18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Debil w BMW

kostek • 2016-08-01, 15:00
Kolejny kierowca potwierdzający stereotyp o właścicielach BMW.
Kilku szeryfów stanęło mu na drodze.


Tafariel

2016-08-01, 19:08
giecikpisz napisał/a:


Jeśli tego polscy kierowcy nie zrozumieją to tak będziemy się ciskać



Czyli jeździć jak niedojeby i stwarzać zagrożenie? k***a chłopie zajebiste podejście... Jeszcze broń tego sfrustrowanego człowieczka w bmw, który wyładowuje swoją frustrację na drodze :homer:

ash1

2016-08-01, 19:29
A to ci nowina, ze dzicz z Glogowa tak jezdzi. Nie wiem dlaczego, ale widzac jakiegos idiote na drogach dolnego slaska mamy praktycznie pewnosc, ze bedzie mial blachy DGL - czy w tym miescie prawo jazdy znajduje sie w czipsach?

MCanczej

2016-08-01, 19:34
Wszędzie jest taka sama dzicz ;-)

giecikpisz

2016-08-01, 19:40
Tafariel napisał/a:

Jeszcze broń tego sfrustrowanego człowieczka w bmw, który wyładowuje swoją frustrację na drodze


Ale czy ja go bronie ? Nawiązuje do końca filmu gdzie samochody jadą lewym czy trzeba czy nie trzeba.
Cytat:

Tak tylko przeważnie na prawym jest tyle tirów, że trzeba cały czas jechać lewym bo nie ma sensu się chować i wyskakiwać co 15 sekund.


A czy wszyscy jadą dużo szybciej od ciężarówek ?
Ciężarówki sypią po 85 - 90km/h to nie jedna osobówka na 2pasach jedzie wolniej

tranzystor

2016-08-01, 19:56
Tak będzie na polskich drogach, dopóki przed egzaminem nie będzie badań psychologicznych, a lekarz przyłapany na "przepuszczaniu" czubków nie będzie miał odbieranych uprawnień wykonywania zawodu z Naczelnej Izby Lekarskiej. Wtedy lekarze orzecznicy będą się bali przymykać oko i nie będzie zasady "jak u mnie nie zaliczy, to pójdzie do innego".

BrianGriffin

2016-08-01, 20:03
Hose88 napisał/a:

Jestem od 2010 posiadaczem e46 czarny sedan, 2.0d, ale równolegle posiadałem Golf IV kombi 1.9tdi, Passat B6 kombi 1.9tdi, Laguna 3 kombi, 2.0dci, Rover 75 2.5 auto. benzyna bez gazu i parę innych.



Musisz mi podesłać linka do tego moda w GTA.

Hose88

2016-08-01, 20:11
Brian, ten mod nazywa się "rusz dupę do roboty i zarób, to Cię będzie stać", bo jeśli Twój avatar odzwierciedla postać w realu, to weź się za robotę, j***ny lewaku;) Nie mam żony, nie mam dzieci, to mam dużo luźnej gotówki.

Kosmodysk

2016-08-01, 20:20
domat1 napisał/a:


ograniczenie do 70, a później do 40 km/h

to mają może zapie**alać 140 i 110?



Albo wyprzedasz, albo sp***alaj na prawy pas. Janusz k***a -nie wolno to i innym nie pozwolę. Znalazł się j***ny stróż prawa.
Jak kogoś stać to i niech 200km/h zapie**ala.
Jak kogoś widzę że ciśnie mi na zderzak, mimo że przekraczam prędkość o 30-40km/h mimo że wyprzedzam, szukam szybko miejsca na prawym pasie by go puścić. O wiele fajniej jedzie się za takim spychaczem bo nie wytraca się prędkości na takich Januszów j/w

Fifka

2016-08-01, 20:22
kostek napisał/a:

Kilku szeryfów stanęło mu na drodze.



"Szeryfowie" to przeważnie ci negatywni uczestnicy. Tu nie ma szeryfów. Tu są wk***ieni na cwaniaczka ludzie.

@up

Ja pie**ole, człowieku! Albo nie oglądałeś tego filmiku, albo powinieneś się leczyć.

BrianGriffin

2016-08-01, 20:32
Hose88 napisał/a:

Brian, ten mod nazywa się "rusz dupę do roboty i zarób, to Cię będzie stać", bo jeśli Twój avatar odzwierciedla postać w realu, to weź się za robotę, j***ny lewaku;) Nie mam żony, nie mam dzieci, to mam dużo luźnej gotówki.



Nareszcie ktoś oczytany 8-)
Nie lepiej jeden zajebisty wóz?

P.S. Na pracę nie narzekam, ale zbieram na coś nowego ;-)

qzi666

2016-08-01, 21:23
nie obchodzi mnie kto ile jedzie jak chce ktoś zapierdlać to staram się w miarę możliwości zjechać a jak obawiacie się o życie swoje i rodzin przebijajcie koła w BMW
czy to nie debilizm ma czym potrafi (chyba) nie obawia się mandatu to niech zapie**ala a może będzie na hardzie
jakie k***a czereśniaki zablokowali gościa
ja nie jadę nie pojedziesz i ty
i niech się na mnie grad sypie
pozdrawiam

Miskowiec

2016-08-01, 21:28
Kolo
Slimaka na Polkowice?:S

giecikpisz

2016-08-01, 21:46
Kosmodysk napisał/a:

Albo wyprzedasz, albo sp***alaj na prawy pas


I właśnie o tym mówię. Nie ma prawa jechać na lewym pasie i policja powinna to egzekwować.
I nie bronię tu zjeba z BMW bo pokazał wcześniej, że jest idiotą. Mówię o samym fakcie jaki u nas w Polsce jest normą.
Zero kultury i patrzenia w lusterka.
I wyprzedzam zarzuty.
W mieście OK korki i inne zdarzenia mogę to zrozumieć ale poza miastem a do tego nieraz ekspresówka a tam dziadek jedzie sobie lewym 20 km bo na prawym co kilometr jest ciężarówka

kam332

2016-08-01, 23:05
@krycholek1789
I po co nam ta rejestracja?? Lepiej dawaj rejestracje tych ch*jów, co blokują lewy pas i szybszy kierowca musi jechać poboczem, żeby ich wyprzedzić.
Mając na dupie kogoś, kto chce mnie wyprzedzić i szerokie pobocze, zjeżdżam na pobocze i robię miejsce.