18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dead Space 2 - dziecko

teken • 2012-03-27, 21:40
Czyli małe, wybuchająco - wk***iające dzieci.
Uwielbiam ta gre :megalol:


JDMSoiL

2012-03-27, 22:04
Creeper z Minecraft'a :-P

erniii

2012-03-28, 10:31
teken napisał/a:


Uwielbiam ta gre



A może tom gre?

djoshin

2012-03-28, 11:10
@up mam nadzieje że to żard

.:...........:.

2012-03-28, 11:11
teken, oj, opowiedz w końcu tę historię Twojej przyjaźni.

erniii

2012-03-28, 12:52
djoshin napisał/a:

@up mam nadzieje że to żard



Nie, wytknołem mu błond

sz...........nn

2012-03-28, 14:29
Gierka spoko aż sobie zagram jeszcze raz.

DarkBolo

2012-03-28, 15:06
Czekamy na trójkę.

gruszkins

2012-03-28, 15:50
jak to jest ze strzelil przez szybe a ona sie nie rozbila

So...........th

2012-03-28, 16:01
Stwierdzam zgon bo umar

Pa...........an

2012-03-28, 16:06
gruszkins napisał/a:

jak to jest ze strzelil przez szybe a ona sie nie rozbila



Nie szczelał przecie tylko sie paczył.

Ant1984

2012-03-28, 16:10
Spróbowałem grać w tę grę. Po chwili wyłączyłem i usunąłem.
Gra ma być grą, a nie j***nym filmem!

Chodzi mi o to, że są momenty, gdzie np podchodzę w pewne miejsce i włącza się krótki filmik, gdzie potwór mnie łapie, trochę męczy, a potem się uwalniam i mam go dobić. A co jeśli przewidziałem, że tam coś mi grozi i robię tak, żeby potwora uniknąć? Nie da się, bo tak stworzono tę grę, żeby właśnie tak się stało. A co jeśli to ja chcę decydować...? Trochę pokombinować, pobawić się... A nie robić krok po kroku, jak mi nakazano. pie**olę taką grę.

W dodatku widok postaci zrobili po ch*ju. Nie dość, że zasłania 1/3 pola widzenia, to kamerę mi odwróci dopiero, jak ruszę/skręcę myszką i zacznę iść do przodu, a nie przy samym ruchu myszki.

W ogóle wszystkie nowsze gry, które napotkałem są popie**olone.
- Zero myślenia, własnego wyboru i "bawienia się" >> "Idź tam", "Weź ten diament", "Kup taką broń za diament", "Pojedź tam", "Weź zadanie od tego gościa", "Zabij tamtego", "Wróć..." itd.
- Misje polegają tylko na dotarciu z punktu A do punktu B i pozabijaniu wszystkich po drodze.
- Myszka/celownik "pływa", tzn. nie zatrzymuje się dokładnie, gdy kończę ruch myszką.
- Przy ruchu myszką/celownikiem obraz się rozmywa, co sprawia, że wręcz oczy mnie bolą po dłuższym czasie i wpływa to niekorzystnie na moją koncentrację (nie, żeby mi to podchodziło pod "teorie spiskowe"...)

PanZajac

2012-03-28, 16:52
Ant1984 napisał/a:

Spróbowałem grać w tę grę. Po chwili wyłączyłem i usunąłem.
Gra ma być grą, a nie j***nym filmem!

Chodzi mi o to, że są momenty, gdzie np podchodzę w pewne miejsce i włącza się krótki filmik, gdzie potwór mnie łapie, trochę męczy, a potem się uwalniam i mam go dobić. A co jeśli przewidziałem, że tam coś mi grozi i robię tak, żeby potwora uniknąć? Nie da się, bo tak stworzono tę grę, żeby właśnie tak się stało. A co jeśli to ja chcę decydować...? Trochę pokombinować, pobawić się... A nie robić krok po kroku, jak mi nakazano. pie**olę taką grę.

