18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Danny lolo

michas90 • 2015-11-13, 21:23
po tagach nie znalazłem
Danny lolo trick master,gość ogólnie wymiata

i jeszcze taki:

Teflon666

2015-11-13, 22:28
czy jakiś tutejszy ekspert mógłby polecić jakiś dobry sprzęt tej klasy do takiego chmurzastego e-palenia, najlepiej jakimś linkiem do alledrogo lub sklepu internetowego? Teraz tyle tego na rynku że ciężko się połapać co dobre a co chiński szajs. Thank you from the mountain :D

KrisCFC

2015-11-13, 22:40
Ja pie**ole, jaka ch*jnia... niedługo pierdzenie zacznie uchodzić za jakiś talent...

KaczyGlina

2015-11-14, 00:10
Teflon666

Aktualnie zajebisty choc drogi sprzet to Joyetech EVIC VTC MINI 75W + Aspire Triton 2 .
Smiało na dedykowanych grzałkach puscisz takie chmury jak na filmie a jak będzie Ci mało to zawsze do tego setu mozesz kupic baze do samodzielnego kręcenia grzałek . Wg mnie wszystko powyzej 75W na początek to za duzo i zbędne .
Jak chcesz cos taniego co puszcza zajebsite chmury a nie ma za duzo bajerow to kup MILD Wave - dzisiaj wszedl do sprzedaży .

Sharsh

2015-11-14, 00:57
Kolo jest może i dobry ale jako że wszystko w tym filmiku jest reklamą tego liquidu piwa nie będzie. A wapowanie to super sprawa szczególnie dla palących analogi. Sam zauważyłem, że moja kondycja jest o wiele lepsza niż kiedy paliłem zwykłe (brak zadyszki), masa kasy zostaje w portfelu miesięcznie i mało kto się uskarża kiedy "kopci" się to w towarzystwie czy w pomieszczeniu. Porada dla początkujących, nie kupujcie zestawów! Kupcie osobno baterię, parownik i ładowarkę to zaoszczędzicie kilkadziesiąt złotych a jeśli boicie się sami składać taką fajkę to poświęćcie 30 minut żeby sprzedawca wam wytłumaczył co i jak i pomógł dobrać zgrane i tanie połączenie na początek. Wapuję jak głupi kiedy mogę i miesięcznie idą max 2 grzałki po 9,90zł (na początku idzie więcej bo trzeba wyczuć jak ich nie przepalać) i około 40-50 ml liquidu co jest ceną do 50 zł (jadę na tych tańszych, ciut rzadszych w konsystencji). To daje max 70zł miesięcznie jarając e-szluga jak smok... No i gęsta para imitująca dym, lepsza niż z sheeshy w sam raz kiedy mam ochotę się pobawić kółeczkami! Jeśli jesteś zainteresowany to gorąco polecam chociaż spróbować :)

rz...........nu

2015-11-15, 00:43
Za wariata napie**alającego kółka z przerobionego e-papierosa, ... zawsze piwko!

ProVVe

2015-11-15, 14:13
j***ny. Ciekawe czy z fajki dałby tak radę...

timekr1

2015-11-15, 18:11
Paliłem Mild'a i Volish'a, ale takiej chmury nigdy nie miałem. Po pierwsze: trzeba się tym zaciągać jak shishą (od razu do płuc) czy jak zwykłym analogiem (dym do ust, a potem z powietrzem do płuc)?

fun88

2015-11-15, 18:21
Wymiata robieniem kółeczek z dymu :homer: wzór godny naśladowania.... :idzwch*j:

y4ck

2015-11-15, 18:30
Chłopak z brodą umie lepiej

Satanek328

2015-11-16, 04:52
@timekr1 do tego trzeba mieć troszkę lepszy sprzęt a liquid to przynajmniej 70% gliceryny i zaciąga się do płuc

Teflon666 napisał/a:

czy jakiś tutejszy ekspert mógłby polecić jakiś dobry sprzęt tej klasy do takiego chmurzastego e-palenia, najlepiej jakimś linkiem do alledrogo lub sklepu internetowego? Teraz tyle tego na rynku że ciężko się połapać co dobre a co chiński szajs. Thank you from the mountain :D



ja polecam x-cube 2 dużo mocy (po update 180W) wygodni i całkiem tani

i do tego TFV4 niby tank ale chmura potężne albo jakiś driper ale to już wedle uznania

