18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Delikatny zefirek na śnieżce

Suq-Madiq • 2011-12-04, 07:41
Polakow to bawi, w hameryce bylby lament i pytania o najblizsze KFC.


czyzak

2011-12-04, 08:17
Przypomina mi to trasę przy śnieżnych kotłach w Karkonoszach i jak dla mnie bomba.

DR_DRE

2011-12-04, 12:10
hardkorowa dróżka

NobliwyWojak

2011-12-04, 12:52
@up, @upup...

Tak... rzeczywiście iście hardkorowe. Karkonosze, Bieszczady i inne kurestwa o zaokrąglonych wierzchołkach i nachyleniu stoków w sam raz dla wycieczek szkolnych albo emerytów to nie góry.

Wpełzli na Śnieżkę, a radochy mają tyle, jakby Orlą Perć po ciemku zdobyli. Alpiniści pie**oleni.

(L...........y)

2011-12-04, 13:18
@up

I na ch*j tak hejtujesz;] Skoro jesteś tak wyj***nym w kosmos alpinistą z najwyższej półki to może podzielisz się z nami swoją wiedzą i przygodami? A nie sadzisz niczemu nie służące komentarze "wszystko to gówno, JA to jestem hardkorem".

NobliwyWojak

2011-12-04, 13:54
Cytat:

I na ch*j tak hejtujesz;] Skoro jesteś tak wyj***nym w kosmos alpinistą z najwyższej półki to może podzielisz się z nami swoją wiedzą i przygodami? A nie sadzisz niczemu nie służące komentarze "wszystko to gówno, JA to jestem hardkorem".


Marsz do kuchni i zaparz sobie kubeczek melisy. Za bardzo się unosisz chłopczyku, później będziesz miał problemy z serduszkiem. Nie muszę popie**alać w japonkach po Himalajach żeby stwierdzić, że jeśli dla kogoś wyjście na Śnieżkę jest 'hardkorową dróżką', to musi mieć solidnie naj***ne pod sufitem albo góry na Wikipedii oglądał. Sam natomiast nie reprezentujesz sobą na tyle dużo pozytywnych cech, abym opisywał ci tutaj moje przygody.

Haunuva

2011-12-04, 14:22
Ja pie**ole, kolejny suchar o hameryce. Za tak ch*jowy podpis do filmu piwa nie ma.

Phallucifer

2011-12-04, 15:03
@NobliwyWojak
TY swoje kompleksy leczysz przez upławy agresji? Tylko pytam.

NobliwyWojak

2011-12-04, 15:11
Phallucifer napisał/a:

@NobliwyWojak
Ty swoje kompleksy leczysz przez upławy agresji? Tylko pytam.


Zaprzeczam, ale jeśli tobie agresja wydobywa się z pochwy, to możesz liczyć na moje współczucie. Tylko odpowiadam.

cannabis7777

2011-12-04, 15:18
polacy jak mają wódke to nic nie jest im straszne ; )

Suq-Madiq

2011-12-04, 16:48
Haunuva napisał/a:

Ja pie**ole, kolejny suchar o hameryce. Za tak ch*jowy podpis do filmu piwa nie ma.




Kolo ch*ja mi lata to czy dasz mi wirtualne piwo w internetowym serwisie czy tez moze i nie.

edge

2011-12-04, 17:27
jeremyirony napisał/a:




Kolo ch*ja mi lata to czy dasz mi wirtualne piwo w internetowym serwisie czy tez moze i nie.



Jak ci coś koło ch*ja lata to wypada go w końcu umyć.

kumos

2011-12-04, 18:04
NobliwyWojak napisał/a:


Marsz do kuchni i zaparz sobie kubeczek melisy. Za bardzo się unosisz chłopczyku, później będziesz miał problemy z serduszkiem. Nie muszę popie**alać w japonkach po Himalajach żeby stwierdzić, że jeśli dla kogoś wyjście na Śnieżkę jest 'hardkorową dróżką', to musi mieć solidnie naj***ne pod sufitem albo góry na Wikipedii oglądał. Sam natomiast nie reprezentujesz sobą na tyle dużo pozytywnych cech, abym opisywał ci tutaj moje przygody.



może samo wejście nie jest, ale gdy tak mocno wieje to na pewno jest to wyczyn.
Pamietaj też kozak w internecie= p*zda w świecie więc :idzwch*j:

Wąski

2011-12-04, 18:54
@NobliwyWojak
Ktoś chyba miał dziś zły dzień. Tylko stwierdzam.