18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Darmowy internet

stonefenix • 2013-09-17, 21:13
Ktoś już poruszał ten temat ale ja go wykopię bo został on poruszony na odpier**l. Mam dość gównianych ofert operatorów sieci komórkowej :jezdziec: . Nie dość że się płaci to ma się ograniczenia tylko może szybkość jest fajna. I tak nie powinno być ograniczeń.
A więc drodzy Sadole proszę : AREO2 <- internet sojalny, darmowy, dla każdego obywatela RP.
Parametry:
Działa na 900 Mhz
Prędkość - do 512 kb/s
Zasięg można sprawdzić na ich stronie (ok. 88% kraju)
Co godzinę się wyłącza ale już sprzedają modemy radzące sobie i z tym problemem.
:idea: :idea: :-D
Nie dajcie się nabijać w butelkę. Jedyne koszta to wysyłka 7 zł i za kartę 20 zł które jak zrezygnujecie wam zwracają 8-)
Link z całkowitym opisem : http://www.aero2.pl/bdi.html


Temat był bo znalazłem ale był on tak zrobiony że płakać się chce.
Proszę Admina o pozytywne rozpatrzenie tego dubla.

pawelnie@

2013-09-17, 21:22
Na potrzeby telefonu starczy.. :3

wowoz

2013-09-17, 21:24
gdzie bym już nie wszedł to zawsze je***e reklamy : |

Seus

2013-09-17, 21:25
gdzie znaleźć "odpowiedni" modem ?

le...........ce

2013-09-17, 21:25
To nowość odkryłeś :ok: Mam go z rok czasu może, właściwie do do ch*ja się on nadaje, służy mi jedynie jako internet awaryjny, lub jeśli jakiś znajomy potrzebuje pożyczyć.

A poza tym było: tutaj i tutaj też

A tutaj informacja gdzie kupić modem :roll:

Smutas

2013-09-17, 21:29
Kupujcie prezerwatywy w moim kiosku! - To nie reklama, tylko news, prawda?

Nap_Limak

2013-09-17, 21:33
A.J.K.S napisał/a:

Mam go z rok czasu może,


toż to istny pleonazm. a kysz!

Crow22

2013-09-17, 21:41
Dobra rzecz. Płacę za przeklętą neo prawie 100zł miesięcznie, za rzekome 10mb... Internet raz działa, a raz nie. Jak nie działa to naprawiają usterkę, a jak działa to też ją naprawiają, oni zawsze o niej wiedzą i zawsze ją robią. 10mb a filmik na yt raz działa w 1080p bez ścinek, a raz przy 360 się buforuje. Ping wyklucza jakąkolwiek grę, utrzymanie łącza płać, router? Taaak jeśli pan zapłaci, zapłaciłem rozłączało 20 razy dziennie? Rozwiązanie? Kupić inny, i wywalasz kasę a net jak badziewny był taki jest. A najlepsze że mieszkam w największym mieście na Podlasiu, gdzie na moim osiedlu nie ma niczego oprócz złodziejskiego neo. Router się spalił (pozdro zakłady energetyczne które odłączają prąd po 6 razy dziennie). Jakimś cudem kupiłem aero2 i całkiem miło to działało prędkość nie powala, ale do czytania, bądź odpalenia jakiejś muzyczki na yt jest jak znalazł, prędkość często wkurza, ale sieć jest stabilniejsza od złodziejskiego dostawcy wymienionego wcześniej. Pozdro

Seus

2013-09-17, 21:45
A.J.K.S napisał/a:

To nowość odkryłeś :ok: Mam go z rok czasu może, właściwie do do ch*ja się on nadaje, służy mi jedynie jako internet awaryjny, lub jeśli jakiś znajomy potrzebuje pożyczyć.

A poza tym było: tutaj i tutaj też

A tutaj informacja gdzie kupić modem :roll:



widocznie awatar odzwierciedla twój poziom inteligencji, jak nie zrozumiałeś o co mi chodzi to się głupio nie wpie**alaj

stonefenix napisał/a:


Co godzinę się wyłącza ale już sprzedają modemy radzące sobie i z tym problemem.



o taką "odpowiedniość" modemu mi chodziło

~Vuko

2013-09-17, 21:52
Miałem pół roku i zrezygnowałem, bo ani to praktyczne ani ch*j do dupy, pożałowałem dość szybko.

W fonie mam T-mobile, na kartę, styka mi płacenie 5zł miesięcznie za 350mb i mam wyj***ne, korzystam ile chce i kiedy chce, a jak się wyłączy to tylko po to żeby przyspieszyć :P

le...........ce

2013-09-18, 01:52
Seus, Czytanie sprawia Ci trudność, czy sam nie potrafisz poszukać? :roll: Większość modemów posiada już funkcję automatycznego wznawiania połączenia po jego przerwaniu, ale jak się k***a nie chce poczytać, sprawdzić, albo jest się idiotą to ja już Ci nic nie poradzę.

Wystarczy poszukać w www.google.pl