18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

tomeksg

2023-04-25, 18:31
madufo napisał/a:

Jak na moje to policjant żyję aczkolwiek dostał w czapę. Opis do poprawy.



To posłuchaj końcówkę filmiku który wrzuciłeś

barman32 napisał/a:

Brawa dla amerykańskiego obywatela za utylizacje granatowych karaluchów. Szkoda, że nie więcej.



Wystarczy wejść w twoje komentarze żeby zobaczyć, że policjanci musieli cię skrzywdzić za młodu. Starego naj***nego ci na izbę wywozili a teraz odreagowywujesz w internecie? Czy może mandat za piwko w plenerze XD?

shoe5maker

2023-04-25, 18:48
Za długo się z nim pie**olili, następni szybciej wyciągną pukawkę. Może i ci by wyjęli wcześniej ale Police Brutality.

Skrzek007

2023-04-25, 18:52
Chłopaki byli zaraz po akademii? Każdy baran, który nie upilnowal swojego gnata wart jest jw.

Cupracabra

2023-04-25, 19:53
barman32 napisał/a:

Brawa dla amerykańskiego obywatela za utylizacje granatowych karaluchów. Szkoda, że nie więcej.


Musisz chłopie częściej wychodzić z domu, może cię coś w końcu potrąci. Jednego syfa będzie mniej w społeczeństwie.

Kurisu

2023-04-25, 20:23
A potem sie dziwic czemu policja tak szybko reaguje i strzela do typa za tylko gest sięgnięcia po broń. Tutaj mamy odpowiedz.

Szary_Jeleń

2023-04-26, 03:01
Dlatego poza gazem noszę nóż do którego dorobiłem sobie taką tasiemkę co by mi z ręki go nie wytrącił atakujący.

neo001

2023-04-26, 14:37
Kurisu napisał/a:

A potem sie dziwic czemu policja tak szybko reaguje i strzela do typa za tylko gest sięgnięcia po broń. Tutaj mamy odpowiedz.



Dziwią się tylko p*zdy co życia nie znają i sk***iałe lewackie pomioty, co wierzą w miłość i pokój na świecie.

deus

2023-04-27, 05:51
ch*ja tam widać ale czy on przypadkiem nie odebrał policjantowi broni i go z niej zastrzelił? Pełna profeska...