18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Daj sobie szansę na lepsze życie

PiesKracy • 2012-09-22, 04:58
A taki przekaz wisiał na drzwiach pedagoga w moim technikum :-)

dymion

2012-09-24, 00:53
lie napisał/a:

Chyba coś ze mną nie tak, bo dopiero po przeczytaniu całości uzmysłowiłem sobie, że 1wszy obrazek przedstawia peta...
Byłem pewien, że jest to wypinająca się kobieta...



wtedy byłby opis z drugiego obrazka...

HAL-9000

2012-09-24, 01:45
Dimitrij napisał/a:

Technikum ? To takie miejsce gdzie idą ci głupsi ?



Od kogo? W sensie - gdzie idą w takim razie mądrzejsi?

czebit

2012-09-24, 06:59
@up

Pewnie do zawodówki

k18t

2012-09-24, 07:05
HAL-9000 napisał/a:



Od kogo? W sensie - gdzie idą w takim razie mądrzejsi?



Chyba chodziło mu o liceum... :mrgreen:


A ten plakat to tak nisko powieszony dla tych co już nadziei dla nich nie ma i do pedagoga przychodzą na czworaka

wariatSND

2012-09-24, 07:32
Widzę Żywnego Technikum :D

Pleso93

2012-09-24, 12:15
Dimitrij napisał/a:

Technikum ? To takie miejsce gdzie idą ci głupsi ?


A Ty pewnie po ogólniaku, co?
Wielki Inteligencie :roll:

KuroNoTenshi92

2012-09-24, 12:58
Gości się naćpał i zabił Super news.
To niech mi powie ilu gości pijanych/naćpanych lub pijanych i przy okazji naćpanych, ginie w wypadkach samochodowych samemu?
Bo mnie się wydaję, że śmierć poprzez uderzenie w słup/drzewo to ułamek.
W większości takich wypadków giną piesi i przypadkowi kierowcy.

A teraz taka sytuacja jedzie sobie gościu po maryśce a przeważnie jeszcze po drinku.
Jednak sobie jedzie i zachce mu się wyprzedzać i co widzi w oddali dwa światełka.
Idiota zawsze robi potem myśli tyle, że używki jeszcze mu wydłużą czas reakcji.
Bilans jest taki:
Z powodu czołowego zderzenia ginie jeden idiota i czerto osobowa rodzina.

Jeśli jakiś idiota co krzyczy za legalizować powie mi, że na trzeźwo ludzie też powodują wypadki.
To niech się jebnie w cep bo to, że na drodze są idioci nie oznacza, że mamy dokładać kolejnych odurzonych debili.

"Zalegalizować" wszystko k***a fajnie do puki taki zjeb nie zabije ci kogoś z rodziny.
Taki wykształcony naród mamy? Bo większość to k***a nie wie, że po % się nie siada za kółkiem.

PiesKracy

2012-09-24, 15:10
SyntholMan napisał/a:

mam pytanie do autora, to jest bydgoski mechanik?



nieee, warszawski elektronik na ul. Żywnego

KuroNoTenshi92 napisał/a:

Gości się naćpał i zabił Super news.
To niech mi powie ilu gości pijanych/naćpanych lub pijanych i przy okazji naćpanych, ginie w wypadkach samochodowych samemu?
Bo mnie się wydaję, że śmierć poprzez uderzenie w słup/drzewo to ułamek.
W większości takich wypadków giną piesi i przypadkowi kierowcy.

A teraz taka sytuacja jedzie sobie gościu po maryśce a przeważnie jeszcze po drinku.
Jednak sobie jedzie i zachce mu się wyprzedzać i co widzi w oddali dwa światełka.
Idiota zawsze robi potem myśli tyle, że używki jeszcze mu wydłużą czas reakcji.
Bilans jest taki:
Z powodu czołowego zderzenia ginie jeden idiota i czerto osobowa rodzina.

Jeśli jakiś idiota co krzyczy za legalizować powie mi, że na trzeźwo ludzie też powodują wypadki.
To niech się jebnie w cep bo to, że na drodze są idioci nie oznacza, że mamy dokładać kolejnych odurzonych debili.