W dodatku widok postaci zrobili po ch*ju. Nie dość, że zasłania 1/3 pola widzenia, to kamerę mi odwróci dopiero, jak ruszę/skręcę myszką i zacznę iść do przodu, a nie przy samym ruchu myszki.

W ogóle wszystkie nowsze gry, które napotkałem są popie**olone.
- Zero myślenia, własnego wyboru i "bawienia się" >> "Idź tam", "Weź ten diament", "Kup taką broń za diament", "Pojedź tam", "Weź zadanie od tego gościa", "Zabij tamtego", "Wróć..." itd.
- Misje polegają tylko na dotarciu z punktu A do punktu B i pozabijaniu wszystkich po drodze.
- Myszka/celownik "pływa", tzn. nie zatrzymuje się dokładnie, gdy kończę ruch myszką.
- Przy ruchu myszką/celownikiem obraz się rozmywa, co sprawia, że wręcz oczy mnie bolą po dłuższym czasie i wpływa to niekorzystnie na moją koncentrację (nie, żeby mi to podchodziło pod "teorie spiskowe"...)


pograj se w skajrima tam mozesz pie**olic wszystko i grac jak chcesz

teken

2012-03-28, 17:20
Ant1984 napisał/a:

Spróbowałem grać w tę grę. Po chwili wyłączyłem i usunąłem.
Gra ma być grą, a nie j***nym filmem!

Chodzi mi o to, że są momenty, gdzie np podchodzę w pewne miejsce i włącza się krótki filmik, gdzie potwór mnie łapie, trochę męczy, a potem się uwalniam i mam go dobić. A co jeśli przewidziałem, że tam coś mi grozi i robię tak, żeby potwora uniknąć? Nie da się, bo tak stworzono tę grę, żeby właśnie tak się stało. A co jeśli to ja chcę decydować...? Trochę pokombinować, pobawić się... A nie robić krok po kroku, jak mi nakazano. pie**olę taką grę.

W dodatku widok postaci zrobili po ch*ju. Nie dość, że zasłania 1/3 pola widzenia, to kamerę mi odwróci dopiero, jak ruszę/skręcę myszką i zacznę iść do przodu, a nie przy samym ruchu myszki.

W ogóle wszystkie nowsze gry, które napotkałem są popie**olone.
- Zero myślenia, własnego wyboru i "bawienia się" >> "Idź tam", "Weź ten diament", "Kup taką broń za diament", "Pojedź tam", "Weź zadanie od tego gościa", "Zabij tamtego", "Wróć..." itd.
- Misje polegają tylko na dotarciu z punktu A do punktu B i pozabijaniu wszystkich po drodze.
- Myszka/celownik "pływa", tzn. nie zatrzymuje się dokładnie, gdy kończę ruch myszką.
- Przy ruchu myszką/celownikiem obraz się rozmywa, co sprawia, że wręcz oczy mnie bolą po dłuższym czasie i wpływa to niekorzystnie na moją koncentrację (nie, żeby mi to podchodziło pod "teorie spiskowe"...)

obenie mam jakieś ponad 120 gier i w żadnej nie uświadczyłem tego typu pierdów. Nie wiem w o ty grasz. A filmowość ? Jestem jak najbardziej za, Dead Space pod tym względem jest dobry, ale lepszy jest Mass Effect 2 i 3, albo Crysis 2. Wiem, zaraz napiszesz, że nie ma już takich gier jak Baldurs Gate i bla bla bla. A jakie ty byś chciał gry, teraz są one robione pod szerokie grono odbiorców, a nie tylko pod oldskulowych graczy, co im nic poza Ice Dale i Baldurs Gate nie pasuje.

A co do przerywników filmowych to jeden z moich ulubionych.
W końcu to przerywniki w dużym stopniu budują klimat i fabułę.


slash117

2012-03-28, 22:30
dziecko k***a bęc ;d