18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Damiano dostaje kopa

Cyjanek • 2020-10-06, 21:57
A jak będzie w sobotę? Jestem za Damianem, ale no nie wiem... Brakuje mu chłodnej głowy podczas walki.


ra0mir

2020-10-06, 22:02
A kto k***a jest ten Damiano?
Już wolę oglądać jak sra mój pies.

Scartabelli

2020-10-06, 22:06
ra0mir napisał/a:

A kto k***a jest ten Damiano?
Już wolę oglądać jak sra mój pies.



Brązowy medalista mistrzostw olimpijskich w zapasach w stylu klasycznym. Trochę szacunku pajacu

ra0mir

2020-10-06, 22:09
Scartabelli napisał/a:

Brązowy medalista mistrzostw olimpijskich w zapasach w stylu klasycznym. Trochę szacunku pajacu



Morda synku.
Podniecasz się rozrywką dla dresów? Żałosne...

Cyjanek

2020-10-06, 22:10
ra0mir napisał/a:

Morda synku.
Podniecasz się rozrywką dla dresów? Żałosne...



Natomiast ciebie podnieca srający pies :roll: Nie radzisz sobie ze swoim sp***olonym życiem i musisz sobie ulżyć w necie wyzywając i informując nas o swoich ''rozrywkach''.

ra0mir

2020-10-06, 22:13
Koledzy z klasy czy geje? :)

aaaaaaaaaaaaaa

2020-10-06, 22:13
h*j z tym kim jest damianek... jedyne co dobre w tym filmie to reakcja "sędziego".

Cezar87

2020-10-06, 22:20
Scartabelli napisał/a:

Brązowy medalista mistrzostw olimpijskich w zapasach w stylu klasycznym. Trochę szacunku pajacu



Znasz wszystkich medalistow olimpijskich na pamiec? szczegolnie ze to bylo dobrych kilka lat temu. Wiekszosc ludzi o nim nic nie wie no chyba ze przez ksw ale to pay per view wiec nadal sądzę ze malo kto o nim slyszal ;)

Ce...........00

2020-10-06, 22:54
oglądać jak dwóch chłopów się napie**ala i jeszcze wykupywać jakieś ppv żeby móc to w ogóle oglądać? lepiej kupić czteropaka harnasia, pójść pod 24/7 monopolowy i niech zaczną się igrzyska.

Tr...........ty

2020-10-06, 23:31
Cyjanek napisał/a:

Damiano dostaje kopa



Dobry następca Szpulki

ra0mir

2020-10-06, 23:37
Cyjanek napisał/a:

Natomiast ciebie podnieca srający pies Nie radzisz sobie ze swoim sp***olonym życiem i musisz sobie ulżyć w necie wyzywając i informując nas o swoich ''rozrywkach''.



Jednostrzałowcu w każdej dziedzinie życia bym cię rozj***ł :)

Cyjanek

2020-10-07, 00:01
ra0mir napisał/a:

Jednostrzałowcu w każdej dziedzinie życia bym cię rozj***ł


Z takim życiowym marginesem byłoby wstyd konkurować. Idź oglądać srającego psa :amused:

ra0mir

2020-10-07, 00:10
Cyjanek napisał/a:

Z takim życiowym marginesem byłoby wstyd konkurować. Idź oglądać srającego psa



Zgadzam się :)
Idź już spać robolu bo do roboty zaśpisz :)

dżonyłojlker

2020-10-07, 00:11
Cezar87 napisał/a:

Znasz wszystkich medalistow olimpijskich na pamiec? szczegolnie ze to bylo dobrych kilka lat temu. Wiekszosc ludzi o nim nic nie wie no chyba ze przez ksw ale to pay per view wiec nadal sądzę ze malo kto o nim slyszal



Dobra, już nie pie**ol głupot. Ja np. nie interesuję się tym całym MMA i ch*j mnie to obchodzi, ale o tym człowieku już dawno słyszałem.

ra0mir napisał/a:

Jednostrzałowcu w każdej dziedzinie życia bym cię rozj***ł



Takimi tekstami tylko potwierdzasz jak bardzo jesteś żałosny.

ra0mir

2020-10-07, 00:20
StalowyNożyk napisał/a:

Dobra, już nie pie**ol głupot. Ja np. nie interesuję się tym całym MMA i ch*j mnie to obchodzi, ale o tym człowieku już dawno słyszałem.
Takimi tekstami tylko potwierdzasz jak bardzo jesteś żałosny.



No ale to prawda :)
Rodzina, firma, dom, 100kg mięśni :)

A on?
Podnieca się ksw, tzw. freakshow.
W którym kiedyś wystąpił emerytowany słaby Japończyk z pride i nie miał co z Khalidovem robić.
KSW oglądają życiowe zera i taka jest prawda :)