18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dance skills

ASAKKU • 2015-01-11, 17:16
Takie tam z ZOO + muzyka "narzędziowa"... 8-)

Prze-moc

2015-01-12, 11:26
Stnq napisał/a:

@Prze-moc za to ty jesteś entelegenentny i wielce oświecony. Jakby biali byli tacy jak ty, to byśmy k***a z jaskini koło nich nie wyszli. Bylibyśmy, jak ty, debilami z klapkami na oczach i ch*jem świeżbiącym w dupie, bo ktoś coś lepiej od nas. Mądry biały by takiego czarnego wykorzystał. Durny, jak ty, pluł by śliną jęcząc jak p*zda, że czurny i że łon je zwierze.

Debil z ciebie jak ja pie**ole, aż nie wierzę, żeś biały, pie**olcu. Tępy jesteś jak ciapak.




monotonie i nudno się powtarzasz , zero argumentów prócz jednego że ci sie czarna małpka podoba jak tańczy :-/
ja mam muzina w pracy i bardzo go lubie dzwiga sprzata i nie marudzi bo kocha polskiego złotego za którego w somali ( stamtąd przyjechał ) wyżywi pół wioski a i tu nie najgorzej żyje Ale nawet on w przeciwieństwie do ciebie wie jakie miejsce zajmuje w hierarchii homosapiens na świecie , zdaje sobie sprawe z tego ze gdyby nie biali ludzie to te ich wioski zjadły by sie od środka a jego piękni amerykańscy bracia których ogląda w tv nigdy by nie osiągneli tego co mają gdyby nie biali ( albo okradli białego albo wykorzystali )
Jestes durniem " kolego " a z pewnością ignorantem , masz oczywiscie prawo byc debilem i podziwiac czarnych za ich zwieżęce ciało , kocie ruchy i darcie mordy przy kazdej mozliwej sytuacji , równiez mozesz sie zachwycać ciapakami w końcu gdyby nie oni nigdy byś nie zjadł swojego ukochanego kebaba ale za jakiś czas moze nie ty ale twoje dzieci o ile takie uda ci sie zrobić bedą na ulicy mijać wiecej kolorowych niz białych Polaków , córka do domu przyprowadzi ci czarnego bo ma wiekszą pałe i jest fajny bo sie odróżnia tańcem od białych powie " tata ja go kocham bo on fajnie tańczy bedzie mnie r*chał a twoi wnukowie juz bedą kolorowi wiec soryy ale na mnie zakończymy nasz ród , puzniej to juz tylko afrykańsko polskie coś z naszym nazwiskiem albo i nie "
Wyobraźnia ruszyła baranie !
A jezeli jeszcze ci mało to zapraszam do pierwszego lepszego klubu w Warszawie lub duzym miescie gdzie kolorowi przychodza za pare $ wyrwać białe laski , zobaczysz wtedy do czego doprowadzila taka ignorancja jaką ty reprezentujesz .
Jiim - nie wiem jak sie to pisze ale tak mi sie przedstawił stały bywalec mojego klubu 2 razy potrafi wyjsc jednej nocy z " głupią Polka " z klubu wydymac murzyńską pałą i wrócić po jeszcze bo fajnie tańczy .
choc jesteś debilem to mam nadzieje że nie trafił na twóją córke lub siostre bo tego nie zycze nikomu .

Stnq

2015-01-12, 16:00
@prze-moc jesteś popie**olony, w dodatku jesteś też analfabetą, jeśli nie znalazłeś więcej niż jednego argumentu tam. :)

Widzisz jełopie, talent, na przykład, tak jak wirus czy bakteria, nie segreguje na kolory skóry. I jeśli nie jest się neandertalem z gównem zamiast mózgu, to docenia się talent, niezależnie od tego, kto go reprezentuję. Czy ja mówię coś na temat ich praw, ich emigracji, czegokolwiek? jesteś przypadkiem ciężkiego niedoj***nia mózgowego szukającego afery gdzie się da, pie**olony mąciwodo. ch*j mnie obchodzi twoje (tfu) zdanie na temat czarnych, nikt cię o nie nie prosił, więc wypie**alaj z nim, wsadź je sobie głęboko w swoją czarną dupę.

Naucz się może języka polskiego, bo byle kali wie, że "pÓźniej" się pisze zupełnie inaczej, niż ty. Analfabetyzm z pierwszego zdania był trafny :)

Jakbyś użył swojego gówna w głowie do myślenia, zmusił się do przeczytania i ZROZUMIENIA tego, co napisałem, to nie prowadzilibyśmy w ogóle tej durnej dyskusji. Ale nie. Ty musisz popie**olić swoje rasizmy i przypie**olić się do każdego, kto nie myśli w tak debilny sposób jak ty.

Moja córka nie przyjdzie z czarnym do domu, bo wychowam ją na zdrową, inteligentną białą kobietę. Nie mam się co martwić.

Zwieżęcę. k***a. Słownikiem się jebnij.

watryk

2015-01-12, 17:27
@Prze-moc

można być rasistą, tak jak większość na tym forum,
ale ty jesteś po prostu sp***olony.

chicagopolice

2015-01-12, 19:01
Shirashi napisał/a:

Ssijcie wafla...
Gość ma dobry skill...
Piwko się należy...



Oczywiście mówisz o autorze tematu. "Takie tam z zoo..." :wodka:

tytanowy88

2015-01-12, 20:20
Dlatego nie pozwalają im słuchać muzyki w pracy bo instynktownie zaczynają tańczyć i nie są wtedy wydajni

osmek

2015-01-12, 21:19
Dzikiemu piwa nie dam i ku*as

Prze-moc

2015-01-13, 01:40
Stnq,

:ja_pie**ole: ok twoja racja mój spokój ,
a twoja mała cos czuje juz ma za sobą przygode z tym zwierzakiem co go podziwiasz życzę by i twój zieńć tak ładnie tańczył i cie zachwycał . waflu sp***olony :->

RybakP

2015-01-13, 17:25
sterydall napisał/a:

co to za nuta?



Wystarczy wpisać "Darude Sandstorm" i każdą nutę znajdziesz, działa 100%, polecam :ok:

Stnq

2015-01-13, 22:51
@Prze-moc zieńć. k***a. Daj nr konta to ci na słownik przeleję, biedaku umysłowy. Won w podskokach