18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Darmowe Playstation 5

~_Yarko_ • 2023-12-06, 22:14
Ta Hameryka to jednak kraj miodem i mlekiem płynący.


SetD

2023-12-06, 22:41
Skuteczna promocja, wszystko za darmo na hasło; floyd

howke

2023-12-06, 22:58
My w temacie okazji cenowych jesteśmy jeszcze 100lat za murzynami

:lol:

parikmahier

2023-12-06, 23:23
tylko moje pytanko, czemu kilku więcej niebieskich koszulek nic nie robi?

khaman

2023-12-06, 23:35
parikmahier napisał/a:

tylko moje pytanko, czemu kilku więcej niebieskich koszulek nic nie robi?


Nie mogą, bo rasizm

Kriski

2023-12-07, 00:16
To nie polska, właściciel ma towar ubezpieczony i nie obciąży, jak to Janusze biznesu potrafią, personelu sklepu.

krzylo

2023-12-07, 00:25
Ktos pozwala na te malpie figle. Byly czasy, ze murzyni chodzili jak w zegarku. Wiec komus zalezy na tym burdelu. Problem-reakcja-rozwiazanie. Rozwiazaniem, o ktore po przekroczeniu czerwonej linii ludzie sami poprosza bedzie cyfrowe id, cbdc, 15 minutowe miasta i zamordyzm. Jak do sklepu bedzie mozna wejsc po zeskanowaniu swojego kodu qr to nawet murzyn nie bedzie psocil, bo raz po pierwszym razie jego kod zostanie zbanowany, juz wiecej do sklepu nie wejdzie i zdechnie z glodu. I wszyscy bedziemy wreszcie bezpieczni i szczesliwi nie majac niczego.

modified1

2023-12-07, 02:36
krzylo napisał/a:

Ktos pozwala na te malpie figle. Byly czasy, ze murzyni chodzili jak w zegarku. Wiec komus zalezy na tym burdelu. Problem-reakcja-rozwiazanie. Rozwiazaniem, o ktore po przekroczeniu czerwonej linii ludzie sami poprosza bedzie cyfrowe id, cbdc, 15 minutowe miasta i zamordyzm. Jak do sklepu bedzie mozna wejsc po zeskanowaniu swojego kodu qr to nawet murzyn nie bedzie psocil, bo raz po pierwszym razie jego kod zostanie zbanowany, juz wiecej do sklepu nie wejdzie i zdechnie z glodu. I wszyscy bedziemy wreszcie bezpieczni i szczesliwi nie majac niczego.



murzyn nie zdechnie z głodu tylko odjebie Ciebie jak będziesz z bułkami dla swojej świni z warchlakami wracał po 12h w kołchozie xD

dancio1978

2023-12-07, 06:26
Do wszystkich złodziejskich kurew strzelać jak do psów. Lub obcinać nosy- by w razie czego mogli pracować. Obcięcie rąk spowoduje że do pracy już raczej się nie zabiorą a brak noska pokaże naturę nicponia

Pan_Cernik

2023-12-07, 07:10
Kriski napisał/a:

To nie polska, właściciel ma towar ubezpieczony i nie obciąży, jak to Janusze biznesu potrafią, personelu sklepu.



Wbrew pozorom, firmy ubezpieczeniowe nie są instytucjami charytatywnymi. Bez względu na to czy to Polska czy USA.

Każda firma ubezpieczeniowa ocenia ryzyko czy tam prawdopodobieństwo zajścia sytuacji, w której musieli by wypłacić odszkodowanie. I na podstawie tej oceny ustalają zarówno kwotę ubezpieczenia jak i składki. I czy w ogóle opłaca się in zawarcie takiej umowy.

Ostatnio u hamburgerów prawdopodobieństwo wyczyszczenia sklepu z tych droższych towarów jest bliskie "1", więc dla żadnej firmy ubezpieczeniowej zawarcie normalnej umowy ubezpieczeniowej nie jest interesem życia. I jeśli już, to albo kwota odszkodowania jest dosyć niska, albo składki kurewsko wysokie.

Także, czy ten sklep był ubezpieczony, a jeśli już, to czy na taką kwotę aby pokryć straty wyrządzone przez stado małp. Tego to już taki pewien bym nie był.

Silverface

2023-12-07, 07:15
k***a w tej ameryce to mają zajebiście. Darmowe platejszyn. Wchodzisz do sklepu, bierzesz, wychodzisz, a ja dla siostrzenicy na urodziny musiałem 3k wyłożyć... :(

darayavahus

2023-12-07, 08:11
Kogoś to jeszcze dziwi/szokuje? Dajcie spokój. To przecież najzwyczajniejsza w świecie kradzież BLMów, zupełnie tak samo normalne i powszednie jak gwałty w Szwedzistanie i napady w c**alandii, o Nigerlandii nie wspominając.

Burek13

2023-12-07, 08:30
Jak dają to się bierze

Jak dają to się bierze
j***ć małpiszony

Krak

2023-12-07, 08:54
Fejk, oni wcześniej zapłacili, w kieszeniach mają paragony a teraz tylko odbierają towar ;-)
PS. A czy przypadkiem każda nowoczena konsola nie ma jakiegoś wymogu podłączenia do sieci, skąd producent może ją "zabić"?

Zulu-Gula

2023-12-07, 09:22
howke napisał/a:

My w temacie okazji cenowych jesteśmy jeszcze 100lat za murzynami


Autentycznie z życia wzięte.
Koleś wkręcił swojej siostrze, że w latach 1821 - 1921 trwała Stuletnia Wojna Murzyńska.
I Polskę najechali murzyni na słoniach. :ubawdolez:

Dlatego mówi się: "sto lat za murzynami".
Wszystko łyknęła.

W Polsce, Sebiksy i Karyny to sieczka umysłowa, a taki murzyn to nie rasa, murzyn to szanowany w USA zawód. :lol:

Hameryka jest bogata, więc wprowadzili program PS5 @+.
Darmowe PS5 na każde piąte murzyńskie dziecko.
Ja pie**olę, normalnie amerykański sen. ;-)