18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Deep Web

Ch...........95 • 2015-12-30, 18:43
Dobry wieczór, założyłem ten temat w celu dowiedzenia się czy są na tym forum osoby które mają jakiekolwiek pojęcie o tej części internetu, ja sam dopiero od kilku dni wiem o istnieniu tego miejsca i dopiero raczkuję w tym temacie, ciężko mi znaleźć jakiekolwiek ciekawe strony, do tej pory znalazłem tylko jedną działającą i godną uwagi, jeśli przeczyta ten temat osoba zaznajomiona z tym Światem, bardzo zależałoby mi na jakichkolwiek linkach do for, stron z filmikami, gifami, zdjęciami gore itd oraz informacjach jak się tutaj odnaleźć i jak szukać, z góry dziękuję :)

tarcer123

2015-12-30, 18:44
A co to k***a forum wzajemnej pomocy kółeczka różańcowego?

Bankracy

2015-12-30, 18:56
Pierw musisz nam dać zgodę od mamy.

tontorek

2015-12-30, 18:57
Ja pie**ole .... Proszę powiedz że żartujesz chłopie !

NieLubjeLudzji

2015-12-30, 19:10
Facepalm.
Deep web to po prostu serwery HTTP nieindeksowane przez wyszukiwarki internetowe...
Aktywuj IIS'a, skonfiguruj wedlug instrukcji na stronie majkroszitu, i dodaj index.htm:
<html>
<body>
Super tajna strona
</body>
</html>

Dodaj robots.txt blokujace indeksowanie wszystkiego(poszukaj w google) i jestes czescia deep web'u ;)

Zapewno chodzi ci o ukryte strony TOR'a i podobnych programow anonimizujacych. Ogolnie to nuda w ch*j. Jest troche zj***nych rzeczy ale 99.999% tego co jest w tym "deep webie" to syf, fejki, strony podstawione przez psy by lapac naiwniakow, no i...niedzialace strony.

Mr.Drwalu

2015-12-30, 20:10
Nosz k***a, wybacz ale muszę zadać to pytanie.

Wpłynęła już zgoda sołtysa na podłączenie netu w remizie? :wtf:

BALOTELLIxMARIO

2015-12-30, 20:47
A co chcesz wiedzieć nt deep weba, pytaj odpowiem na wszystko, siedze w temacie dw i tora 3 lata, jestem adminem na najpopularniejszym forum i także no jestem poważnym zawodnikiem w tej sieci