadły mu okulary, więc zgon jeszcze przed upadkiem.

PękniętySłoik

2022-12-25, 06:37
zdrowoyebne napisał/a:

czemu k***a nie moga strzelac w nogi,wiem moglby jeszcze cos zrobic.ale wtedy np psa spuscic albo podbiec i obezwladnic ch*ja.widac dzieciak desperacko chcial smaoboja



Idż na strzelnice to będziesz wiedział czemu.

Pan_Cernik

2022-12-25, 07:51
zdrowoyebne napisał/a:

czemu k***a nie moga strzelac w nogi,wiem moglby jeszcze cos zrobic.ale wtedy np psa spuscic albo podbiec i obezwladnic ch*ja.widac dzieciak desperacko chcial smaoboja



Jakby typ był czarny, to wtedy by strzelali po nogach żeby potem nie mieć problemów za rasizm. A że gostek był biały, to wiedzieli że nikt nie będzie dociekał czy mogli się inaczej zachować.

berciklmao

2022-12-25, 08:44
Do kolegi wyżej.

Jak strzelasz w nogi to jest gorzej niz jak strzelasz w body. Strzelając w noge masz wieksza szanse na to, ze trafisz przeciwnika w tętnice przez co sie wykrwawi, kolega z filmu dostal duzo kul dlatego padl.

shoe5maker

2022-12-25, 11:20
Lobo24 napisał/a:

To wygląda na typowe "suicide by cop"/



Trzy fury pod chatą, a gówniak popełnia samobójstwo. Chyba faktycznie pieniądze szczęścia nie dają.

SebekGTI

2022-12-25, 11:24
shoe5maker napisał/a:

Trzy fury pod chatą, a gówniak popełnia samobójstwo. Chyba faktycznie pieniądze szczęścia nie dają.



Pieniądze nie dają szczęścia tylko luksus

SkoPio1

2022-12-25, 11:33
shoe5maker napisał/a:

Trzy fury pod chatą,



Podniecasz się tym, dokładnie tak, jakbyś się podniecał, że w Europie ktoś ma więcej niż jedną parę butów.
NIE, samochód w USA to nie luksus. To narzędzie.

smc

2022-12-25, 14:39
"Ale już nie trzyma, bo nie żyje."

Kubaeinstein

2022-12-25, 17:54
shoe5maker napisał/a:

Trzy fury pod chatą, a gówniak popełnia samobójstwo. Chyba faktycznie pieniądze szczęścia nie dają.



Fura w USA to żadne osiągnięcie, to można mieć po paru miesiącach pracy nawet jako cieć. To nie Europa Wschodnia, że musisz oszczędzać 20 lat na Skodę Fabię.

przemo3251

2022-12-25, 23:17
Kubaeinstein napisał/a:

Fura w USA to żadne osiągnięcie, to można mieć po paru miesiącach pracy nawet jako cieć. To nie Europa Wschodnia, że musisz oszczędzać 20 lat na Skodę Fabię.



jakakolwiek fura to żadne osiągniecie ale marki premium już są drogie nawet w kredycie dla amerykanina. Jedyna róznica że my jezdzimy starymi za gotówke a oni nowymi na kredyt

Zer'aThul

2022-12-26, 00:04
"O ch*j, dziwne, jak rushowałem B z chłopakami, to tak nie bolało, czemu miękną mi kolana, gaśnie światło, co się dzie..."

PękniętySłoik

2022-12-27, 13:44
przemo3251 napisał/a:

jakakolwiek fura to żadne osiągniecie ale marki premium już są drogie nawet w kredycie dla amerykanina. Jedyna róznica że my jezdzimy starymi za gotówke a oni nowymi na kredyt



W 2019 roku przesiadłem się z Avensis 2017rok do doj***nej C5 X7 3.0HDi z 2010 roku którym jeżdzę do dzisiaj. Przeskok nieziemski. Ctroen pod każdym względem pożera te japońskie kurestwo z puszki ze zlewek po bukkake. Tak więc wole prawie 12letniego citroena za gotówkę, niż praktycznie nową w tamtym czasie toyote w leasingu od firmy.