18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Daniel Wretström

Paragraf14 • 2013-06-02, 23:46
Historia Daniela Wretströma

ypsilanti

2013-06-03, 20:16
"Szwecki sąd". Czepiam się, ale strasznie jebie po oczach taki błąd.

melemele89

2013-06-03, 20:26
Człowiek to Zwierze przyjmijcie to do wiadomości

alfLeso

2013-06-03, 20:56
To jest nie do przyjęcia, aby jakiś brudas się panoszył.

timmy77

2013-06-03, 21:16
Jak by siedzieli w swoich państwach to by nie mieli problemu z rasistami.

Gabranth

2013-06-03, 21:57
dorian7171 napisał/a:

Obrazek ups..



Chyba raczej imigrantami. Nie ma piwa.

picco

2013-06-03, 22:09
Oczywiście w mediach i jedynym źródle wiedzy dzisiejszych oczytanych ludzi - Wikipedii, obecny jest jako młody neonazista "white power skinhead". Jego śmierć natomiast była wynikiem bójki(zawsze myślałem, że to obustronna walka), której inicjatorem był zły naziol, a reszta po prostu reagowała na przemoc i dyskryminację.

Nie wiem czy się mylę, ale odnoszę wrażenie, że zdecydowanie większość "aktów przemocy" ze strony murzynów to ci którzy są wyznawcami religii pokoju. Widać to w samej Afryce jak i Europie w ostatnim czasie. To potwierdza, że destruktywność jest nieodłącznym elementem tego wyznania.

metalhead1

2013-06-03, 22:09
Kurde ruszył mnie ten materiał. U nas już wszyscy patrioci są nazywani nazistami, w całej europie dzieje się to samo. Musimy nauczyć się szanować naszą kulturę i historię tak jak szanowali ją wszyscy ginący za naszą Polską ziemię, inaczej nasze dzieci i wnuki będą traktowane tak jak ten narodowiec. A kto wie może i jeszcze nas spotka taki los.
Co to za nuta?

Dobrutro

2013-06-03, 23:27
dorian7171 napisał/a:

Obrazek ups..



Chyba z imigrantami, którzy do nich przypływali z innych rejonów świata. A nie emigrantami, bo to nie Indianie się wyprowadzali z Ameryki.

uthero

2013-06-03, 23:43
j***ne lewackie k***y jestem skinem i moge byc z tego dumny ze ich gnoje na kazdym kroku

EdmundKemper

2013-06-04, 16:19
Nacjonalistom się należy? A za co? Mordują? Walczą o swoje prawa, które są dyskryminowane. Już widać, że postulat postulatowi nierówny.

fighters1994

2013-06-04, 17:54
mam 19 lat, jestem chłopakiem i poryczałem się jak dziecko kiedy to obejrzałem... niektórzy ludzie rzeczywiście zachowują się jak bydło ale już nic się z tym nie zrobi ;/ Jak można drugiemu niewinnemu człowiekowi cokolwiek zrobić... nie mówiąc już o morderstwie... może większość z was nie zdaje sobie z tego sprawy śmieje się z takich rzeczy ale każdy człowiek jest dla kogoś bohaterem i skarbem ojciec matka syn czy córka... to boli to cholernie boli jak ludzie traktują innych. poco to wszystko? po nic , zamiast żyć w jakiejś pie**lonej harmonii robimy sami sobie piekło tylko dla własnej korzyści! pie***le ten świat poco mam zakładać rodzinę jak jakiś je**ny ku**s mnie dźgnie nożem albo jakiś idiota zabije moją żonę? to wszystko zostało źle zrobione od samego początku

smyndryl

2013-06-04, 18:51
Nie ujmując szacunku Danielowi, to historia z przed prawie 13lat..

kashshaptu82

2013-06-14, 09:17
uthero napisał/a:

j***ne lewackie k***y jestem skinem i moge byc z tego dumny ze ich gnoje na kazdym kroku


a potem znowu przeczytamy, ze biedny chlopak o umiarkowanie prawicowych pogladach zostal nieslusznie zaatakowany przez grupe mniejszosciowa i zasztyletowany. jako uzytkownik sadola jestem z Ciebie dumny, ze chcesz wlasnym sumptem wzbogacic ten portal o kolejnego newsa :ok: