18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dawkins masakruje muslimki

Leet • 2014-10-12, 02:33
Rysiek szybko rozprawia się z kobietami w prześciradłach... z drugiej strony wystarczy zamienić prześcieradła na wisiorki z krzyżem i sytuacja jest identyczna - gunwo zamiast mózgu.

Ch...........mi

2014-10-12, 02:47
Pyta się małp czy ich kuzyn to szympans to nie dziwne że na tak oczywiste pytanie się pogubiły.

Syn_Milionera

2014-10-12, 03:38
Ludzie z wąską percepcją i światopoglądem to jedyny target z którym potrafi się zmierzyć ten ograniczony akademicki kretyn opierający swoje ego na paradygmatach naukowych mieszczących się pudełku od zapałek.

Massivee

2014-10-12, 04:00
@up Zacytuj Biblię do tego i wygrałeś dzisiaj :) Wiesz piszesz po Polsku więc stwierdzam że jesteś odłamem tej już w XXI wieku mniej agresywnej religii. Chociaż mam wątpliwości, bo agresja twoja w jednym zdaniu jest zdumiewająca. A wiesz że to co jest agresywne w naturze najzwyczajniej w psychologii jest nazywane zezwierzęceniem, szympanse nad którymi twoją jedyną przewagą jest to że potrafisz coś tam wcisnąć na klawiaturze co udaje zdanie odeazu daję naukowy dowód na to że sk***ielu od małpy pochodzisz. ale tylko ty uważasz że jesteś lepszy. Mylisz się szympansy też potrafią wykonywać polecenia swoich panów za banana. Jak ty wykonujesz je za jakieś książki i marzenia o raju chociaż z taką agresją odrazu powinieneś wiedzieć że jesteś skazany na wieczne potępienie j***ny durniu.

I Tak wątpię żebyś cokolwiek zrozumiał Zwierzaku.

No chyba że się mylę to mnie popraw bo może jesteś tym nowoczesnym ateistą tym wiesz takim agnostycznym i w ogóle k***a nikt nigdzie nie ma racji tylko "JA" Pytam tylko? Jaki to ty k***a mądry nie jesteś a inni to ch*je Eogojoistopedofiloisto.