18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dawaj telefon...

~DMT • 2021-06-05, 12:00
Tobie już nie będzie potrzebny...


Wełzew

2021-06-05, 12:12
Ciekawe czy go zaakceptowali w tym nowym gangu

Asuritta

2021-06-05, 12:13
żałosna Ameryka łacińska ... mordują się setkami każdego dnia i ONZ USA itp gówna nie walczą o prawa człowieka i pomoc im, ale białoruś musimy ratować, ukraine już wych*jali i polaczki bulą ukraińcom, a chiny oh ah jakie biedne istoty trzeba im pomagać całą armią Nato

POpie**olONY ŚWIAT

picolo

2021-06-05, 12:42
Jak oni się tak szybko reprodukują, jak ich tyle ginie codziennie?

mygyry

2021-06-05, 13:02
Ciekawe czy telefon był bonusem czy przyczyną

Lobo24

2021-06-05, 13:19
Skąd w ludziach tyle zła? Mam znajomych co bywają w Ameryce Płd. i mi tłumaczą: "tam jak cię okradają to najpierw kula w łeb" albo jak policja robi obławę na kartel to nazajutrz przed komendą na krzesłach siedzą osoby z rodzin policjantów a na kolanach mają własne odcięte głowy. To jest transcendentalne. Jakaś abstrakcja.
Tam chyba w Meksyku w rok w wojnach gangów zginęło około 50 000 - to jest jak miasto. Ja wczoraj larum wielki wywołałem bo zrugałem gościa w kinie, że drzwi nie zamknął jak wchodził na salę.

Syn_Milionera

2021-06-05, 18:43
Lobo24 napisał/a:

Skąd w ludziach tyle zła? Mam znajomych co bywają w Ameryce Płd. i mi tłumaczą: "tam jak cię okradają to najpierw kula w łeb" albo jak policja robi obławę na kartel to nazajutrz przed komendą na krzesłach siedzą osoby z rodzin policjantów a na kolanach mają własne odcięte głowy. To jest transcendentalne. Jakaś abstrakcja.
Tam chyba w Meksyku w rok w wojnach gangów zginęło około 50 000 - to jest jak miasto. Ja wczoraj larum wielki wywołałem bo zrugałem gościa w kinie, że drzwi nie zamknął jak wchodził na salę.



Fajna bajeczka. Jakoś pełno tutaj filmików z napadów i jeszcze ani razu nie było "najpierw kula w łeb a później telefon".

ridin2

2021-06-05, 19:42
Lobo24 napisał/a:

Skąd w ludziach tyle zła? Mam znajomych co bywają w Ameryce Płd. i mi tłumaczą: "tam jak cię okradają to najpierw kula w łeb" albo jak policja robi obławę na kartel to nazajutrz przed komendą na krzesłach siedzą osoby z rodzin policjantów a na kolanach mają własne odcięte głowy. To jest transcendentalne. Jakaś abstrakcja.
Tam chyba w Meksyku w rok w wojnach gangów zginęło około 50 000 - to jest jak miasto. Ja wczoraj larum wielki wywołałem bo zrugałem gościa w kinie, że drzwi nie zamknął jak wchodził na salę.



ja zawsze chciałem zobaczyć co by się działo jakby połączyć razem kontynenty ameryke południową, afryke i bliski wschód - to by była jadka :D

WieprzowinkadlaMuslimka

2021-06-05, 23:31
Asuritta napisał/a:

żałosna Ameryka łacińska ... mordują się setkami każdego dnia i ONZ USA itp gówna nie walczą o prawa człowieka i pomoc im, ale białoruś musimy ratować, ukraine już wych*jali i polaczki bulą ukraińcom, a chiny oh ah jakie biedne istoty trzeba im pomagać całą armią Nato
POpie**olONY ŚWIAT



a po ch*j pomagac takim zjebom? niech sie wykoncza, wytluka do ostatnbiego tak samo jak wszystkie KebabAkbary - im mniej tego syfu tym zdrowiej dla planety

Drozkens

2021-06-06, 00:31
Zaj***ć człowieka za smartphona :-/

xXPeinXx

2021-06-06, 01:02
Asuritta napisał/a:

żałosna Ameryka łacińska ... mordują się setkami każdego dnia i ONZ USA itp gówna nie walczą o prawa człowieka i pomoc im, ale białoruś musimy ratować, ukraine już wych*jali i polaczki bulą ukraińcom, a chiny oh ah jakie biedne istoty trzeba im pomagać całą armią Nato
POpie**olONY ŚWIAT



Świat jest piękny, człowiek jest popie**olonym stworzeniem niepasującym do tego wszystkiego...

alterego

2021-06-06, 09:01
Asuritta napisał/a:

żałosna Ameryka łacińska ... mordują się setkami każdego dnia i ONZ USA itp gówna nie walczą o prawa człowieka i pomoc im, ale białoruś musimy ratować, ukraine już wych*jali i polaczki bulą ukraińcom, a chiny oh ah jakie biedne istoty trzeba im pomagać całą armią Nato
POpie**olONY ŚWIAT



tak, brat
Popie**olony świat interesów

Krz1343

2021-06-06, 10:01
lepiej byc szukanym za morderstwo niz kradziez?

razak

2021-06-08, 19:13
Krz1343 napisał/a:

lepiej byc szukanym za morderstwo niz kradziez?



przecież tam każdy już od 13stego roku życia ma dożywocie do odj***nia za morderstwo. ch*ja ich interesuje czyjeś życie ;/