18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Debil w pracy

J0HNY • 2016-07-14, 16:54
sytuacja z dziś;

Mieszkam oraz pracuje za granica. Jestem trenerem w branży IT/Telecom tak więc zazwyczaj albo trenuje "outsource'owanych" pajaców w Azji albo trenuje nowych na miejscu.

Tak wiec w tym tygodniu zaczął prace nowy gościu (30l) w jakimś tam dziale z którym zbytnio nie gadam. Dzis miałem go poduczyć o firmowych produktach, procedurach oraz o rożnych technologiach dostępnych na rynku.

Dodam ze gościu wygląda jak pedałek - emo blond włosy z długa grzywa ulizana na czole, gada z pedalskim akcentem no i ogólnie to od razu gdy go poznałem to poczułem do niego nienawiść.

Gdy już byliśmy w pokoju, zacząłem podłączać laptopa do TV itp a gościu wyskoczył z pytaniem:
"Where are you from?"
Ja: "I'm Polish."
On: "Oh, you're a jew?"

Rzuciłem kabel HDMI o glebę, czując jak gorący impuls podskakuje mi od nóg w gore do głowy spojrzałem mu w oczy i gdyby nie cud i jego tępa morda wnioskuje ze jego krzywe zęby leciały by przez cały pokój.
Jednak postanowiłem nie tracić pracy i zostać deportowany za harassment - z zaciśniętymi zębami odpowiedziałem "No, I'm not. We, Polish people hate the jews".

Do końca treningu nie odezwał się słowem a ja naj***łem na niego mojemu szefowi - ch*j mu w dupę. Niech sp***ala. :emo:

nowynick

2016-07-14, 17:00
To teraz wyjebia Cię za antysemityzm...
Byś mu jebnal to by Ci ulzylo, a tak wylecisz za słowa i będzie Ci ulizane emo po nocach się śniło. W sumie całkiem sadystyczne wiec tu pasuje.

_R...........s_

2016-07-14, 17:01

Cytat:

Jestem trenerem w branży


Jakim k***a trenerem? Trenować to można fitness, albo bieganie. Co to za k***a moda, by dziś każdy nazywał się trenerem, jacyś k***a trenerzy osobowości, trenerzy od wciskania gówna w głowy korposzczurom, trenerzy wkładania przewodów hdmi do komputera. Ja jebie :facepalm:

Cytat:

Rzuciłem kabel HDMI o glebę, czując jak gorący impuls podskakuje mi od nóg w gore do głowy spojrzałem mu w oczy i gdyby nie cud i jego tępa morda wnioskuje ze jego krzywe zęby leciały by przez cały pokój.


Się k***a nie zesraj od tych emocji, byś mu k***a tak narobił, a kierowca autobusu biłby ci brawo.


makabrax

2016-07-14, 17:01
rzeczywiście, za takie hasła w krajach "zachodnich" nie wywalają z pracy :D

TB303

2016-07-14, 17:02
Nie wiem kto jest większym debilem. Ten blondasek, o którym mowa, czy autor tematu. Stawiam jednak na remis.

~CanesPL

2016-07-14, 17:10
Słuszny wybór. Lepiej być politycznym, niż kryminalnym. ;-)

deeepeee

2016-07-14, 17:18
gowno prawda, pewnie pracujesz na kasie w żabce i ci mocarz ciężko wjechał, nie odespałeś i miałeś wiksy w robocie

J0HNY

2016-07-14, 17:23
BitchPudding napisał/a:



Jakim k***a trenerem? Trenować to można fitness, albo bieganie. Co to za k***a moda, by dziś każdy nazywał się trenerem, jacyś k***a trenerzy osobowości, trenerzy od wciskania gówna w głowy korposzczurom, trenerzy wkładania przewodów hdmi do komputera. Ja jebie :facepalm:


Się k***a nie zesraj od tych emocji, byś mu k***a tak narobił, a kierowca autobusu biłby ci brawo.



Ogólnie to jebie mnie twoja opinia jednak mój zawód to dosłownie "trener" i jestem dość mocno doświadczony w tym temacie. Trener to każda osoba która trenuje inne osoby - ja to robię codziennie za co mi płaca. Trenerzy od wkładania hdmi? dobrze to ująłeś "ja jebie" bo czytać to ty nie potrafisz.

Moby_Dick

2016-07-14, 17:24
A na bank nie jesteś żydem? Troche sie w tej sytuacji zachowałeś właśnie jak żyd. :trollencjusz: