18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Debil W BMW

T3RMINATOR • 2018-03-13, 22:43
Debil w BMW pędzi autostradą pod prąd




-_..........._-

2018-03-14, 19:10
@up Raczej niemiaki nie dorosły jeszcze do globalizacji. To zbyt skomplikowana sprawa, żebym był w stanie Ci to wyjaśnić w kilku słowach, więc może kiedy indziej. A swoją drogą, "debil w BMW" to pleonazm :D

Cazzy

2018-03-14, 19:19
szkoda, że mu żaden samochód ciężarowy na czołówke nie wleciał :-|

józekdeluxe

2018-03-14, 20:28
Aż dziwne że taki kawał ujechał i nie trafił na żadnego mistrza lewego pasa.

ellsworth

2018-03-14, 20:59
RoboCat napisał/a:

takiego zlapac i zakaz prowadzenia jakichkolwiek pojazdow do konca zycia, nawet wozka w hipermarkecie + w h*j wiecej kar.... Niechcialbym zginac z rodzina przez takiego debila.


A chciałbyś zginać przez takiego, który przekroczył prędkość i wyleciał na chodnik zabijając znajdujących się na nim ludzi? Bezsensowne wartościowanie łamania przepisów. Każde kierowanie pojazdem, które może doprowadzić do wypadku, niezależnie czy będzie to jazda pod prąd autostradą, wyprzedzanie na ciągłej, czy zbyt ciężka noga do gazu jest tak samo naganne.

piotrFr

2018-03-14, 21:31
SpirytusSalicylowy napisał/a:

Polaki po prostu nie dorosły jeszcze do korzystania z autostrad. To smutna prawda, ale u nas jest jak w Rosji, albo jeszcze gorzej


Nie tylko w Polsce. W zeszła sobotę wyjalbym takiego we Francji. Też leciał lewym pasem, upewnilem się w lusterku, że nikt mnie nie wyprzedza igo zauważa, w innym wypadku przytulił bym go actrosem. Po co ktoś leci pod prąd płatna autostrada, gdzie nie przejdziesz przez bramki? Okazało się, że koleś zapomniał żony i dzieciaków z parkingu.

PiGi

2018-03-14, 21:49
brakuje tylko wyprzedzających się TIR-ów, to byłby film:) a tak to zwykłe kino klasy B

waloos

2018-03-15, 11:53
Swoją drogą ja na moje oko to nie autostrada, a ekspresówka bo pasy wydają się być trochę za wąskie, ale mogę się mylić.

A co gościa to ręce opadają. Żeby wjechać na taką drogę pod prąc to trzeba się mocno postarać, więc zakłada że zrobił to umyślnie. A jeśli tak, to gość zwyczajnie nadaje się do odstrzału.

zwierzak30

2018-03-15, 14:29
jarl_odyniec napisał/a:

Wg mnie uleganie stereotypom jest znacznie bliższe niepełnosprawności intelektualnej w stopniu lekkim (debilizmowi) niż posiadanie samochodu marki BMW. Co by było gdyby kierowca na filmie jechał pod prąd Seatem?



Byłby poprostu debilem,a rak jest debilem w BMW.

B-żytkie
M-ałe
W-k***iające

BongMan1

2018-03-15, 14:45
Polacy maja malo szmalu i nie stac ich na nowe samochody i dlatego ci, ktorzy chca miec "sportowe" auto w wiekszosci skazani sa na e36/e46 bo sa porzadne i dlatego przetrwaly i oczywiscie maja naped na tyl. Rozumiem, ze jest to czesty wybor malolatow ale to tez z powodow materialnych - stosunek cena, jakosc, moc. Nie rozumiem jak mozna wrzucac wszystkich kierowcow BMW do jednego worka - akurat kilkuletnia siodemka F01 za pewnie przynajmniej 100 000zl zapie**alajaca pod prad nie dziala zbytnio na moja korzysc ale k***a nie porownujcie malolatow w 25 letnich szrotach do facetow w nowej piatce czy siodemce za pewnie pol miliona. Pare lat temu kiedy sam bylem zakompleksionym licealista i stalem przed wyborem samochodu, wybralem j***nego zardzewialego zgnilucha szrota c klase w203 najgorsze gowno zamiast niezniszczalnego e46 tylko dlatego, ze balem sie opini takich sp***olcow jak wy ale juz wiecej nie popelnie tego bledu i bede kupowac to co kupuja sebixy bo tez nie jestem bogaty i nie moge sobie pozwolic na zawodny model samochodu, trzeba miec wyj***ne na lamusow w hyundaiach, ktorzy nie poradza sobie z takim autem i dlatego hejtuja cos dobrego zeby inni tez tkwili w ch*jni

karnyqtas

2018-03-15, 19:55
Jedzie? Jedzie, to na ch*j drążyć temat

2137

2018-03-15, 20:51
RoboCat napisał/a:

takiego zlapac i zakaz prowadzenia jakichkolwiek pojazdow do konca zycia, nawet wozka w hipermarkecie + w h*j wiecej kar.... Niechcialbym zginac z rodzina przez takiego debila.



Kara śmierci i dwa lata w zawiasach :roll:

piotrFr

2018-03-15, 20:55
zwierzak30 napisał/a:


B-żytkie


Jakie?

Pan_Diabeł

2018-03-15, 22:13
zwierzak30 napisał/a:



Byłby poprostu debilem,a rak jest debilem w BMW.

B-żytkie
M-ałe
W-k***iające



Dziękuję za "odpowiedź". Nie mam pytań...

TB303

2018-03-15, 22:18
piotrFr napisał/a:


Jakie?


Chyba chodziło mu o coś z żytem. Tylko co ma żyto do samochodu?

zwierzak30

2018-03-16, 14:13
@UP
Raczej z żytkiem,takim w jarmułce. :)