18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Damskie oświadczyny

Fiszu • 2018-08-09, 12:35
Powodem, dla którego kobiety nigdy nie będą oświadczać się facetom, jest to, że gdy tylko padną na kolana, Ci zaczynają rozpinać rozporek ;)

~Velture

2018-08-09, 12:47

100Burned

2018-08-09, 13:59
Erutlev to co wrzuciłeś jest megagalaktycznie w ch*jjapie**ole masakrycznie takżemożnasięzesrać sadystyczne. Piwo.

wpr

2018-08-09, 22:20
Ohohohehe doobre k***a, ale dowcip, kobiety to k***y ogarniacie? Heehe od razu rzucają się do ku*asa, a to szmaciska co nie... Boki k***a zrywać.

Fiszu

2018-08-09, 22:44
wpr, Dowcip, jak dowcip. Jak nie potrafisz się zdystansować i szukasz górnolotnej myśli przewodniej, czy nauki życiowej to pal wrotki do szkółki niedzielnej i nie dopisuj ideologii do swojego braku talentu. W podpisie profilowym kobietę równasz z michą... rozdwojenie jaźni, czy Twoja Grażyna hakuje Ci konto? ^^ :->

wpr

2018-08-09, 23:46
Braku talentu? Misiu, dowcip ma to do siebie że powinien być śmieszny. Twój nie jest. Rozrysować Ci to?

Mors_Nigra

2018-08-10, 00:15
@wpr zrób mu wykres, inaczej nie skuma.

Argeusz

2018-08-10, 04:33
@Erutlev zajebiste nagranie :D Romantycznie, nietypowo, a facet ją tylko r*cha :D piekne jest to, że jak coś nie idzie po myśli kobiet to zaraz wk*** i płacz. Prawie zawsze tak jest.

Fiszu

2018-08-10, 10:20
wpr, Cóż... skoro wszedł to chyba dla kogoś jednak jest ;) Nie trafił w Twoje wysublimowane i górnolotne poczucie humoru, co jest niewątpliwą stratą nie do przebolenia i plamą na honorze całego narodu.... a nie. Jednak nie jest, więc :idzwch*j:

wpr

2018-08-10, 18:45
Fiszu napisał/a:

wpr, Cóż... skoro wszedł to chyba dla kogoś jednak jest ;) Nie trafił w Twoje wysublimowane i górnolotne poczucie humoru, co jest niewątpliwą stratą nie do przebolenia i plamą na honorze całego narodu.... a nie. Jednak nie jest, więc :idzwch*j:



Ale mi powiedziałeś. Normalnie aż mi się kredki z piórnika wysypały. Ty to jesteś gość jednak. Pozdrawiam ciebie i życzę powodzenia w rozśmieszaniu mas.