18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dama przy bankomacie

~Angel • 2020-09-17, 17:47
Z przyzwyczajenia aby dostać kasę ściąga gacie.


Flaczyna

2020-09-17, 21:54
Odruchowo wypina dupę, gdy ma dostać pieniądze.

piotrekt1976

2020-09-17, 23:28
angel_punx napisał/a:

A później ktoś jej wyliże c*pkę na imprezie w kiblu.



c*pke????? miales na mysli rozwalona kape walaca szczochem? Do damy to taka droga jak do ksiezyca, to zwykly szlauf a nie ksiezniczka ....

JaTylkonaChwile

2020-09-17, 23:34
Juz tlumacze : Barclays, UK.

Jesli ktos jeszcze jakims cudem nie wiem to wyjasniam : angolki potrafia sie schlac jak sk***ysyn. Potrafia byc wyciagane na czworaka z klubu i ogolnie doprowadzic sie do takiego stanu, ze dziala na nich tak wyszukany tekst jak : jestes piekna, chcesz sie r*chac?
Te k***iszony nawet w zime przy temp -15 musza isc na impreze ubrane jak ukrainskie k***y przydrozne. Nie to zebym byl waginosceptykiem - ale pie**olone wielkie dupska, bebech wylewajacy sie z za paska, doklejone 20cm rzesy i 5kg tapety to nie moj fetysz. W Irlandii koles z naszej ekipy zostal zaczepiony bo akurat zrobil na glowie irokeza - przechodzace laski zatrzymaly sie a jedna z nich powiedzial, ze ma fajna fryzure i zapytala czy mu obciagnac...
Mnie juz takie obrazki jak na filmiku nie dziwia.

chorym

2020-09-18, 00:59
JaTylkonaChwile napisał/a:

Juz tlumacze : Barclays, UK.
Jesli ktos jeszcze jakims cudem nie wiem to wyjasniam : angolki potrafia sie schlac jak sk***ysyn. Potrafia byc wyciagane na czworaka z klubu i ogolnie doprowadzic sie do takiego stanu, ze dziala na nich tak wyszukany tekst jak : jestes piekna, chcesz sie r*chac?
Te k***iszony nawet w zime przy temp -15 musza isc na impreze ubrane jak ukrainskie k***y przydrozne. Nie to zebym byl waginosceptykiem - ale pie**olone wielkie dupska, bebech wylewajacy sie z za paska, doklejone 20cm rzesy i 5kg tapety to nie moj fetysz. W Irlandii koles z naszej ekipy zostal zaczepiony bo akurat zrobil na glowie irokeza - przechodzace laski zatrzymaly sie a jedna z nich powiedzial, ze ma fajna fryzure i zapytala czy mu obciagnac...
Mnie juz takie obrazki jak na filmiku nie dziwia.



Ta mi w uka taka murzynka raz zaproponowala zeby mi obciagnac na srodku parku, ale ze jestem lojalnym i przyzwoitym gosciem to poszedlem do twojej starej

bard1988

2020-09-18, 07:29
Kranik trochę popuszcza, potrzeba hydraulika.

Perhydrol

2020-09-18, 15:19
Aż się prosi żeby zaj***ć kopa

Irokez

2020-09-18, 21:51
Przelew robi, a tu taka sensacja...

Tr...........ty

2020-09-19, 13:47
chorym napisał/a:

ale ze jestem lojalnym i przyzwoitym gosciem to poszedlem do twojej starej



Nie mierz wszystkich swoją miarą. To, że twoja stara potrafiła spłodzić takiego kretyna, pewnie do dzisiaj się zastanawia z kim, to nie znaczy że innych musisz obrażać.

Prof._Kot_Budd

2020-09-19, 18:20
@~Beny
A właśnie typ dobrze mówi, nie wszystkie tak mają, ale miałem w ch*j lasek, nawet tych kulturalnych, co idąc "siusiu" musiały to k***a zakomunikować, szlaufy komunikowały to wszystkim obecnym a te normalne tylko mi.
Tak sobie teraz myślę, że może to było po to, żebym przypadkiem nie pomyślał, że idą srać, bo potem by mi się przypomniało podczas wiadomych czynności, no i w ogóle przecież babki nie srają.
Aha, mija im z wiekiem, albo może teraz już się zadaje z normalnymi kobietami.

yoyobart

2020-09-20, 16:38
ch*j ma jaja. a p*zda?hmmm ciekawe