18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Delegacja w londynie

~Velture • 2024-03-23, 22:12
Dupa w pracy i taka sytuacja :krejzi:


zxd57

2024-03-23, 22:21
Dzień dobry jestem Adam,
ja tu tylko ch*ja wkładam. :doggy:

Maniecky

2024-03-23, 22:32
Jp co za kretyn, jego stara rozwozi żarcie a ten geniusz zamawia żarcie... bedac u kochanki.... i sam je odbiera ....to musi byc usawka, nie wierze ze sa takie przyglupy na swiecie

Halman

2024-03-23, 22:33
fejk dla klas 1-3

Heliar

2024-03-23, 22:41
Gdy by to był kurier, to on by stukał babę w środku, a mąż stał przed drzwiami, ale że to jest kurierka :lol:

Loczeski

2024-03-23, 23:22
Jestem Adam, zar*cham i spadam.

Pepewatch

2024-03-23, 23:35
Rzeczywiście trąci fejkiem, ale patent niezły.
Jak ktoś was wk***i np. szef zwolni z roboty to wynająć taką aktorkę z durnych spraw i odwalić taką szopkę za kare. Oczywiście z tą różnicą że kurierką będzie fejkowa kochanka a nie żona. Powie parę zdań, zacznie drzeć papę, odwróci się na pięcie i pojedzie żeby gość nie mógł udowodnić że to nie prawda. Kwas i niepewność zostanie

AlbertoNihilo

2024-03-24, 02:38
Dla niektórych wzystko jest fejkiem. Żenada.
Swoją drogą to może być autentyk.

Anal_Ogórek

2024-03-24, 02:58
AlbertoNihilo napisał/a:

Dla niektórych wzystko jest fejkiem. Żenada.
Swoją drogą to może być autentyk.



Tak, gościu stał z telefonem, filmował i czekał na żone aż ich nakryje...

majeńka

2024-03-24, 03:27
Z telefonu by się obraz bujał i nie byłoby rybiego oka, to jest monitoring. Zaś kurierów nie dość że jest multum, to jeszcze większość pracuje dorywczo. Gościu nie miał dużego powodu podejrzewać że akurat żona żarcie przywiezie. Ponadto, zwykle żarcie zamawia gospodarz, w tym wypadku owa kochanka.

Ale wciąż brakuje odpowiedzi na najważniejszą zagadkę: czy Adaś w końcu to żarcie dostał?

mateuszsick

2024-03-24, 06:54
Maniecky napisał/a:

Jp co za kretyn, jego stara rozwozi żarcie a ten geniusz zamawia żarcie... bedac u kochanki.... i sam je odbiera ....to musi byc usawka, nie wierze ze sa takie przyglupy na swiecie



Oj są i to jeszcze jakie. Nie trzeba daleko szukać wystarczy wyjść z domu i debilizm płynie ulicami i co gorsza z dnia na dzień się pogłębia do tego stopnia że ludzie nie potrafią znaleźć wejscia do lokalu usługowago mimo że ma 20m² i tabliczkę ze strzałką.

RobsoN

2024-03-24, 07:56
Halman napisał/a:

fejk dla klas 1-3



ty patrz na swoje fejkowe wrzuty typu ładowarka na korbkę i się nie wpie**alaj. Cieciu sadolowy.

Antoni79

2024-03-24, 08:21
U mnie w okolicy jest gościu co prowadzi dużo szemranych interesów. Chodziły nawet legendy, że ma burdel, którego pilnuje mu jego matka. Kiedyś chłopaki ze wsi postanowili zorganizować wyprawę do miasta do agencji. Drzwi otwiera matka tego znajomego z ich okolicy i mówi, o cześć chłopaki. Czego szukacie? Wejdźcie. Wszyscy uciekli jak spłoszone dzieciaki.

quniu88

2024-03-24, 08:46
Anal_Ogórek napisał/a:

Tak, gościu stał z telefonem, filmował i czekał na żone aż ich nakryje...


Dzwonki z kamerami, zwłaszcza w miastach jak Londyn to jest obowiązek. Wyjdź czasem z piwnicy, jest 2024. Kamerka na Ali czy innym gównie kosztuje pewnie mniej, niż to co zamówili do żarcia