18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Degradacja termiczna podłogi, jako czynnik motywacyjny

_R...........s_ • 2013-12-26, 11:58
Czy wam udzielił się świąteczny nastrój, choinka, życzenia i inne duperele?

ch*j z tym, są ważniejsze rzeczy na świecie. Np nauka pisania bez użycia dłoni, plus ciekawe komentarze.



W tłumaczeniu na polski:
Naucz się k***a angielskiego. :trollencjusz:


Jeśli kogoś to razi, macie słodkiego pieska:

aa...........am

2013-12-26, 12:16
piwo za pieska. tylko za pieska ...

Vinewood

2013-12-26, 12:33
Kolo na zdjęciu się wk***ił bo nie ma ciasteczek :D

_R...........s_

2013-12-26, 12:55
@up
To może na Hardzie zróbmy dział "MATERIAŁY PO ANGIELSKU" skoro ten jeżyk może kogoś razić :facepalm: .
No to może ja zaskarżę moje nauczycielki od niemieckiego (jakoś nigdy nie szło mi z drutem kolczastym), które też w niezbyt delikatny sposób zmuszały mnie bym się go uczył.
Czym innym jest wytykanie braków, a czym składanie bezpośrednich propozycji seksualnych obcej osoby. Nie oceniam cię, mamy 21 wiek, ale jakoś nie skorzystam.
Więc albo:

Albo:

Pącki

2013-12-26, 13:07
Jak można nie umieć angielskiego w XXI wieku??!! No jak???!! Trzeba być albo tumanem, albo kiblować w podstawówce n-ty rok :homer:
Nie mówię, żeby od razu zdawać LCCI, wiedza z gier komputerowych + trochę ćwiczeń w gimnazjum wystarczy, żeby dogadać się z każdym dokształconym człowiekiem na naszym globie.

gabrychchch

2013-12-26, 13:14
@up nie o to chodzi, chodzi o to, że powszechnie się uważa, że angielski to podstawa do przeglądania sadistic'a,

znam niemiecki, rosyjski i podstawy włoskiego i nie rozumiem jak można się jarać znajomością angielskiego, uczę się języków, które chcę znać a nie które mogą się przydać do porozumiewania się na całym świecie bo idąc tym tokiem myślenia położył bym nacisk raczej na chiński bądź któryś z dialektów arabskich :-)

Pącki

2013-12-26, 13:15
@up
W dzisiejszych czasach angielski to podstawa wszystkiego, nawet w kfc musisz umieć dogadać się z obcokrajowcem, żeby nie sprzedać mu frytek zamiast kawy... Powiem więcej, jeden język nie wystarczy, żeby dostać dobrze płatną pracę, żeby wogóle być kimś minimum dwa języki obce - więc jeżeli nie umiecie angielskiego to lepiej się k***a uczcie :mrgreen:

gabrychchch

2013-12-26, 13:24
no tak i napisałem że znam dwa języki w stopni bdb i pracuję z wykorzystaniem tej wiedzy a anglika znam tylko podstawy i uważam, że nie jest mi do szczęścia potrzebny a zauważcie dodatkowo, że spory procent imigrantów do Wielkiej Brytanii nie zna ich rodzimego języka a z socjala korzystają, chcę położyć nacisk w moich wypocinach na fakt, że znajomość j.a. nie jest czymś bezwzględnym i o ile wstawianie postów w tym języku nie jest czymś złym o tyle pisanie, że jak ktoś nie zna języka angielskiego to debil, a tak to odbieram, jest nie na miejscu

Pącki

2013-12-26, 13:31
Jak znasz to spoko :ok: Mi biegły angielski i łamane szprechanie niemieckim wystarcza, żeby rozumieć internety :lol:

go...........et

2013-12-26, 13:51
Piwo za obrazek.
Piwo za tłumaczenie :szczerbaty:
Piwo za pieskę niebieskę.

JebaćCyganów

2013-12-26, 22:28
tak tak, 2 jezyki zeby dostac prace, ja pie**ole. skad wy bierzecie takie informacje? wystarczy znac angielski w stopniu komunikatywnym i tyle. na ch*j komu wiecej jezykow? jak niemiec chce ze mna pogadac, to niech napie**ala w angielskim, nie widze problemu.

PiotrekMMA

2013-12-26, 23:18
RottenFetus napisał/a:


W tłumaczeniu na polski:
Naucz się k***a angielskiego. :trollencjusz:


Ale mnie wk***ia takie coś. Mnie to akurat nie dotyczy ale może ktoś jest z czasów kiedy uczono się rosyjskiego. To nie kwejk, że wiek uzytkownikow nie przekracza 16 lat.

Jab7kO

2013-12-26, 23:30
faktycznie, słodki ten piesek :D

KociBolec

2013-12-26, 23:55
@Pącki a Twoi rodzice, dziadkowie też napie**alają tak ładnie po angielsku jak ty? Jeśli nie to wychowali Cię tumani albo spadochroniarze.