18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dama to sama w słup nie wjedzie...

Halman • 2022-11-02, 17:12

no chyba ze jej pod koła rzucą...

wojtekpwse

2022-11-02, 17:16
Jerzy Bralczyk wypłaca Ci liścia za wiechanie.

Baronessa

2022-11-02, 17:24
A ten w białej koszuli drzemkę sobie urządził na asfalcie...?

to...........10

2022-11-02, 18:38
Baronessa napisał/a:

A ten w białej koszuli drzemkę sobie urządził na asfalcie...?



To Włochy, więc pewnie sjesta :D

KremufkowyPotwor

2022-11-02, 18:45
Baronessa napisał/a:

A ten w białej koszuli drzemkę sobie urządził na asfalcie...?



Jest koneserem muzyki i słucha płyt chodnikowych

Belweder

2022-11-02, 19:26
Nie chce nic sugerować ale kobiety jeżdżą strasznie bezmyślnie (podobno bezpiecznie? bo jadąc 30km/h na 50km/h nie da się rozpie**olić chyba). Jeśli chodzi wpuszczenie kogoś do ruchu to baby jadą patrząc prosto przed siebie, obie ręce na kierownicy i mózg wyłączony. Albo przykład - jest lewoskręt i z naprzeciwka mini korek - jeśli jedzie koleś to zostawi szczeline dla aut które stoją na lewoskręcie, bo i tak ch*j go zbawi, że te 1 auto będzie bliżej stał w korku natomiast baba podjedzie pod dupe auta poprzedzającego i zakorkuje cały lewoskręt - widzę to codziennie wracając z pracy. Kobiety jesteście upośledzone czy jak? :-(

kris1978

2022-11-02, 20:10
Belweder napisał/a:

Nie chce nic sugerować ale kobiety jeżdżą strasznie bezmyślnie (podobno bezpiecznie? bo jadąc 30km/h na 50km/h nie da się rozpie**olić chyba). Jeśli chodzi wpuszczenie kogoś do ruchu to baby jadą patrząc prosto przed siebie, obie ręce na kierownicy i mózg wyłączony. Albo przykład - jest lewoskręt i z naprzeciwka mini korek - jeśli jedzie koleś to zostawi szczeline dla aut które stoją na lewoskręcie, bo i tak ch*j go zbawi, że te 1 auto będzie bliżej stał w korku natomiast baba podjedzie pod dupe auta poprzedzającego i zakorkuje cały lewoskręt - widzę to codziennie wracając z pracy. Kobiety jesteście upośledzone czy jak?



A to że znaków nie czytają i na światła nie reagują, to nie zauważyłeś? W ubiegłym tygodniu trzy sytuacje miałem, że choć zapaliło się czerwone to przejechała, bo przecież ten przed nią też pojechał.

I to notoryczne max 70km/h, nieważne gdzie. Zabudowany, czy nie zabudowany, bez różnicy. ch*j mnie strzela z tymi babami.

jagerros

2022-11-02, 20:11
Straszny jazgot, tyle...

ZaSwojePiję

2022-11-02, 21:08
Kazdy kto jazde wiekszosci bab, ktore prowadza jak uposledzone i przez to mdzy innymi zbyt wolno i w ogole nie dynamicznie, nazywa bezpieczna jazda sam jest pie**olniety i powinien isc do psychiatry.

HCI

2022-11-03, 00:10
Baronessa napisał/a:

A ten w białej koszuli drzemkę sobie urządził na asfalcie...?



Nie, patrzy czy katalizator można zapie**olić.

Suckday

2022-11-03, 05:24
Dziadek w białej koszuli, mistrz drugiego planu.
Tak mu kulasy podcięło, że aż fiknął oberka. :smiechzula:

Anal_Intruder_69

2022-11-03, 08:01
kris1978 napisał/a:

A to że znaków nie czytają i na światła nie reagują, to nie zauważyłeś? W ubiegłym tygodniu trzy sytuacje miałem, że choć zapaliło się czerwone to przejechała, bo przecież ten przed nią też pojechał.
I to notoryczne max 70km/h, nieważne gdzie. Zabudowany, czy nie zabudowany, bez różnicy. ch*j mnie strzela z tymi babami.



Nooo, tu masz rację kolego. Często jadąc do pracy, jak to rano, ruch wzmożony. Teren zabudowany, przede mną jedzie ktoś 70 kmph. Myślę - elegancko! Jak będą pały stały to jego zgarną :-P Więc jadę sobie jako drugi. Koniec terenu zabudowanego, mija 500m, kilometr, a to dalej jedzie 70. Wyprzedzam. Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby w takiej sytuacji kierował facet. Serio. Zawsze baba, zazwyczaj kurdupel, co ledwo oczy nad kierownicę wystają. I jedzie 70. Bo to dla niej optymalna prędkość, ona tak uznała i tak ma być. ch*j tam oznakowanie, ch*j przepisy. Ona jedzie 70 i kropka. I co z tego, że w zabudowanym przekracza, a poza zabudowanym blokuje? Przecież to jest fajna i bezpieczna prędkość i wszyscy co myślą inaczej są kretynami.

A traf na godzinę 7:45 (mam zmienne godziny pracy więc czasem i o tej jadę) jak baby odwożą bąbelki do szkoły. Tyle kurew co wtedy rzucam, to nawet podczas strajku taksówkarzy nie było.

A o tym co baby odpie**alają jadąc 40 kmph na pasach do rozpędu próbując się w ten sposób włączyć do ruchu na autostradach lub "eskach" już nie wspomnę.