18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Decapited oskarżeni o gwałt zbiorowy

voidinfinity • 2017-09-12, 12:02
Ale spokojnie, rzekomo gwałcili nasi.



Miejsce akcji - USA.

Cytat:


Perkusista nie złożył żadnego komentarza oprócz tego, że nie wiedział, kim były te dziewczyny, kiedy pokazano mu ich zdjęcia. Powiedział, że nie będzie mówił bez tłumacza.

Gitarzysta powiedział detektywom, że widział dwóch muzyków zaangażowanych w czynności seksualne z kobietą w łazience. Zgodził się na pobranie próbki DNA jako dowodu.

Wokalista potwierdził, że w busie było przyjęcie i kobiety były tam obecne. Zażądał adwokata i tłumacza, odmawiając dalszych komentarzy. Odmówił pobrania próbki DNA.

Basista potwierdził, że kobiety były w busie, ale powiedział, że siedział na kanapie i nie widział, co się dzieje. Następnie stwierdził, że potrzebuje tłumacza, by być dobrze zrozumianym. Powiedział też, że nikt nie został zmuszony do wejścia do busa. Potem stwierdził, że nie przypomina sobie, co się działo. Także odmówił pobrania próbki DNA.

Piąty mężczyzna powiedział detektywom, że spał w busie i nigdy nie widział kobiety, która jest domniemaną ofiarą gwałtu. Powiedział, że tylko przez chwilę widział przyjaciółkę, która została zatrzymana. Zrobił także aluzję do jej konta na Instagramie, ale nie mówił o tym szczegółowo.



link

Wiewór

2017-09-13, 13:47
@up pewnie wybrali tańszą opcję. Zamiast zamówić k***y i zapłacić to chcieli por*chać groupies za darmo. Dziewczęta uznały, że samo j***nko to zbyt skromny podarek i poszły na policję. Chytry traci dwa razy.

Apolityczny

2017-09-13, 14:44
Nasi mogom ale nie muszom!

PS: Skoro Makrelowa taka hojna to powinna dać każdemu ciemnemu przybyszowi po kozie i po blondynce ze Szwecji.

czarnykun

2017-09-13, 15:52
Trzeba być na prawdę bystrym, żeby nie domyślić się czego mogą chcieć chłopcy zapraszający fanki do busa. Kiedyś powiedziałbym, że to na bank próba wymuszenia, ale dziś jestem w stanie uwierzyć że one myślały, że bedą tam z nimi pić, grać w makao i strzelać fotki. Wierzę, że można być tak głupim odkąd youtube się rozkreciło, no ale ch*j, ostatecznie nie zrozumienie oczywistych intencji nie jest przepustka do gwałtu i jeśli to prawda to życzę koleżkom kastracji a dziewczynom powrotu do zdrowia.

lilmuzynio

2017-09-13, 16:32
Przypuszczam, że gdyby ci panowie mieli inny kolor skóry problemu by nikt nie robił a nie od dziś wiadomo, że białoskórego można dymać to dymają.

voidinfinity

2017-09-13, 17:41
czarnykun napisał/a:

Trzeba być na prawdę bystrym, żeby nie domyślić się czego mogą chcieć chłopcy zapraszający fanki do busa.



No to ja jestem bystry - bo nie wiem czy chłopcy chcieli klasycznie, loda, anala czy gangbang ;-)

Łatwo się nadziać na coś takiego, więc lepiej dać sobie na luz i zamówić k***y ;-)

Pan_Diabeł

2017-09-13, 20:10
Nie Decapited a Decapitated. Przepraszam że się dopie**alam.

bodzio667

2017-09-13, 21:39
Bez Vitka, to gówno i tyle Wam powiem.

POPISowyNumer

2017-09-14, 00:53
>k***ienie logiki tak motzno

Ale przynajmniej potwierdza się że Void postuje by siać bul dópy a nie z przesłanek ideologicznych.



sa...........os

2017-09-20, 23:16
Poniższe zdjęcie, zdaje się że ze strony Antyradia mnie rozj***ło.