18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Depilacja bobera

MadMag • 2014-02-28, 12:59
Pewna kobieta (lat około 45), bardzo dystyngowana, z manierami hrabianki i z lekko zaznaczającym się czarnawym wąsikiem nad górną wargą, aby zaimponować znajomym (też z dobrych domów) zdecydowała się na pewną ekstrawagancję. Kupiła mianowicie jako zwierzątko domowe boberka. Małego, śmiesznego boberka z wystającymi ząbkami. Gryzoń zadomowił się u niej i wzbudzał coraz większą radość właścicielki. Do czasu... Pewnego dnia zaczął się dziwnie zachowywać. Nic nie chciał jeść, nic pić, siedział tylko w kącie a jak już wykonał kilka kroków to się przewracał i nie mógł wstać. Zaniepokojona pani wezwała weterynarza. Ten zbadał dokładnie małego pacjenta i powiedział:
-To bardzo rzadki przypadek. Zwierzątko ma bardzo owłosione wnętrze uszu i te włosy uciskają nerw biegnący do błędnika. Stąd ta apatia i przewracanie się bez powodu. Wypiszę pani receptę na pewną maść depilującą i będzie pani smarować mu wewnętrzną część uszu rano i wieczorem. Za dwa, trzy dni powinno być wszystko w porządku.
Pani ucieszyła się i pobiegła do niedalekiej apteki. Stary farmaceuta wziął receptę, poszedł na zaplecze i po kilku minutach wrócił z niewielkim słoikiem:
- To jest ta maść – powiedział – ale widzę, że lekarz zapisał pani dość duże dawki. To bardzo silny środek i radziłbym pani stosować go w mniejszych ilościach. Na owłosienie nóg wystarczy połówka tego co zapisał doktor i tylko raz dziennie.
Przez grube okulary spojrzał na jej twarz i dodał:
-A jeśli chodzi o ten wąsik to wystarczy 1/8 dawki.
-Ależ co też pan – wykrzyknęła oburzona paniusia – To maść dla mojego bobra.
-Aha – odpowiedział aptekarz – To radzę wetrzeć 1/3 dawki. I niech pani nie jeździ przez tydzień na rowerze.


Nie znam sadola na pamięć, a po tagach nie było, jeśli jednak było... to trudno...

Browaryt

2014-02-28, 13:29
nie żebym się przypie**alał ale dosyć słaby dowcip ogólnie to pozdrawiam a żartu nie znałem

Ra...........it

2014-02-28, 14:05
ja kiedyś pół żartem prosiłem koleżankę o pokazanie bobra. mówiła że nie umie - to pokaż jak umiesz proszę..

Liliana wyszczerzyła zęby i zaczęła nimi kłapać.

Dobre i co

tr...........cz

2014-02-28, 15:26


Ta nie ma bobera i też jest szczęśliwa :amused:

RustyRat

2014-02-28, 22:30
RagicMabbit napisał/a:


Liliana wyszczerzyła zęby i zaczęła nimi kłapać.



jak się kłapie zębami?

no chyba ze się ma zaawansowaną paradontozę i jej ais tak strasznie zęby ruszają ze może nimi nawet klaskać :lol:

Su...........an

2014-02-28, 22:35
trynkiewicz Widzę że nick adekwatny do obrazka...

gibo_n

2014-02-28, 22:42
@up Co Ty pie**olisz? Nie każdy ma 40 lat i lubi stare k***y.

Su...........an

2014-02-28, 22:55
gibo_n, sam się pie**ol, wstawianie 14 latek w bikini zakrawa o pedofilie :idzwch*j:

Rxx

2014-02-28, 23:15
Takie długie a takie ch*jowe.

runelord66

2014-02-28, 23:20
Popie**oliło was. Dziewczyna wygląda na 16-17 lat, jest szczupła, fakt i wygląda młodo. Ale do k***y nędzy, na pewno nie wygląda jak dziecko i to, że komuś się taka podoba, wcale nie oznacza, że jest pedofilem Pedofilia to pociąg do DZIECI a nie do młodych, ale jednak kobiet.

Elver

2014-02-28, 23:25
@trynkiewicz ładna jest, namiary jakieś można? :D

kasterian50

2014-03-01, 00:06
Co wy pie**olicie? Dobry żart.

gibo_n

2014-03-01, 00:25
Niestety niektórzy nie rozumieją pojęcia słowa "dziecko" i nie rozumieją tego, że ktoś może wyglądać młodo jak na swój wiek, tym bardziej, że patrząc na obecne czasy się to nie sprawdza bo teraz 12 latka wygląda jak 20 :-) , ale to już inna patologia.

tr...........cz

2014-03-01, 00:36
dziewczyna na zdjęciu ma 19 prawie lat i chodziła ze mną do gimnazjum

nr telefonu 0 700 880 774 zadzwoń teraz

Blackjoe

2014-03-01, 00:39
Suchy k***a suchar