18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Darmozjad?

zwierzak30 • 2021-05-25, 15:05
Mimo że rudy,to nie darmozjad. :mrgreen:


swampman

2021-05-25, 15:09
przyszedl wymienic wezyk w kuchence

:anegdotka:

Noside

2021-05-25, 15:09
Koty to mądre są. Stąd tak bardzo wymagające. Jak się nie jest debilem, to proszę bardzo - kot przynosi jedzenie tam, gdzie się je przygotowuje. Jutro nauczy się włączać indukcyjną.

Tobiahus96

2021-05-25, 15:15
Koty, nawet rude to i tak sk***iele

~_Yarko_

2021-05-25, 15:30
Jedna z tez głosi, że koty przynoszą do domu upolowaną ( często nadgryzioną, w połowie zjedzoną) zdobycz, bo troszczą się o nas, abyśmy nie zdechli z głodu.
Taką mają o nas opinię.
Jesteśmy zbyt fajtłapowaci żeby coś sami upolować.

0700zglossie

2021-05-25, 15:39
_Yarko_ napisał/a:

Jedna z tez głosi, że koty przynoszą do domu upolowaną ( często nadgryzioną, w połowie zjedzoną) zdobycz, bo troszczą się o nas, abyśmy nie zdechli z głodu.
Taką mają o nas opinię.
Jesteśmy zbyt fajtłapowaci żeby coś sami upolować.



Ja znów słyszałem tezę że to przynoszenie przez kota swojej zdobyczy właścicielowi świadczy o szacunku do niego.

Halman

2021-05-25, 15:47
Dlaczego to jeszcze nie w sucharach?

Gandalf-Szary

2021-05-25, 16:12
Nie rozumiem ludzi którzy takie ścierwo trzymają w domu. Najgorsze że Ci ludzie tracą kontakt z rzeczywistością. Przykład. Siedzimy w kulturalnym towarzystwie(tak mogło by sie wydawać) nagle jeden z imprezowiczów bierze szczeniaka na ręce, podtrzymuje go za dupe,genitalia a potem jak dyby nigdy nic rozlewa wódkę i wkłada łape do chipsów, zagotowało mnie.

Tetrix

2021-05-25, 16:21
Dobry kitku, troszczy się o swojego człowieka. Pies pewnie by przyniusł niemowle sąsiada albo odj***l inne popie**oleństwo. Pies znajomego Śnieźka (jest brązowy =.=) namiętnie drze ta swoja morde na ściane co jakiś czas. Nazywam go decybel... Widział kto kiedy żeby kot zakłócał spokój bo miauczy i warczy na ściane? Na gołą pie**oloną ściane.. aż uszy więdną o.0

Artixxxx

2021-05-25, 16:36
Gandalf-Szary napisał/a:

Nie rozumiem ludzi którzy takie ścierwo trzymają w domu. Najgorsze że Ci ludzie tracą kontakt z rzeczywistością. Przykład. Siedzimy w kulturalnym towarzystwie(tak mogło by sie wydawać) nagle jeden z imprezowiczów bierze szczeniaka na ręce, podtrzymuje go za dupe,genitalia a potem jak dyby nigdy nic rozlewa wódkę i wkłada łape do chipsów, zagotowało mnie.



Na pewno nikomu to nie robiło różnicy przecież nie brzydzili się jeść i pić z tobą

Karboksylator

2021-05-25, 17:18
Gandalf-Szary napisał/a:

Nie rozumiem ludzi którzy takie ścierwo trzymają w domu. Najgorsze że Ci ludzie tracą kontakt z rzeczywistością. Przykład. Siedzimy w kulturalnym towarzystwie(tak mogło by sie wydawać) nagle jeden z imprezowiczów bierze szczeniaka na ręce, podtrzymuje go za dupe,genitalia a potem jak dyby nigdy nic rozlewa wódkę i wkłada łape do chipsów, zagotowało mnie.





Artixxxx napisał/a:

Na pewno nikomu to nie robiło różnicy przecież nie brzydzili się jeść i pić z tobą




to on ma kolegów?

Barnellini

2021-05-25, 18:05
Gandalf-Szary napisał/a:

Nie rozumiem ludzi którzy takie ścierwo trzymają w domu. Najgorsze że Ci ludzie tracą kontakt z rzeczywistością. Przykład. Siedzimy w kulturalnym towarzystwie(tak mogło by sie wydawać) nagle jeden z imprezowiczów bierze szczeniaka na ręce, podtrzymuje go za dupe,genitalia a potem jak dyby nigdy nic rozlewa wódkę i wkłada łape do chipsów, zagotowało mnie.



Takie ścierwo?
Tracą kontakt z rzeczywistością?
Siedzimy w kulturalnym towarzystwie?
Co ty k***a pie**olisz?

:D

Justynka99

2021-05-25, 18:42
0700zglossie napisał/a:

Ja znów słyszałem tezę że to przynoszenie przez kota swojej zdobyczy właścicielowi świadczy o szacunku do niego.



Jedno nie wyklucza drugiego. Może jednocześnie uważać nas za fajtłapy (raczej żaden człowiek zwinnością kotu nie dorówna), ale mimo tego nie ma człowieka w dupie, tylko chce pomagać :D

Gandalf-Szary

2021-05-25, 18:54
Artixxxx napisał/a:

Na pewno nikomu to nie robiło różnicy przecież nie brzydzili się jeść i pić z tobą





Barnellini napisał/a:

Takie ścierwo?
Tracą kontakt z rzeczywistością?
Siedzimy w kulturalnym towarzystwie?
Co ty k***a pie**olisz?



Ofensywa "Kocich mam" :]