18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Damski bokser...

Jesse.Pinkman • 2022-01-24, 10:15
...i szybka kar(m)a.

SpaceGod

2022-01-24, 22:20
Z jednej strony kawał ch*je ze jej nie pomógł No ale ktos musi to dla nas nagrywać :evil:

Wincusiek

2022-01-24, 22:22
a pewnie go zdradziła czarna mamba, takich nie szkoda

vortexture

2022-01-25, 02:53
adrianthc napisał/a:

Najpierw dostaje w ryj, a później broni swojego księcia. Nie warto pomagać tym szmatą w takiej sytuacji.



1. szmatom, tak się odmienia wyraz szmata w tym kontekście

2. nie pomaga się kobietą w takich sytuacjach tłucząc ich gacha. Przyjedzie policja i to ten który pomógł trafi do pierdla za pobicie bo głupia baba będzie chronić swojego Rambo, który ją bije równie mocno jak kocha

KubekKawy2

2022-01-25, 09:38
vortexture napisał/a:

1. szmatom, tak się odmienia wyraz szmata w tym kontekście
2. nie pomaga się kobietą w takich sytuacjach tłucząc ich gacha. Przyjedzie policja i to ten który pomógł trafi do pierdla za pobicie bo głupia baba będzie chronić swojego Rambo, który ją bije równie mocno jak kocha



Debil poprawia debila. Ręce opadają .... Piszę się: KOBIETOM jak już, KOBIETĄ to jest Twoja Mama. To jest ta sama zasada co ze szmatą.
Masz google, słowniki i chyba mózg więc zanim coś publicznego napiszesz to użyj, którejś z tych rzeczy

gallanonim800

2022-01-26, 15:17
adrianthc napisał/a:

Najpierw dostaje w ryj, a później broni swojego księcia. Nie warto pomagać tym szmatą w takiej sytuacji.



SzmatOM analfabeto.

Zasysacz

2022-01-27, 04:07
djpyza napisał/a:

jak nie umiesz opanować swoich emocji proponuje wybrać się do lekarza !a po 2 nie wpoili ci takich wartości w domu że jaka kobieta by nie była jej się nie bije . chyba raczej nie



O.o nie wiem czy jaja sobie robisz czy poważnie mówisz. Ja jestem zwolennikiem równouprawnienia i wpie**olu dla każdego kto jest głupim złamasem bez różnicy kobieta facet ksiądz czy kosmita. Jesteś j***nym patusem i wk***iasz innych dostajesz w ryj sprawa prosta. A nie jakieś śmieszne hasła że kobiet sie nie bije bez względu na to jakie są. A h*ja właśnie potem takie są bo myślą że wszystko im wolno skakać po innych bo wielka pani, wielki pan czy super kosmita.

marmal napisał/a:

Wiesz , jakby Kobieta miały tyle siły co facet ,to by też za nie jedno wpie**ol dostał



Ale nie mają. Kobietom brak instynktu samozachowawczego właśnie wpajane przez lata że kobiet nie bije się nawet kwiatkiem. Świat weryfikuje takie księżniczki. Wqrwia typa leci lep na ryj i refleksja to co sprytniejsze co się właśnie stało, większość się nie uczy.