18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dawniej i dziś...

Cp...........ly • 2012-11-29, 15:14

Carmelek

2012-11-29, 15:46
Coś się popie**oliło ostro :|

NWC

2012-11-29, 16:00
a ta baba z wózkiem ma ku*asa :)

ZWlERZAK

2012-11-29, 16:32
wynaleziono soczewki kontaktowe, wybudowano wieżowce, wzrosło zanieczyszczenie powietrza, wszystko gra.

maniekslupsk

2012-11-29, 17:36
za mną do dzisiaj nie biega. Tak, wiem. I tak nie por*cham..

WujaszekStalin

2012-11-29, 17:52
maniekslupsk napisał/a:

za mną do dzisiaj nie biega. Tak, wiem. I tak nie por*cham..



To że nie r*chałeś i nie masz dupeczki to nie znaczy że jest źle jest normalnie, nie musiałeś jakiś wyścigów robić, kiedyś zar*chasz w końcu ładne dziewczyny lub dziewczyny normalne i będzie dobrze. Wyluzuj się ziomek i posłuchaj kawałka TRUSKAWY - NAJLEPSZE DUPECZKI r*chaM.
Jak on r*cha dobre dupeczki i ładne dziewczyny, to ty też znajdziesz full dupeczek i będziesz r*chał full razy.

gambiterv

2012-11-29, 18:17
Czekam na wypowiedź @Archeog na temat tego jakże skrajnie prawicowego obrazka :D

ellsworth

2012-11-29, 20:38
Ważne, że są szczęśliwi, a to że nie odpowiadają czyjejś prywatnej wizji społeczeństwa, to nie ich zmartwienie.

rusofil

2012-11-29, 21:46
Zmiana na lepsze.

Carmelek napisał/a:

Coś się popie**oliło ostro :|



No właśnie naprawiło. Przynajmniej jest szansa, że mniej ludzi będzie produkować j***ne bachory i że, mimo wszystko, jakoś wyrówna się przeludnienie w cywilizowanych krajach. Poza tym lepiej mieć psa niż bachora, pies pożyteczniejszy, inteligentniejszy, ładniejszy i w razie czego uratuje (albo będzie próbował).

Kocewicz

2012-11-29, 22:46
rusofil napisał/a:



No właśnie naprawiło. Przynajmniej jest szansa, że mniej ludzi będzie produkować j***ne bachory i że, mimo wszystko, jakoś wyrówna się przeludnienie w cywilizowanych krajach. Poza tym lepiej mieć psa niż bachora, pies pożyteczniejszy, inteligentniejszy, ładniejszy i w razie czego uratuje (albo będzie próbował).


1. Tzw. cywilizowane kraje dużo tracą z powodu niżu demograficznego.
2. Pies nie zarobi na twoją emeryturę = zdechniesz w nędzy. Powodzenia.