18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dał pokaz swoich możliwości

~Sunday • 2024-03-02, 19:45

Młodzież w szoku :-D

BundyR

2024-03-02, 20:09
Pan Mijagi się zepsuł

Kali111

2024-03-02, 20:53
e e e eeee z podrzutem sie nie liczy

makaron011

2024-03-02, 21:40
k***a, dlatego nie polecam drążków rozporowych - takich montowanych we framudze. To gówno nie powinno istnieć.
Miałem dokładnie taką akcję.

KoniecZartow

2024-03-02, 21:47
makaron011 napisał/a:

k***a, dlatego nie polecam drążków rozporowych - takich montowanych we framudze. To gówno nie powinno istnieć.
Miałem dokładnie taką akcję.



A ja Ci powiem, że wziąłem rozporowy właśnie regulowany, bardzo mocno siedzi, nakładki gumowe są prostokątne i mają fajny punkt podparcia. Oczywiście stara framuga, postsowiecka, metalowa. W przypadku normalnych, drewnianych czy innych pracujących, efekt będzie taki jak mówisz. pie**olnie.

Baronessa

2024-03-02, 22:01
Klasyka gatunku z rozporowym gównem. Dlatego zainwestowałem już kilka lat temu ok. 150 zł w sprzęt mocowany do ściany na 6 wkrętów z różnymi chwytami. Mój max to już 8 podciągnięć z obciążeniem 20kg na klacie i jedziemy po więcej. Essa sk***ysyny!!

Tydzień przerwy i od poniedziałku lecimy z nowym planem, Jabłczan kreatyny od Treca za 100 ziko już kupiony, mam nadzieję, że dobrze będzie to gówno trzepać...

Roskosmos

2024-03-02, 22:07
KoniecZartow napisał/a:

A ja Ci powiem, że wziąłem rozporowy właśnie regulowany, bardzo mocno siedzi, nakładki gumowe są prostokątne i mają fajny punkt podparcia. Oczywiście stara framuga, postsowiecka, metalowa. W przypadku normalnych, drewnianych czy innych pracujących, efekt będzie taki jak mówisz. pie**olnie.



To się podciąga w stronę gdzie jest dokręt a nie odkręt

:-P

Baronessa

2024-03-02, 22:16
KoniecZartow napisał/a:

A ja Ci powiem, że wziąłem rozporowy właśnie regulowany, bardzo mocno siedzi, nakładki gumowe są prostokątne i mają fajny punkt podparcia. Oczywiście stara framuga, postsowiecka, metalowa. W przypadku normalnych, drewnianych czy innych pracujących, efekt będzie taki jak mówisz. pie**olnie.


Do czasu... przyjdzie taki dzień, że i twój pie**olnie, a ty razem z nim na łeb. Lepiej zainwestuj w mocowany do ściany na 6 wkrętów z różnymi chwytami, jak ja...
Obecnie mam w planach kupno hantli żeliwnych regulowanych 2x 50kg. 930zł kosztują na necie...

Lo...........cz

2024-03-02, 22:58
Baronessa napisał/a:

Do czasu... przyjdzie taki dzień, że i twój pie**olnie, a ty razem z nim na łeb. Lepiej zainwestuj w mocowany do ściany na 6 wkrętów z różnymi chwytami, jak ja...
Obecnie mam w planach kupno hantli żeliwnych regulowanych 2x 50kg. 930zł kosztują na necie...


Jak przyjebiesz formę, to te wszystkie tłuste sunie będą wyłudź zachwytu ;-)

StachuJoness

2024-03-02, 23:07

smc

2024-03-03, 00:32
Drążek, przysiady i pompki.

Tym zrobisz 100% formy nawet w więzieniu.

zwierzak30

2024-03-03, 01:03
smc napisał/a:

Drążek, przysiady i pompki.
Tym zrobisz 100% formy nawet w więzieniu.



We więźniu się mówi. We więźniu. :)