"Zalegalizować" wszystko k***a fajnie do puki taki zjeb nie zabije ci kogoś z rodziny.
Taki wykształcony naród mamy? Bo większość to k***a nie wie, że po % się nie siada za kółkiem.



dlatego zanim zalegalizuje się cokolwiek powinno się zaostrzyć przepisy na brzytwę, aby taki sk***iel jeden z drugim najpierw zastanowił się nad konsekwencjami jazdy pod wpływem.. dla mnie nawet kara śmierci! przynajmniej więzienie. .Myślę, że wtedy dałoby to do myślenia. Niech dragi działają na tego co je bierze, a nie na innych w koło.

KuroNoTenshi92

2012-09-24, 16:20
PiesKracy napisał/a:



nieee, warszawski elektronik na ul. Żywnego



dlatego zanim zalegalizuje się cokolwiek powinno się zaostrzyć przepisy na brzytwę, aby taki sk***iel jeden z drugim najpierw zastanowił się nad konsekwencjami jazdy pod wpływem.. dla mnie nawet kara śmierci! przynajmniej więzienie. .Myślę, że wtedy dałoby to do myślenia. Niech dragi działają na tego co je bierze, a nie na innych w koło.



Osoby odurzone nie myślą o konsekwencjach.
Dlatego zaostrzenie przepisów nie będzie profilaktyką.
Chodź jak taki debil przeżyje to trzeba go przed sąd i na stryczek doprowadzić.

PiesKracy

2012-09-24, 16:23
KuroNoTenshi92 napisał/a:



Osoby odurzone nie myślą o konsekwencjach.
Dlatego zaostrzenie przepisów nie będzie profilaktyką.
Chodź jak taki debil przeżyje to trzeba go przed sąd i na stryczek doprowadzić.



to zależy od konsekwencji :mrgreen: dlatego prawo musi być ostre

KKdemona

2012-09-24, 17:00
Szczerze to mnie przekonali do tej wódki :D

KuroNoTenshi92

2012-09-24, 17:08
PiesKracy napisał/a:



to zależy od konsekwencji :mrgreen: dlatego prawo musi być ostre



Nie zależy bo jak gościu się tak nawali, że nie odróżnia prawej od lewej ręki albo żyje w przekonaniu, że ma 3.
Taki delikwent ma problem z przedstawieniem się a to ty mi tu gadasz o przepisach prawnych.

No ile było takich sytuacji, że jak policjant pytał się o godność to delikwent tylko mordę wykrzywiał.
Codziennie taka jest w Polsce.

PiesKracy

2012-09-24, 17:47
KuroNoTenshi92 napisał/a:



Nie zależy bo jak gościu się tak nawali, że nie odróżnia prawej od lewej ręki albo żyje w przekonaniu, że ma 3.
Taki delikwent ma problem z przedstawieniem się a to ty mi tu gadasz o przepisach prawnych.

No ile było takich sytuacji, że jak policjant pytał się o godność to delikwent tylko mordę wykrzywiał.
Codziennie taka jest w Polsce.



w tym wypadku delikwent ma jeszcze do pokonania zamek od drzwi, stacyjkę, sprzęgło, gaz, hamulec, 5 biegów i wsteczny, 3 lusterka i wez tu k***a jedź samochodem :-) chodzi mi o profilaktykę zapobiegawczą czyli jak sobie taki delikwent usiądzie przed tv (na trzeźwo)i zobaczy spot mówiący o konsekwencjach wynikających z jazdy pod wpływem itp to moze go ruszy moze nie. nie mamy wpływu na wszystkich zawsze znajdzie jakaś czarna owca co ma to w dupie, ale na pewno większość to będzie respektować. po 2 przez takich jak ty takie prawo nie ma prawa bytu, bo z góry zakładasz, ze to niewypał. no chyba ze jestes jasnowidzem i już wszystko wiesz. Codziennie jeżdżę rowerem i znam wielu co poruszają sie rowerami czasami po piwie czy dwóch , ale jak wprowadzili ostre kary za jazde pod wpływem to zaden z nas nie wsiadał po bronku. Pewnego razu podczas kontroli zapytałem się czy często łapią najebańców na rowerach, policjant stwierdził znaczny spadek.

wj...........44

2012-09-24, 20:26
-Pijesz ?
-nie
-Palisz ?
-nie
-narkotyki ?
-nie
-a może Harry Potter ?
-Tak, przeczytałem go całego !!
:roll: