18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Depilacja

Mizantrop • 2012-11-22, 11:04
Faceci depilujący swoje klatki piersiowe powinni także depilować sobie c**y.

lukaszksk

2012-11-22, 16:51
snik0 napisał/a:

o, teraz się będą cioty ujawniać w tym temacie... dwie już mamy

Powiedziała ciota która nawet c**y nie widziała (oczywiście nie licząc tysięcy przed monitorem). No nie przychodzą mi żadne argumenty na twoją obronę: sportu nie uprawiasz bo byś wiedział że w niektórych dyscyplinach po prostu jest to niezbędne. Wiele z tych osób które nazwałeś ciotami zmiotło by cię z powierzchni ziemi spojrzało by na takiego gnata i nawet nie miało serca ciota nazwać.

nata77

2012-11-22, 16:52
ja tam lubie jak facet jest ogolony... chyba kazdy z nas nie lubi wlosow w jedzeniu :)

Duszeq

2012-11-22, 16:58
Nie no żal. Ktos chce do goli i ch*j do tego maja inni. Na szczescie nie mam z tym problemu ,ale ogolnie wedlug mnie hadko wyglada taki misiek na klacie i osobiscie bym raczej golil :) A co do tych osób które wyzywaja takie osoby od pedałów to ewidentnie maja zajebisty problem z dziewczynami i sie obrazaja na caly swiat i Boga ze ich tak skrzywdzil obdarzajac tak bujnym zarostem. Przyznajcie, że wam wstyd chlopaki na plazy w Sopocie koszulke zdjac? :)

Plecionkarz

2012-11-22, 17:04
A co ma wspólnego golenie klaty, jaj czy dupy z dbaniem o wygląd? Przecież większość dnia nikt tego nie ogląda. Ale fakt, że jak ma się dziewczynę która uwielbia ssać ogolonego ku*asa, ogolone jaja lub lizać dupę to można zgolić. Jak sex tak czy owak ogranicza się do włożenia po ciemku to nie ma podstaw do tego.

h.ła

2012-11-22, 17:40

T34v2

2012-11-22, 18:56
Ja gole klate, bo mi włosy w koszulke wrastają jak 2 miesiące jedną noszę....

grzechu86tonie

2012-11-22, 19:38
a zaden debil nie przeczytal DEPILACJA klaty ???? jak mozna golic klate k***a... wora,pale i pachy rozumiem ale klate maszynka???

orzeszwmorde

2012-11-23, 01:01
nata77 napisał/a:

ja tam lubie jak facet jest ogolony... chyba kazdy z nas nie lubi wlosow w jedzeniu :)



Sadistic's girl.
Jaki związek ma jedzenie z goleniem klaty, piczki czy wora?
Nie każdy z nas porównuje minetę do jedzenia jak i nie każda z Was ssanie pałki traktuje jako posiłek.

al...........10

2012-11-23, 01:22
bingo100 napisał/a:

Ja pie**olę, dzieci! Co kogo obchodzi, który sobie co goli?! Zaraz będzie temat kto, w którą stronę ch*ja w gacie wkłada.


Zawsze na lewo.

cykut

2012-11-23, 16:28
Taa, k***a jasne: "Golę klatę i zaliczam".

Chyba kolegów w "Błękitnej ostrydze"

mungo

2012-11-23, 19:25
orzeszwmorde napisał/a:

snik0 napisał/a:
o, teraz się będą cioty ujawniać w tym temacie... dwie już mamy
Powiedziała ciota która nawet c**y nie widziała (oczywiście nie licząc tysięcy przed monitorem). No nie przychodzą mi żadne argumenty na twoją obronę: sportu nie uprawiasz bo byś wiedział że w niektórych dyscyplinach po prostu jest to niezbędne.



Co to k***a za argument a moze koles uprawia ta dyscypline sportu w ktorej NIE jest to niezbedne...

orzeszwmorde napisał/a:


Wiele z tych osób które nazwałeś ciotami zmiotło by cię z powierzchni ziemi spojrzało by na takiego gnata i nawet nie miało serca ciota nazwać.


Sa tez tacy nieogoleni przy ktorych nawet bal bys sie pomyslec o przekonywaniu go do golenia klaty, Walujew np ;)


Moje zdanie jest takie ze prawdziwy mezczyzna ponizej szyi sie nie goli i h*j!

orzeszwmorde

2012-11-23, 23:12
mungo,
Foty już umiesz wrzucać....ale cytować nich*ja.

artiee

2012-11-23, 23:19
cykut napisał/a:

Taa, k***a jasne: "Golę klatę i zaliczam".

Chyba kolegów w "Błękitnej ostrydze"



Zawsze mi ten motyw z Akademii Policyjnej kojarzy się z pedałami. Oldskool = piwo.



@mungo toż to jakiś neandertalczyk jest.

MadCarrot

2012-11-24, 23:17
Jak można, będąc facetem, golić sobie jaja czy pachy? O klacie już nie wspominając...

grzechu86tonie

2012-11-25, 21:07
jak juz ci wyrosna owe wlosy to zalapiesz a jak znajdziesz kobiete bez fiuta to przestaniesz zadawac takie pytania