18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dej piniondza...

~DMT • 2019-11-20, 20:06
Na horom curke...


Cytat:

31-letnia kobieta, która żyła na ulicy, została zastrzelona po tym, jak poprosiła R $ 1 o mężczyznę, który minął chodnik rano w ostatnią sobotę (16), w centrum Niterói (RJ). Zdjęcia z kamery bezpieczeństwa zarejestrowały moment, w którym ofiara została zastrzelona przez autora, który jest już aresztowany.

Według premiera (Żandarmerii Wojskowej) kobieta zwana Neią podeszła do mężczyzny i poprosiła go o 1 USD. Informacje pochodzą z G1 . Na zdjęciach kobieta podąża za mężczyzną, gdy próbuje się od niej odejść.

W pewnym momencie mężczyzna podnosi rewolwer i strzela dwa razy w ofiarę. Przechodząca obok osoba próbowała pomóc kobiecie, która leżała na ulicy Barão de Amazonas, ale nie mogła zmusić nikogo do zatrzymania pojazdu w celu udzielenia pomocy.

Kobieta została zabrana do szpitala stanowego Azevedo Lima przez Straż Pożarną, ale nie mogła się oprzeć obrażeniom. Podejrzany o popełnienie przestępstwa zostaje aresztowany na komisariacie policji w Niterói. Policja nie powiedziała, czy użyła argumentów, aby usprawiedliwić przestępstwo.


Presty

2019-11-20, 22:51
31-letnia kobieta, która żyła na ulicy, została zastrzelona po tym, jak poprosiła R $ 1 o mężczyznę, który minął chodnik rano w ostatnią sobotę (16), w centrum Niterói (RJ). Zdjęcia z kamery bezpieczeństwa zarejestrowały moment, w którym ofiara została zastrzelona przez autora, który jest już aresztowany.

Według premiera (Żandarmerii Wojskowej) kobieta zwana Neią podeszła do mężczyzny i poprosiła go o 1 USD. Informacje pochodzą z G1 . Na zdjęciach kobieta podąża za mężczyzną, gdy próbuje się od niej odejść.

W pewnym momencie mężczyzna podnosi rewolwer i strzela dwa razy w ofiarę. Przechodząca obok osoba próbowała pomóc kobiecie, która leżała na ulicy Barão de Amazonas, ale nie mogła zmusić nikogo do zatrzymania pojazdu w celu udzielenia pomocy.

Kobieta została zabrana do szpitala stanowego Azevedo Lima przez Straż Pożarną, ale nie mogła się oprzeć obrażeniom. Podejrzany o popełnienie przestępstwa zostaje aresztowany na komisariacie policji w Niterói. Policja nie powiedziała, czy użyła argumentów, aby usprawiedliwić przestępstwo.

TŁUMACZENIE PRIMA SORT.

Takie nie za głupie, nie za mądre...

remi1982

2019-11-20, 23:22
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Hitlerowcy też eliminowali jednostki żerujące.... według nich.
k***a, jakim trzeba być pojebem, by uważać, że jak jakaś k***a się na kogoś wydrze, to można ją odj***ć.



Co Ty mnie tu z niemcami wyjeżdżasz. eliminacja śmiecia ludzkiego leży w naszym interesie. No bo tak po ludzku. Rozumiesz czym różni się człowiek od śmiecia ludzkiego? Śmieć ludzki płynie na pontonie do europy, albo prosi o dwa złote pod tesco. A człowiek wstaje rano, ogarnia dupę i idzie do pracy.

Machol

2019-11-21, 00:09
Pewnie myślał sobie - jakaś kolejna ćpunka czy wariatka. No zestresował się chłop i wyszło jak wyszło.

bimaczow

2019-11-21, 00:59
Coordinator napisał/a:

Taa, skoro "poprosiła" to czemu widać jakby darła japę



Widać kolega nie żonaty ... Moja zawsze " prosi " mnie o coś drąc jspe

:mrgreen:



:mrgreen:

robsonx79

2019-11-21, 01:29
remi1982 napisał/a:

Rozumiesz czym różni się człowiek od śmiecia ludzkiego?.



Są ludzie, którzy Polaków uważają za takie śmiecie. Żyjesz w kraju w którym durna tomografia to badanie na miarę XXIII w na które się czeka latami. To, że masz więcej kasy niż dziewczyna z ulicy z Brazylii nie daje ci absolutnie żadnego prawa, żeby czuć się lepiej. Szczególnie, że jesteś zapewne na garnuszku zagranicznych korporacji jako wyrobnik.

