18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Depolonizacja kiedyś i obecnie

OpenStreetMaps • 2022-11-30, 23:09
Pan Leszek Żebrowski to ewenement na YouTube
Jest zaprzeczeniem samego siebie ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
Pomimo że nazywa się Żebrowski to nigdy nie żebrze o jakieś polubienia i subskrypcje. Wykład bardzo długi i wielowątkowy jak książka ale bardzo ciekawy i dobrze się tego słucha. Natomiast moja konkluzja po jego wysłuchaniu jest następująca
Gospodarczo już dawno jesteśmy podbici a teraz podbija się nasze umysły abyśmy myśleli że polskość to obciach.






Człowieka lewica wprost nie cierpi, a i Żydzi chyba też sympatią nie dążą zatem najprędzej skomentują ci dywersanci, którzy nawet nie wysłuchają, a za wszelką cenę Żebrowskiego zechcą zdyskredytować, nazywając go agentem SB na szczęście jest wyrok sądu uniewinniający, ale też łatwa do znalezienia w necie oryginalna teczka agenta "Leszka" z której nic nie wynika poza tym, że SBcja próbowała Żebrowskiego bezskutecznie pozyskać.

skywalker75

2022-12-16, 13:16
Pomoc Ukrainie jest poprostu w naszym najlepszym interesie, warto wysupłać trochę grosza nawet z prywatnych kieszeni i zrzucać się na dobry sprzęt dla nich , jak np nasza amunicja krążąca Warmate. Co wszystkim polecam , dawno nie miałem poczucie tak dobrze wydanych pieniędzy. Razem pokonamy ruskie szmaty . Sława

neo001

2022-12-17, 20:46
darek1234 napisał/a:

Mam kolegę rolnika, daje całkiem nieźle zarobić, ale... Polacy pracować nie chcą, a jeżeli chcą to się opie**alają, Widziałem na własne oczy ich pracę przez kilka dni. Ukraińcy pracują znakomicie, wiedzą, że im się opłaca. Dniówka, w ubiegłym roku, wyniosła 250 zł, teraz jest więcej, ale Polacy nadal nie chcą pracować, więc o jakiej konkurencji pie**olisz?



Pewnie minimalna, a reszta pod stołem. Tak czy inaczej - był w tej bajce smok?

skywalker75 napisał/a:

Pomoc Ukrainie jest poprostu w naszym najlepszym interesie, warto wysupłać trochę grosza nawet z prywatnych kieszeni i zrzucać się na dobry sprzęt dla nich , jak np nasza amunicja krążąca Warmate. Co wszystkim polecam , dawno nie miałem poczucie tak dobrze wydanych pieniędzy. Razem pokonamy ruskie szmaty . Sława



A co jak się nie zwróci? Jak zyski z upadliny zgarną niemcy/amerykanie, a my pozostaniemy z upadlińcami w kraju na utrzymaniu i guzik z tego zobaczymy? Jeszcze będą nam obierać środki z UE bo "praworządność", a jak bym co najmniej 1/3 sędziów wyj***ł po przejrzeniu ich życiorysu i wyroków jakie orzekali, gdzie nawet przeciętny półgłówek wydałby sprawiedliwszy wyrok.
No i oczywiście żeby to był najlepszy interes, to upadlina musi jeszcze wygrać, a ty chyba w to zaczynasz wątpić, bo sugerujesz że mam oddać swoje prywatne pieniądze na tych banderowców?

fi...........in

2022-12-23, 02:08
deWar napisał/a:

Nie inaczej.
A wiesz co mnie obchodzi że się innym polaczkom temat przejadł? Tyle, co mocz, który oddałem rano. Ja w przeciwieństwie do takich jak ty rozumiem, że obecne ewentualne kłopoty to nic przy tym co by było, gdyby Ukraińcy nie zdecydowali się walczyć. Takich typów jak ty uważam z automatu za element rosyjskej wojny w polskiej sferze informacyjnej. Zasadniczo za ludzi głupich, oszurzałych i zwyczajnie złych. Ale czasem zastanawiam się co by było gdyby. Powiem tyle. Mam nadzieję, że polski kontrwywiad się ogarnia. Bo będzie miał mnóstwo roboty w razie W.



