18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dawaj ziomuś, pomogę Ci

shodek • 2020-01-17, 12:32


I żółwik na koniec ;)

edmund

2020-01-18, 08:14
up.
miałem dać piwko, ale wchodząc na tą stronę, na jednym losowym filmie, zobaczyłem dwie lesby jedzące jedną łyżką z małpą,
pożygałem się

NieZmienny

2020-01-18, 16:14
piehtole_nie_robie napisał/a:

Nawet małpy są bardziej cywilizowane od Dindu Nuffinów



Bo małpy wyewoluowały z dindu nafinów. Nafiny to prymitywny gatunek.

pi...........ie

2020-01-18, 17:30
MartweMurzyńskiePłody napisał/a:

Say No To Racism!


Dobra...

alogram

2020-01-18, 18:13
Hmm... my kiedyś też tacy byliśmy... ale cywilizacja... wszystko się popie**oliło.

T3RMINATOR

2020-02-15, 14:06
To jest prawdziwy przyjaciel.


mateusz83

2020-02-15, 14:14
Ciekawe kto kogo posuwa w tym związku :lol:

~Velture

2020-02-15, 14:21
Co za patologia. U mnie na rodzimej wsi to takie małpy dziadek w stodole hodował i karmił resztkami kartofli z pańskiego stołu. Zawsze w klatkach o wymiarach 1.5x1.5x1.5 i na łańcuchu. Jak za bardzo szczekały w nocy to szedł i je szpadlem usypiał a potem z ich łoju robił domową wiagrę aby r*chać pozostałe.
Jak ludzie mogą w ogóle zwierzęta traktować jak człowieka albo dziecko. To jest chora patologia.
Zwierzę ma pracować na oborze i szczekać jak widzi intruza.
A jeśli kot nie umiał szczekać albo łapać kretów to z wujkiem szliśmy i takiego do wora a wór do jeziora. Oczywiście z cegłami w środku aby nie sp***olił.

Salieri16000

2020-02-15, 14:22
T3RMINATOR- sam powiedz, co jest sadystycznego w tym nagraniu?

T3RMINATOR

2020-02-15, 14:29
Salieri16000 napisał/a:

T3RMINATOR- sam powiedz, co jest sadystycznego w tym nagraniu?



To samo co tutaj https://www.sadistic.pl/dawaj-ziomus-pomoge-ci-vt508797.htm
Kto ci powiedział bądź napisał że wszystko musi być okrutne sadystyczne? To że forum nazywa się sadistic. pl nie oznacza wcale że jest dla socjopatów i sadystów dlatego są czasem luźniejsze materiały.
A po sadystyczne materiały z kałem w mordzie zapraszam na Harda.

Salieri16000

2020-02-15, 14:32
Powinieneś dostać bana, za dodawanie takiego gówna...

aaaaaaaaaaaaaa

2020-02-15, 14:51
~Velturek napisał/a:

Co za patologia. U mnie na rodzimej wsi to takie małpy dziadek w stodole hodował i karmił resztkami kartofli z pańskiego stołu. Zawsze w klatkach o wymiarach 1.5x1.5x1.5 i na łańcuchu. Jak za bardzo szczekały w nocy to szedł i je szpadlem usypiał a potem z ich łoju robił domową wiagrę aby r*chać pozostałe.
Jak ludzie mogą w ogóle zwierzęta traktować jak człowieka albo dziecko. To jest chora patologia.
Zwierzę ma pracować na oborze i szczekać jak widzi intruza.
A jeśli kot nie umiał szczekać albo łapać kretów to z wujkiem szliśmy i takiego do wora a wór do jeziora. Oczywiście z cegłami w środku aby nie sp***olił.



Poligon, zalogowałeś się na złe konto...

marcino_zly

2020-02-15, 15:29
Velturek napisał/a:

Co za patologia. U mnie na rodzimej wsi to takie małpy dziadek w stodole hodował i karmił resztkami kartofli z pańskiego stołu. Zawsze w klatkach o wymiarach 1.5x1.5x1.5 i na łańcuchu. Jak za bardzo szczekały w nocy to szedł i je szpadlem usypiał a potem z ich łoju robił domową wiagrę aby r*chać pozostałe.
Jak ludzie mogą w ogóle zwierzęta traktować jak człowieka albo dziecko. To jest chora patologia.
Zwierzę ma pracować na oborze i szczekać jak widzi intruza.
A jeśli kot nie umiał szczekać albo łapać kretów to z wujkiem szliśmy i takiego do wora a wór do jeziora. Oczywiście z cegłami w środku aby nie sp***olił.



A tobie udało się sp***olic.

~Velture

2020-02-15, 16:19
T3RMINATOR napisał/a:

To samo co tutaj




Regulamin napisał/a:

4.9. (…)Powiązane tematycznie materiały należy dodawać do istniejących już wątków.


T3RMINATOR

2020-02-15, 16:38
@Velturek

Miałem na myśli że podobne. Tutaj koleś włazi na drzewo a tam na co innego :D