Motorider121

2015-11-16, 10:00
Można powiedzieć, że w porównaniu do powyższych wypowiedzi jestem ekspertem, więc się wypowiem kolejno w odpowiedzi na wasze pytania i komentarze:
(Oczywiście musicie też brać pod uwagę, że piszę na podstawie mojego dość skromnego doświadczenia)
@Teflon666 To zależy, ile chcesz wydać. jeśli chcesz być bardzo oszczędny, to w moich stronach jako dobry, budżetowy e-papieros uchodzi komplet https://e-dym.pl/pl/nowosci/1398-zestaw-e.html?search_query=ijust&results=7 z grzałkami 0,5ohm
Jeśli masz trochę więcej kasy i chcesz pewniejszy sprzęt- powinien wystarczyć taki komplet:
https://e-dym.pl/pl/mody/1131-istick-50w-solo.html?search_query=istick+50W&results=6
https://e-dym.pl/pl/clearomizery/1183-aspire-atlantis-clearomizer.html?search_query=aspire+atlantis&results=6
Bardzo wygodny w użyciu i dobrze chmurzy, do tego grzałki od 0,5ohm w dół. Możesz też porwać się na Isticka 100W, który kosztuje 165zł, ma 50W więcej, ale nie ma wbudowanych akumulatorów (które kosztują około 40 zł za jeden) i na tej górze akurat ciężko byłoby wykorzystać cały potencjał tej baterii.
Jeśli masz sporo czasu i cierpliwości- godny polecenia jest rodzaj e-papierosów typu "drip" czyli coś jak na powyższym filmiku, nie ma zbiornika, sam kręcisz grzałki, olejek lejesz po bawełnie. W tej dziedzinie jestem akurat dość dobrze wyspecjalizowany (zapraszam na mój profil na instagram Motorider121) i chętnie udzielę wszelakich wskazówek.
Tutaj koszta przelicza się trochę inaczej, bowiem nie sztuką jest kupić górę i baterię. Tu trzeba się solidnie obkupić. Gdybym nie rzucił palenia, miałem kupić taki setup:
https://e-dym.pl/pl/nowosci/1322-smpl-mod-kl.html?search_query=smpl&results=1
https://e-dym.pl/pl/nowosci/1124-doge-x2-atomizer-tobeco.html?search_query=doge+x2&results=2
Do tego trzeba dokupić dwa akumulatorki i sporo drutu i bawełny, i dobrze jest mieć warsztat do grzałek itd. razem wychodzi około 250 zł
No i ostatni przypadek: jeśli nie szkoda ci hajsu bo jesteś bogatym sk***ielem jak mój znajomy- kup sobie ten zestaw:
https://e-dym.pl/pl/nowosci/1306-smok-x-cube-ii-tc.html?search_query=x+cube&results=1
https://e-dym.pl/pl/nowosci/1357-smok-tfv4-subohm-tank-single-kit-5ml-.html?search_query=subohm+tank&results=5
Do tej pory nie spotkałem niczego, co by dawało większą chmurę. Trzeba używać na tym grzałek o bardzo niskim oporze max 0,3ohm


@Sharsh Pod koniec palenia szło mi 300ml olejku miesięcznie ;) Najbardziej korzystnie jest robić olejki samemu, bo za 500ml olejku (moc 6mg) płacisz wtedy ok 110 zł
To nie jest para imitująca dym, tylko dym powstały ze spalania glicerolu ;) gdyby to była para (np. wodna) to parzyłaby całe górne drogi oddechowe

@rzklanu To nie jest przerobiony e-papieros, coś takiego jest w seryjnej produkcji

@timekr1 Przy vapowaniu (rasowym chmurzeniu) zaciągasz się od razu do płuc, jeśli dostajesz po tym ataku kaszlu to zmień moc olejku, no chyba że palisz 6mg to musisz się przyzwyczaić

PS: te sztuczki z dymem to góra tydzień nauki ;)

Satanek328

2015-11-16, 15:44
Motorider121 napisał/a:


PS: te sztuczki z dymem to góra tydzień nauki ;)



Te sztuczki do jest pół roku albo i więcej nauki bo kółka wydają sie łatwe ale żeby opanować to w takim stopniu jak on czy inny jemu podobni to trzeba wiele ćwiczyć

Motorider121

2015-11-16, 17:48
Satanek328 napisał/a:



Te sztuczki do jest pół roku albo i więcej nauki bo kółka wydają sie łatwe ale żeby opanować to w takim stopniu jak on czy inny jemu podobni to trzeba wiele ćwiczyć



Ćwiczyłem jak mi się chciało, a sztuczki z dymem wychodziły mi już całkiem nieźle. No i nie mogłem zbyt intensywnie ćwiczyć, bo przy takiej ilości dymu nawet 6mg może doprowadzić do porzygu :P
(e-paliłem przez jakieś 2 lata, vapowałem przez około pól roku)

Satanek328

2015-11-16, 18:48
Motorider121 napisał/a:



Ćwiczyłem jak mi się chciało, a sztuczki z dymem wychodziły mi już całkiem nieźle. No i nie mogłem zbyt intensywnie ćwiczyć, bo przy takiej ilości dymu nawet 6mg może doprowadzić do porzygu :P
(e-paliłem przez jakieś 2 lata, vapowałem przez około pól roku)



Ja wapuje już ponad rok i kółka jak kółka wychodzą ale nie takimi seriami jak oni czy te "meduzy" jednak to kółko musi być idealne żeby wpuszczając w nie dym nie rozleciało się