18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Daleko nie zajechali...

Halman • 2022-03-29, 16:54

złodziejskie nasienie w ogóle nigdzie nie pojechało... :-D

DarioLee

2022-03-29, 19:47
I bardzo dobrze .





a tak BTW w końcu pokończyły się NIESŁUSZNE Bany wielu użytkowników którzy mieli (czelność) komentować sprawy w tematach poświęconych Ukrainie .

Z pewnością nie jedna osoba zauważyła te gówno burze które się toczyły i nadal toczą w tematach Ukrainy .

Dzięki tym działaniom Ruskie Trolle miały tu istny raj w prowadzeniu dezinformacji i podpuszczaniu jednych na drugich .

Wiele razy widziałem jak to się ludzie tu wyzywali od najgorszych , grozili jedni drugim itp itd . Za te wszelakie działania nie dostawali banów co daje sporo do myślenia o tym, ze regulamin jest egzekwowany w bardzo ciekawy sposób i to na niekorzyść normalnych użytkowników .

Chciałbym zaznaczyć, ze ten pie**olnik który niestety się odpie**ala na forum powstał dzięki pewnemu Moderatorowi , który pobanował starych wyjadaczy tego forum którzy tworzyli tu unikatową i ciekawą społeczność , która niejednokrotnie potrafiła prowadzić ciekawe dyskusje pod postami .

Pewnie znowu dostanę BANA za te słowa no ale trudno , nie liczę na sprawiedliwość bo jej tu zwyczajnie nie ma .

pozdro... i do usłyszenia za miesiąc lub nigdy.

Halman

2022-03-29, 19:54
DarioLee, ban za słowo "zwierzęta"? kogo sie to tyczyło?

DarioLee

2022-03-29, 19:57
Halman napisał/a:

, ban za słowo "zwierzęta"? kogo sie to tyczyło?



najprawdopodobniej murzynów . ale kto ich tu nie obraża na forum ?

Halman

2022-03-29, 20:09
DarioLee napisał/a:

najprawdopodobniej murzynów . ale kto ich tu nie obraża na forum ?



czuję że nie mówisz wszystkiego ;-)

DarioLee

2022-03-29, 20:20
Halman napisał/a:

czuję że nie mówisz wszystkiego



Powiem Ci szczerze, że nie pamiętam co dokładnie napisałem miesiąc temu . Jak by nie usunęli mojego komentarza to mógł bym ja czy ty to sb sprawdzić . Ale jeśli uważasz, że ściemniam no to trudno . Nie będę nad tym ubolewał . Ja mam wyrobione zdanie na temat pewnego Moda , zresztą chyba to dobrze widać po tematach Ukr.. co tam się oddupcza . Jedne wielki piedolnik

Halman

2022-03-29, 20:28
DarioLee napisał/a:

Powiem Ci szczerze, że nie pamiętam co dokładnie napisałem miesiąc temu . Jak by nie usunęli mojego komentarza to mógł bym ja czy ty to sb sprawdzić . Ale jeśli uważasz, że ściemniam no to trudno . Nie będę nad tym ubolewał . Ja mam wyrobione zdanie na temat pewnego Moda , zresztą chyba to dobrze widać po tematach Ukr.. co tam się oddupcza . Jedne wielki piedolnik


wierzę nie wierzę... na pewno nie dostałeś banika za dosadny synonim murzyna... :-D