18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Deadmau5 Trolls Ultra Music Festival 2014

BIORESWOJE • 2014-03-31, 15:48
Pewnie większość z was kojarzy ANIMALS Garrixa nie? troll lvl hard :idzwch*j:

Link dla nie wiedzących;
ANIMALS


Bonus lepsza jakość, inna kamera; bonus

ProVVe

2014-04-01, 02:22
Dobra dobra o muzykę można się spierać jak o cenę z k***ą ---> żadna strona nie będzie na końcu i tak zadowolona z kwoty... Natomiast przyznać trzeba, że to jest raj dla niejednego epileptyka :-D

kam91

2014-04-01, 10:26
Ej no, tak czytam wasze komentarze i mi głupio. Studiuję na polibudzie, IQ mam powyżej 130, ale lubię taką muzykę. Gdzie popełniłem błąd?

Oczywiście większość komercji to rzeczywiście shit, ale akurat Animals i kilka tego typu hitów jest fajne.

beria

2014-04-01, 10:30
pan macdonald farme miał ija ija o

Tamtaramtam

2014-04-01, 10:30
To jest własnie ta chwila, w której ma się ochotę wyjść z hali. Lubię Trance i jeśli tylko jest okazja wybieram się na takową imprezę aole w takim momencie normalnie bym wyszedł. Wk***ia mnie to kiedy normalna dobra impreza zamienia się w cyrk tak samo jak wk***ia mnie Armin i jego popowe kawałki. Komercja wj***ła już chyba prawie wszystkich.
ch*j w dupe wszystkim, ktorzy uważają, iż muzyka Trance to gówno. Gówno to macie we łbach a jeśli któś się naprawdę na muzyce zna to toleruje każdy gatunek ale niekoniecznie musi słuchać wszystkiego

qoryto

2014-04-01, 10:43
Trance po życia kres k***a idioci :D nie wiecie co to dobra muzyka, słuchajcie dalej spedalone gówno
ALY&FILA rządzi.

kobietynierobiąkupy

2014-04-01, 10:51
Klock, Dettmann, Clouds czy Sigha to raczej moje klimaty, a Deadmaus to społeczniak. Rok temu na jakiejś większej imprezie zobaczył, że Rusko pali jointa na backstage'u przed swoim setem. Powiedział mu, żeby zgasił, bo jest to nielegalne, na co Rusko mu odpalił "fuck you", więc ten wezwał ochronę :D

ocwpzw

2014-04-01, 11:10
Tak zbezcześcić "Old McDonald had a farm"...

Browaryt

2014-04-01, 11:18
czy ktoś mi wytłumaczy gdzie jest ten troll?

BosskiTom

2014-04-01, 11:22
Znawcy się znaleźli, a nawet nie rozumiecie o co chodzi :) Jest to malutki wycinek całego seta, który ogólnie jest utrzymany w totalnie innych klimatach. Deadmau5 dowiedział się, że będzie grał 2 dni wcześniej i jest w zastępstwie Avicii-ego, który trafił do szpitala. Najlepsze jest to, że krytykujecie typa który myśli dokładnie tak jak Wy, że obecna muzyka to syf. Trolling polega na przestawieniu jednego dźwięku w dropie z Animals w zanany wszystkim motyw z "Old McDonald had a farm".

P.S Polecam też jego wpisy na Twitterze, gdzie prowadził pewną wymianę zdań z Tiesto na temat jego muzyki i kto ją produkuje :)

Kubashenko

2014-04-01, 11:36
I ludzie nazywają takie gówno koncertem... Nagrywają telefonami zamiast się bawić, żadnego tańca tylko k***a podskoki. Nic dziwnego że świat cierpi na bezmógię złośliwą

EJBI

2014-04-01, 12:18
Właśnie gdzie jest ten troll ? demek najzwyczajniej puścił remix kawałka animals...
Rafiki musisz w końcu ruszyć głową a nie wypisywać komentarze o durnych ludziach pochwal się jakiej Ty muzyki słuchasz? bo chyba nie metalu ? :D

freshi

2014-04-01, 12:19
rafiki napisał/a:

Nie wierzę że tyle ludzi słucha takiej kupy. Co następne? Motyw z Mappetów? Widać na głupich ludziach robi się największe pieniądze.



Lepiej słuchać polskich raperów, którzy to przeżywają jakie to życie jest smutne i złe, o trudnej miłości i problemach....

Mojoo

2014-04-01, 12:36
@gwindak, wszystko spoko. Można słuchać i tego i tego. Ja czasami dla beki lubię posłuchać Limp Bizkit, nie zawsze musisz podziwiać kolesia którego słuchasz. Jak posłuchasz sobie Vivaldiego, to IQ, ani wiedza Ci nie skoczy;)

owszem muzyka coś mówi o człowieku, aczkolwiek nie w tak jasny sposób jak sobie to wyobrażasz. Opierając się na stwierdzeniu, oh ja to tylko słucham takich wybitnych znanych kompozytorów, jestem lepszy. wykazujesz się typową kucową mentalnością.


aberidicule

2014-04-01, 12:48
O CO CHODZI? A no Pan Deadmau5 tym utworem zrobił sobie jaja z martin garrix który niby zrobił utwór o nazwie animals. W taki oto sposób wyśmiał gościa i pokazał mu, że jego muzyka nie ma w sobie nic ciekawego do zaoferowania. Większość ludzi na imprezie i tak nie skumała o co chodzi ale ok.

Swoją drogą leję z pocisków, że muzyka klubowa to IQ 90 najwięcej haha to co tylko słuchacze jakiegoś okreslonego gatunku mają wyższe?

A najbardziej leje z naszych rodzimych określeń ten słucha techno to albo dres albo debil ( TECHNO TO PODGATUNEK MUZYCZNY)

Ten słucha rocka to jest brudas no ludzie ogarnijcie się. W każdym gatunku muzycznym jest gówno i cos ambitnego też i to jest w muzyce piękne

Ra...........py

2014-04-01, 13:00
O k***a ale zj***na sieczka, i nie znam żadnego ch*jowego animals asterixa.

Nie bez przyczyny z BMW od dresa leci tylko techno zjebstwo, ewentualnie gangsterski rap z Krakowa