Wytłumacz mi proszę, co by było. Ruscy wypowiedzieliby wojnę NATO? Tak? Naprawdę? Zatem, biorąc pod uwagę fakt, że Twoi Ukraińcy obijają obecnie mordy ruskim na sznurku NATO i zasobami NATO, jak myślisz, jak skończyłaby się taka konfrontacja? Cała zawier*cha jest dlatego, że Stany przygotowują się do wojny z Chinami. I tylko dlatego. Żeby zapobiec ewentualnemu zaangażowaniu na dwóch teatrach. A my w tym wszystkim jesteśmy rozgrywani tak samo jak ukry, tylko naszą rolą jest znosić to bydło ze wschodu i ich zj***ne zachowania, żeby aby nie stracili animuszu do wykrwawiania ruskich, których z resztą też nie cierpię. Dotarło?

darek1234 napisał/a:

Mam kolegę rolnika, daje całkiem nieźle zarobić, ale... Polacy pracować nie chcą, a jeżeli chcą to się opie**alają, Widziałem na własne oczy ich pracę przez kilka dni. Ukraińcy pracują znakomicie, wiedzą, że im się opłaca. Dniówka, w ubiegłym roku, wyniosła 250 zł, teraz jest więcej, ale Polacy nadal nie chcą pracować, więc o jakiej konkurencji pie**olisz?



Bez obrazy, ale jak widzę wypowiedź, która się zaczyna od "mam kolegę", który coś tam opowiedział, to z automatu jest ona dla mnie bezwartościowa dla dyskusji.

NoYes

2022-12-26, 04:22
figgin napisał/a:

Wytłumacz mi proszę, co by było. Ruscy wypowiedzieliby wojnę NATO? Tak? Naprawdę? Zatem, biorąc pod uwagę fakt, że Twoi Ukraińcy obijają obecnie mordy ruskim na sznurku NATO i zasobami NATO, jak myślisz, jak skończyłaby się taka konfrontacja? Cała zawier*cha jest dlatego, że Stany przygotowują się do wojny z Chinami. I tylko dlatego. Żeby zapobiec ewentualnemu zaangażowaniu na dwóch teatrach. A my w tym wszystkim jesteśmy rozgrywani tak samo jak ukry, tylko naszą rolą jest znosić to bydło ze wschodu i ich zj***ne zachowania, żeby aby nie stracili animuszu do wykrwawiania ruskich, których z resztą też nie cierpię. Dotarło?
Bez obrazy, ale jak widzę wypowiedź, która się zaczyna od "mam kolegę", który coś tam opowiedział, to z automatu jest ona dla mnie bezwartościowa dla dyskusji.


Ci ludzie sa juz tak zaprogramowani ,ze kazda probe dyskusji musza spuentowac gatka o onucy , agenturalnosci etc . Szkoda , ze przez takich "kontrwywiadowcow" znowu dostaniemy nieziemski wpie**ol ...

fi...........in

2022-12-26, 15:26
NoYes napisał/a:

Ci ludzie sa juz tak zaprogramowani ,ze kazda probe dyskusji musza spuentowac gatka o onucy , agenturalnosci etc . Szkoda , ze przez takich "kontrwywiadowcow" znowu dostaniemy nieziemski wpie**ol ...



Oni raczej nie są zindoktrynowani, tylko opłacani. Tyle się pierdół o ruskiej operacji wywiadowczej w polskim necie opowiada, ale żaden idiota się nie zająknie, że druga strona robi to samo ... Haaaaaa - tfu, na wystarczająco głupich, żeby wierzyli w ukrzą propagandę i poprawka na tych, co wierzą w ruską. Aczkolwiek jednocześnie: "bohaterowie" spod Żabek i z sadola wypie**alać do siebie. Żaden Ukrainiec (mężczyzna oczywiście, bo chyba mają problem ze zdefiniowaniem tego pojęcia i dla nich "mężczyzna" to ktoś kto w obcym kraju drze mordę, że "mu się należy" i robi z siebie cwaniaka - tacy oczywiście szacunku nie mają z automatu) w wieku poborowym, który siedzi w Polsce nie zasługuje na szacunek.