DoubleBorger

2019-11-21, 05:34
Nie mogła się oprzeć obrażeniom :mrgreen:
Emocje sięgnęły zbyt wysoko :mrgreen:

sadolfan

2019-11-21, 06:47
Skad wiadomo ze poprosila o dolara ? Moze pwoiedziala ze zaraz wj.bie mu strzykawe z hivem a koles sie wystraszyl.

jebacgowno

2019-11-21, 07:50
przetłumaczyłem jeszcze raz na portugalski po czym ponownie na polski a potem na esperanto i znów na polski. Oto efekt. Muszę przyznać że jestem pod wrażeniem:

1003/5000
31-letnia kobieta, która mieszkała na ulicy, została zastrzelona po tym, jak poprosił o 1 USD za mężczyznę, który minął chodnik w ostatnią sobotę (16) w centrum miasta Niterói (RJ). Materiał z kamery bezpieczeństwa zarejestrował moment, w którym ofiara została zastrzelona przez sprawcę, który został już aresztowany.

Według premiera (policji wojskowej) kobieta o imieniu Neia podeszła do mężczyzny i poprosiła o 1 USD. Informacje zaczerpnięte z G1. Na zdjęciach kobieta podąża za mężczyzną, który próbuje ją zostawić.

W pewnym momencie mężczyzna podnosi rewolwer i strzela dwukrotnie do ofiary. Przechodzień próbował pomóc kobiecie leżącej na Rua Barão zrobić Amazonkę, ale nie mógł zmusić nikogo do zatrzymania pojazdu w celu uzyskania pomocy.

Kobieta została zabrana do szpitala stanowego Azevedo Lima przez Straż Pożarną, ale nie była w stanie wytrzymać obrażeń. Podejrzany o popełnienie przestępstwa zostaje aresztowany na posterunku policji w Niteroi. Policja nie powiedziała, czy wykorzystują argumenty do uzasadnienia przestępstwa.

Twójbug

2019-11-21, 09:01
DMT napisał/a:

Ten, który by ci za to przybił pietnastaka...
Też się uśmiałem z tego...



Dobry jesteś... Jesteś administratorem tego forum i ciężko Ci było błędy poprawić? Żywcem skopiowales i wkleiłes ten opis. Taki sam błąd popelniles co ten który to pisał. To kto z kogo leje...?

ManiacGregor

2019-11-21, 10:46
remi1982 napisał/a:

Jestem złym i wrednym ch*jem, ale napisze to co napisze. Jednostka która wnosi coś do społeczeństwa, wyeliminowała jednostkę żerującą na zdrowym organizmie społecznym. Kto tutaj jest zły?



Wnosi cos do społeczeństwa? Ktos tu ma zaburzony system wartosci. Co on niby wnosi? Myslisz, ze on pracuje legalnie, placi podatki a do domu gdzie ma zone I dwojke dzieci przynosi same dobre wartosci? Taki ktos jest bandytą I bandyte by wychował. Zeruje prawdopodobnie na sprzedazy narkotykow takim jak ty. Tfu Ci w ryj ty zasrana ostojo moralnosci.

Nattttsjel

2019-11-21, 11:50
@up a rozumiem, że pojechałeś zrobić wywiad rodzinny z tym, co strzelał?

Mom and Death

2019-11-21, 11:57
remi1982 napisał/a:

Jestem złym i wrednym ch*jem, ale napisze to co napisze. Jednostka która wnosi coś do społeczeństwa, wyeliminowała jednostkę żerującą na zdrowym organizmie społecznym. Kto tutaj jest zły?



A ch*j z takim społeczeństwem.

Adeł

2019-11-21, 13:07
remi1982 napisał/a:

Jestem złym i wrednym ch*jem, ale napisze to co napisze. Jednostka która wnosi coś do społeczeństwa, wyeliminowała jednostkę żerującą na zdrowym organizmie społecznym. Kto tutaj jest zły?



A skąd wiesz czym się zajmuje pan z pistoletem?

KrólOrtalionu

2019-11-21, 13:39
remi1982 napisał/a:

Jestem złym i wrednym ch*jem, ale napisze to co napisze. Jednostka która wnosi coś do społeczeństwa, wyeliminowała jednostkę żerującą na zdrowym organizmie społecznym. Kto tutaj jest zły?



Z całym szacunkiem ale co ten gościu z giwerą wnosi do społeczeństwa??? Mordy z zimną krwią?? Nie klei się ta hipoteza.

mazga50

2019-11-21, 22:09
Grzywna za zastrzelenie małpy w okresie ochronnym co najwyżej.